YDS Özel Ders

YDS ÖZEL DERS PROGRAMI

YDS ÖZEL DERS PROGRAMI İÇERİĞİ

1- YDS Özel Ders ( Bire bir YDS Özel Ders )
2  – YDS Özel Ders ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla  YDS Özel Ders )

1- YDS Özel Ders ( Bire bir YDS Özel Ders )

YDS özel ders temel birimlerindeki  YDS özel ders departmanında yapılan ve  YDS özel ders seminerlerinde ki   YDS özel ders ünitelerinde devreye giren,YDS özel dersin tüm niteliklerini bünyesinde bulunduran YDS Özel Ders öğretilerle öğrencilere  özel YDS dersi verilir. Bu kategoride YDS Özel Ders DENİZLİ dersi alan öğrenciler YDS özel ders aldıklarından ödüllendirilir. YDS Özel Ders derslerin işleneceği gün ve saati belirleme hakkı öğrenciye verilir.

2  – YDS Özel Ders ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla  YDS Özel Ders )

YDS Özel Ders eğitime hazırlama merkezimizdeki YDS Özel Ders birimlerimizde 4 öğrenciden kurulan YDS Özel Ders gruplarına YDS özel ders temel birimlerindeki  YDS özel ders departmanında yapılan ve  YDS özel ders seminerlerinde ki   YDS özel ders ünitelerinde katılarak toplu  YDS  dersi almak isteyen öğrencilere bireysel YDS özel ders kalitesi ve niteliklerinde YDS Özel Ders verilir.

YDS ÖZEL DERS İÇİN NEDEN BİZ

Gerek YDS özel ders gerekse toplu gruplarda ders alan öğrencilere ülkemizde  diğer kurumların ders alan öğrencilere uyguladığı SENET imzalatma olayı YDS Özel Ders DENİZLİ de bizde yoktur. Biz öğrencimize YDS Özel Ders de SENET imzalatmayız.

YDS özel ders temel birimlerimizde ders alan aday öğrencilere uygulama sürecinde YDS sınavının geneli hakkında ve beraberinde YDS sınav sorularının çözüm teknikleri ve YDS sınavının soru çözüm taktikleri hakkında da ayrıntılı ve net bilgiler

YDS ÖZEL DERS kampüsümüzdeki YDS özel ders programlarında görev alan ve eğitim veren eğitmenler YDS konusunda uzman olduğu gibi hepsi ayırımsız YDS Özel Ders akademik kariyer sahibidir.

YDS sınavında başarılı olmanın ön koşulu çok sayıda akademik seviyede kelime bilmektir. Özellikle sınavda yüksek bir skor almayı amaçlayan ve hedefleyen öğrencinin YDS özel ders temel birimlerindeki  YDS özel ders  bölümlerinde tertiplenen ve  YDS özel ders seminerlerinde ki   YDS özel ders  öğretilerinde bu konuda çok dolu ve iyi olması gereklidir. Bunu sağlamak için YDS Özel Ders hazırlık sürecinde öğrencilere kelimelerle ilgili YDS Özel Ders hazırlanan özel alıştırmalar verilir. Böylece öğrencilerin akademik kelimeler konusunda gelişmeleri sağlanır.

ÖĞRENCİLERE TAVSİYELER

Olabildiğince akademik seviyede makale, dergi ve gazeteler okuyun. Bu öğrenciye YDS Özel Ders programında okuma parçalarının çözümünde rahat bir soluk almasına ve okuma sorularının çözümünde büyük kolaylık sağlar.

YDS Özel Derste Dil bilgisi konusunda çok iyi olmak gerekir. Dil bilgisi ile ilgili soruların çözümü ancak bu şekilde mümkün olur. Ayrıca, okuma parçalarının çözümünü de çok kolaylaştırır.

Hazırlık sürecinde öğretilen YDS sorusu çözüm tekniklerinin çok iyi öğrenilmesi ve uygulamada kolaylık sağlaması için çok iyi özümsenmesi gerekir.

YDS Özel Ders programında toplu YDS Özel Ders  alındığında hocanın anlattıkları çok iyi dinlenmeli gerekirse ders tekrarı istenmeli.

İyi hoca iyi hazırlanmak için şart. Bu konuda çok dikkatli olunmalı ve internette anlatılanların çoğuna pas geçilmeli. Referanslar sayfasına çok dikkat edilmeli Verilen isimlerin gerçek olup olmadığı araştırılmalı. Referans olarak verilen isimlerin yanında telefon numarası olanlar tercih edilmeli ve araştırılmalı.