Yds Uzmanı

YDS UZMANI GÖZETİMİNDE EĞİTİM

YDS  Uzmanı Gözetiminde Eğitimler

1 – Yds Uzmanı ( Birebir Özel Yds Dersi )
2 -Yds Uzmanı ( 4 Kişilik Gruplarla Yds Dersi)

1 – Yds Uzmanı ( Yds Uzmanı Gözetiminde Birebir Yds Dersi ): 

YDS uzmanı olarak YDS eğitimlerinde YDS uzmanının eğitim merkezindeki YDS uzmanının mekanında uygulanan ve  YDS uzmanının denetiminde birebir yapılan özel YDS dersi kapsamında, içeriğinde saklı bulunan bireysel derse özgü YDS uzmanı olarak YDS eğitimlerinde öğrenciyi geliştirme yöntemleri, özel bilgi, teknik, sistem ve öğrencinin başarılı olabilmesi ve iyi bir derece yapması amacı ile YDS sorularının tamamının nasıl çözüleceğine ait bilgileri,  YDS ‘nin yapısı ve püf noktaları hakkında ki açıklamaları, YDS uzmanı olarak YDS eğitimlerinde YDS uzmanının eğitim merkezindeki  YDS uzmanının mekanında uygulanan ve  YDS uzmanının denetiminde YDS uzmanı tarafından birebir yapılan özel YDS dersi kapsamında, öğrencinin seviyesini birebir yukarı taşıyacak YDS uzmanı ve ona kaliteli YDS dersi verilmesini sağlayacak  öğrenciye özgü özellikleri kapsamında bulunduran YDS uzmanının hazırladığı YDS uzmanı programlarının uygulanması ve YDS uzmanı olarak YDS eğitimlerinde  YDS uzmanının eğitim merkezindeki YDS uzmanının mekanında bunların desteği ile YDS uzmanından birebir YDS dersi alan öğrenci, günlük yaşamına göre YDS uzmanından ders alacağı günleri kendi belirler ve özel yaşamında bir aksama oluşmaz. Böylece,YDS uzmanından  YDS dersi almaktan ötürü sıkıntı yaşamadan hem normal yaşamını sürdürür hem de  YDS uzmanı olarak YDS eğitimlerinde YDS uzmanının eğitim merkezinde Yds Uzmanın  verdiği dersi alabilir.

2 – Yds Uzmanı ( Yds Uzmanı Gözetiminde 4 Kişilik Gruplarla Yds Dersi):

Son günlerin YDS eğitimi konusunda en  gözde konusu toplu halde alınan dersler ve sonuçları. Bu tür ve tarzda YDS dersi almış ve sonuçta YDS sınavında başarılı olamamış bir çok öğrenci bu durumdan şikayetçi ama içlerinde yinede YDS uzmanından ucuz olduğunu sandıkları toplu YDS dersleri almak isteyenler var. Çünkü, grup YDS derslerinde öğrenci sayısı çok olunca    YDS uzmanı tarafından verilen derslerin nitelikleri düşer. YDS uzmanı  hoca, kalabalık gruplarda herkesle ilgilenemez ve iletişim de kuramaz. Oysa, YDS uzmanı olarak YDS eğitimlerinde  YDS uzmanının eğitim merkezindeki  YDS uzmanının mekanında uygulanan ve  YDS uzmanının denetiminde birebir yapılan özel YDS dersi kapsamında 4 kişilik grup derslerinde YDS uzmanı için bu imkan her zaman vardır ve YDS uzmanı olarak YDS eğitimlerinde  YDS uzmanının eğitim merkezindeki  YDS uzmanının mekanında YDS uzmanı hoca rahatça ders verebilir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • YDS uzmanının denetiminde uygulanan YDS programlarına baş vuran ve   Yds Uzmanından  grup yada birebir YDS dersi  almak üzere kayıt olan  aday öğrenciler onlara  dersi bırakmayı  yasal yolla yasaklayan ve YDS uzmanı olarak YDS eğitimlerinde  YDS uzmanının eğitim merkezindeki  YDS uzmanının mekanında beğenmediği bir durum olsa bile ayrılmalarını engelleyen ” SENET ” imzalamaz. YDS uzmanı  ile Senet imzalatma gibi bir uygulama YDS uzmanında yoktur. Ödemeler, YDS uzmanı olarak YDS eğitimlerinde YDS uzmanının eğitim merkezindeki  YDS uzmanının mekanında uygulanan ve  YDS uzmanının denetiminde birebir yapılan özel YDS dersi kapsamında, aday öğrencinin haber vermesi koşulu ile  istekleri doğrultusunda Yds Uzmanına taksitle gerçekleştirilir.
  • Bu ülke çapında öneme sahip sınav,  tüm benzer akademik sınavlar gibi daha çok okuduğunu anlamaya yönelik  yüksek düzeyde  bir sınavdır. Bu tür sınavlarda ise çok sayıda akademik kelime bilmek sınavda başarılı olabilmenin en önemli unsurlarından biri sayılır.  Olaya bu şekilde bakılınca, YDS uzmanı tarafından özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili kelime alıştırmaları YDS uzmanı olarak YDS eğitimlerinde YDS uzmanının eğitim merkezinde öğrencilere dağıtılır ve çalışmaları istenir. Çalışmayan YDS adayı öğrenci YDS uzmanı tarafından ikaz edilir.