Yds Uzmanı

YDS UZMANI GÖZETİMİNDE EĞİTİM

Yds Uzmanı Gözetiminde Eğitimler

1 – Yds Uzmanı ( Birebir Özel Yds Dersi )
2 – Yds Uzmanı ( 4 Kişilik Gruplarla Yds Dersi)

1 – Yds Uzmanı ( Yds Uzmanı Gözetiminde Birebir Yds Dersi ): YDS uzmanı olarak YDS eğitimlerinde  YDS uzmanının eğitim merkezindeki  YDS uzmanının mekanında uygulanan ve  YDS uzmanının denetiminde birebir yapılan özel YDS dersi kapsamında, içeriğinde saklı bulunan bireysel derse özgü öğrenciyi geliştirme yöntemleri, özel bilgi, teknik, sistem ve öğrencinin başarılı olabilmesi ve iyi bir derece yapması amacı ile YDS sorularının tamamının nasıl çözüleceğine ait bilgileri,  YDS sınavının yapısı ve püf noktaları hakkında ki açıklamaları, öğrencinin seviyesini birebir yukarı taşıyacak ve ona kaliteli ders verilmesini sağlayacak  öğrenciye özgü özellikleri kapsamında bulunduran YDS uzmanının hazırladığı programların uygulanması ve bunların desteği ile YDS uzmanından birebir YDS dersi alan öğrenci, günlük yaşamına göre ders alacağı günleri kendi belirler ve özel yaşamında bir aksama oluşmaz. Böylece, YDS dersi almaktan ötürü sıkıntı yaşamadan hem normal yaşamını sürdürür hem de ders alabilir.

2 – Yds Uzmanı ( Yds Uzmanı Gözetiminde 4 Kişilik Gruplarla Yds Dersi): Son günlerin YDS eğitimi konusunda en  gözde konusu toplu halde alınan dersler ve sonuçları. Bu tür ve tarzda YDS dersi almış ve sonuçta YDS sınavında başarılı olamamış bir çok öğrenci bu durumdan şikayetçi ama içlerinde yinede YDS uzmanından ucuz olduğunu sandıkları toplu YDS dersleri almak isteyenler var.

Çünkü, grup YDS derslerinde öğrenci sayısı çok olunca verilen derslerin nitelikleri düşer. YDS uzmanı  hoca, kalabalık gruplarda herkesle ilgilenemez ve iletişim de kuramaz. Oysa, 4 kişilik grup derslerinde bu imkan her zaman vardır ve uzman hoca rahatça ders verebilir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • YDS uzmanının denetiminde uygulanan YDS programlarına baş vuran ve   Yds Uzmanından  grup yada birebir YDS dersi  almak üzere kayıt olan  aday öğrenciler onlara  dersi bırakmayı  yasal yolla yasaklayan ve beğenmediği bir durum olsa bile ayrılmalarını engelleyen ” SENET ” imzalamaz. Senet imzalatma gibi bir uygulama yoktur. Ödemeler, aday öğrencinin haber vermesi koşulu ile  istekleri doğrultusunda taksitle gerçekleştirilir.
  • Bu ülke çapında öneme sahip sınav,  tüm benzer akademik sınavlar gibi daha çok okuduğunu anlamaya yönelik  yüksek düzeyde  bir sınavdır. Bu tür sınavlarda ise çok sayıda akademik kelime bilmek sınavda başarılı olabilmenin en önemli unsurlarından biri sayılır.  Olaya bu şekilde bakılınca, YDS uzmanı tarafından özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili kelime alıştırmaları öğrencilere dağıtılır ve çalışmaları istenir. Çalışmayan YDS adayı öğrenci ikaz edilir.