YÖKDİL Dersleri

YÖKDİL Dersleri Programları

YÖKDİL Dersleri Programlarının İçeriği

1 – YÖKDİL Dersleri ( Birebir Özel YÖKDİL Dersleri )
2 – YÖKDİL Dersleri ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Toplu YÖKDİL Dersleri )

1 – YÖKDİL Dersleri ( Birebir Özel YÖKDİL Dersleri ):YÖKDİL Dersleri vermek amacı ile açılan YÖKDİL Dersleri eğitim merkezinde birebir özel YÖKDİL Dersleri almak isteyen aday öğrencilere bireysel YÖKDİL Dersleri için hazırlanan ve düzenlenen YÖKDİL Dersleri programları ile İngilizce YÖKDİL Dersleri verilir.

YÖKDİL Dersleri vermek amacı ile tesis edilen  YÖKDİL Dersleri eğitim ünitelerinde  birebir özel YÖKDİL Dersleri arzu eden  aday katılımcılara  bireysel ders için gerçekleştirilen  YÖKDİL Dersleri programları, teke tek YÖKDİL Dersleri almak isteyen kişiler için ayarlanmış tamamen YÖKDİL Dersleri alan kişinin İngilizce seviyesi ile uyumlu, ona özel ve özgüdür. YÖKDİL Dersleri programlarının bu yapı ve karakterde olması bireysel YÖKDİL Dersleri  alan öğrencinin yararına olduğu gibi bu tür bir hazırlık sonucunda YÖKDİL’de başarı da daha kolay olur.

2 – YÖKDİL Dersleri ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Toplu YÖKDİL Dersleri ):YÖKDİL Dersleri vermek hedefine yönelik olarak açılan  YÖKDİL Dersleri temel birimlerinde İngilizce seviyeleri bir birine çok yakın olan 4 aday öğrenciden kurulan homojen  gruplarda toplu YÖKDİL Dersleri almak isteyen aday öğrencilere toplu YÖKDİL Dersleri için tertip  ve organize edilen YÖKDİL Dersleri öğretileri ile İngilizce YÖKDİL Dersleri verilir.

YÖKDİL Dersleri isteyen aday öğrencilere yönelik bir şekilde kurulan ve işletilen   YÖKDİL Dersleri departmanında,  İngilizce bilgileri  bir birine çok denk olan  ve 4 aday öğrenciden oluşan homojen  gruplarda toplu YÖKDİL Dersleri almak isteyen katılımcılar için düzenlenen  ve uygulanan  YÖKDİL Dersleri,  aday öğrencilerin birden fazla kişi olduğu düşünülerek ve bilinerek ona göre hazırlanır.Bu YÖKDİL Dersleri öğretileri grup üzerinde uygulanmaya başlandığı zaman, grupta bulunan öğrenciler kendilerini bireysel özel YÖKDİL Dersleri alırmış gibi hisseder.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREKİR

Biz YÖKDİL Dersleri eğitim birimlerimizde  YÖKDİL Dersleri programlarında özel yada toplu YÖKDİL Dersleri  almak üzere yer alan aday öğrencilere diğer kurumların hemen hemen hepsinin uyguladığı  SENET imzalatma olayına girmeyiz. 

YÖKDİL sınavına katılan öğrencinin bu sınavda başarılı olma olasılığı tamamen onun bildiği akademik kelime sayısına bağlıdır. Ne kadar çok akademik kelime bilinirse sınav da o denli kolay geçer. özellikle yüksek bir puan isteyen yada bunu almak zorunda olan aday öğrencilerin bu konuda çok ciddi çalışmalar yapması gerekir. Bunun için, YÖKDİL Derslerinde aday öğrencilere bu konu ile ilgili bir çok alıştırma verilerek onların gelişmesi ve bildikleri kelime sayısının artması sağlanır. Bu tür çalışmalar ile aday öğrencilere YÖKDİL Derslerinde  destek verilir.