Yds Platformu

YDS  PLATFORMU HAKKINDA 

YDS   Platformu Hakkında Bilgi

1 – YDS   Platformu ( Bireysel Özel  YDS Dersi )
2 – YDS  Platformu ( 4 öğrenciden kurulmuş Gruplarla  YDS Dersi )

1 – YDS Platformu ( Bireysel Özel  YDS Dersi ): YDS  platformu merkezindeki YDS platformu ana kampüslerinde  YDS platformu oluşturmak amacı ile kurulan YDS platformundaki  YDS dersi seminerlerinde organize edilmekte ve bireysel olarak özel bir stilde uygulanmakta olan YDS dersi kapsamında, öğrenciler YDS dersi konusunda benzerlerinden çok üstün nitelik ve özelliklere sahip olan, öğrencilere uygulandığında onları kısa bir zaman diliminde değiştiren ve hazırlık çalışmalarına uyum sağlamalarını kolaylaştıran, taşıdığı tüm bilgilerle öğrencinin her zaman ve her yerde yanında olup onları destekleyen, YDS sınavı ile ilgili tüm incelik ve ayrıntıları hakkında bilinmeyen gerçekleri onlara aktaran  YDS  platformunda düzenlenen   YDS  platformuna özgü programların eşliğinde YDS dersi alır.

  • YDS  platformuna ayrılan alanlardaki  YDS  platformunda icra edilen ve YDS  platformu için yapılan özel seanslardaki YDS platformu ile bağlantılı  öğretilerde, bireysel ve özel tarzda  YDS  platformunda  YDS dersi almak isteyen aday öğrencilere uygulanan YDS programları, tamamen ders alan öğrencinin kişisel özelliklerine birebir uyumludur.
  • YDS  platformu için kurulan bölümlerdeki  YDS   platformunun bulunduğu merkezimizde kurulan YDS  platformundaki YDS  platformu etkinliklerinde düzenlenen, YDS dersi ile ilgili süreçte, öğrenciler bu şekilde özel vede bireysel olarak YDS  platformunda ders aldıklarında kendilerine YDS  platformunda ders almak istedikleri gün ve tarihleri seçme imkanı verilir.

    2 – YDS Platformu ( 4 öğrenciden kurulmuş Gruplarla  YDS Dersi ):  YDS  platformu statüsüne giren  ve YDS  platformunda  eğitim verilen YDS platformuna özgü birimlerde, YDS platformu kategorisinde yapılan uygulamalar sırasında verilen YDS dersi, öğrencilere çoklu ders almalarına karşın onlara sanki bireysel ders alırmış gibi hissettiren, taşıdığı özellik, sınav hakkında ayrıntılı bilgiler ve özellikleri ile öğrencilere sınavla ilgili her açıdan destek olan, sınavla ilgili çözüm teknikleri ve çözüm taktikleri konusunda detaylı bilgiler veren  YDS platformu  programlarının uygulanması ile verilir.
  • YDS  platformu kurulan ana kampüslerdeki YDS platformunda bulunan ve  YDS platformu içinde mevcut müfredatta ki YDS dersi sınıflarında yapılan eğitim çalışmaları bünyesinde hazırlanmış YDS dersi ile bağlantılı organizasyonlarda, çoklu gruplar 4 öğrenciden oluşturulur. Öğrenci sayısının 4 olması, bilimsel nedenlere özgü bir kuraldır. YDS  platformunda grup sayısı azaldıkça verilen eğitimin kalitesi de artar.
  • Yukarıda sözü edilen grup sayısı konusunda söylenecek diğer bir söz, YDS  platformuna özgü hizmet veren YDS  platformunda ki YDS dersi kampüsünde bu tür gruplarda eğitmenler öğrencilerle rahat, rahat iletişim kurabilir ve onlarla daha rahat ilgilenir.