YDS Özel Ders İstanbul

YDS  Özel Ders İstanbul Programı

YDS Özel Ders İstanbul Programı İçeriği

1 –  YDS Özel Ders İstanbul ( Bireysel – YDS Özel Ders )
2 –  YDS Özel Ders İstanbul ( 4 kişi Grup – YDS Özel Ders )

1 –  YDS Özel Ders İstanbul ( Bireysel – YDS Özel Ders ) :  YDS özel ders İstanbul faaliyetleri kapsamında  YDS özel ders verilen temel eğitim birimlerindeki  YDS özel ders İstanbul departmanlarında yapılan YDS özel ders  İstanbul  etkinliklerinde, YDS özel ders için meydana getirilen  bu tür YDS özel ders İstanbul programlarında, dersler adaylar ile bire bir yapılır. Öğrencilere YDS özel ders İstanbul merkezimizde verilecek olan ders sayısı öğrencinin  İngilizce de bulunduğu düzeye bakarak belirlenir ve bire bir  özel dersler için hazırlanmış YDS özel ders İstanbul programlarının eşliğinde derslere başlanır.

YDS özel ders İstanbul  etkinlikleri yapılırken kurulan YDS özel ders İstanbul merkezindeki YDS özel ders İstanbul  öğretilerinde öğrencilere

Bununla alakalı gerekli açıklamalar yapılmış ve bildirilmiştir. ÖSYM tarafından YDS imtihanı ile alakalı misal sorular da  konular belirlenmiştir

YDS özel ders İstanbul  programı tüm detayları ve en etkileyici haliyle bir bütün şeklinde tam olarak tatbik edilir. Tatbikat bittiğinde YDS özel ders İstanbul programına iştirak eden  öğrenci YDS sınavına mutlaka hazır hale gelir.

YDS özel ders İstanbul merkezimizdeki   YDS özel ders İstanbul programının kaç dersten oluşturulacağı,öğrencinin sınavda almak istediği skora göre fark gösterir.

2 –  YDS Özel Ders İstanbul ( 4 kişi Grup – YDS Özel Ders ) :  YDS özel ders İstanbul  eğitim faaliyetlerindeki YDS özel ders hususunda YDS özel ders İstanbul  panellerinde devreye sokulan ve YDS özel ders İstanbul bölümlerindeki YDS özel ders İstanbul öğretilerinde  geliştirilen,  YDS özel  dersinin grup programlarının uygulanmasında , grubu oluşturan adayların seviyeleri özel olarak olabildiğince eşit  olacak şekilde ayarlanır ve YDS sınav tekniklerini de içeren, içinde öğrencilere YDS sınavı öncesi ve sınavda yararlı olacak her türlü bilgiyi bulunduran YDS özel ders İstanbul programları grup öğrencilerine uygulanır.

YDS özel ders İstanbul merkezimizdeki  YDS özel ders İstanbul programlarının toplu halde 4 öğrenci ile yapılan derslere uygulanması da aynı birebir özel ders öğretileri  gibidir.

 

YDS Özel Ders İstanbul Programı

Bilindiği üzere ÖSYM tarafından yapılan açıklamada, KPDS ve ÜDS imtihanları birleştirilerek YDS  imtihanı şekline sokulduğu ve bununla alakalı müfredatın neye göre oluşturulması gerektiği bildirildi. Biz YDS özel ders İstanbul  Akademik Eğitim Merkezi olarak, deneyli KPDS ve ÜDS hocalarımız ile bu yeni sınav  için yeni bir gidiş yolu  belirleyerek  YDS özel ders İstanbul merkezimizde  YDS özel ders İstanbul programları hazırlanmış ve  gerekli çalışmalar bitirilmiş ve derslere başlanmıştır .