YDS Özel Ders

YDS ÖZEL DERS PROGRAMI

YDS Özel Ders Programı İçeriği

1 –  YDS   Özel Ders ( Birebir – YDS Özel Ders )
2 –  YDS Özel Ders ( 4 kişilik Gruplarla – YDS Özel Ders )

1 –  YDS   Özel Ders ( Birebir – YDS Özel Ders ): YDS Özel Ders programlarının uygulandığı YDS Özel Ders merkezindeki YDS Özel Ders temel birimlerimizde birebir özel YDS dersi almak isteyen öğrenciler, son yılların YDS sınavında uygulana tüm gelişmeleri ve en son teknikleri de göz önüne alarak hazırlanan çağdaş  YDS Özel Ders programları eşliğinde YDS Özel Ders alırlar.

YDS Özel Ders programlarının uygulama sürecinde, bu YDS Özel Ders programları kişiye özel ve özgü olarak hazırlandığından öğrenciler YDS sınavında başarılı olabilecekleri tüm bilgi, birikim ve deneyime bu YDS Özel Ders programları sayesine ulaşabilirler.

YDS Özel Ders merkezinde bireysel ders almak isteyen aday öğrenciler için hazırlanan YDS Özel Ders programları içeriklerinde taşıdıkları eğitim sistemleri ile  öğrencileri hemen etkiler ve süreç kısa sürebilir. Bu  YDS Özel Ders programları bu  tür bir özellik ve niteliğe sahiptir.

2 –  YDS Özel Ders ( 4 kişilik Gruplarla – YDS Özel Ders ): 4 kişiden oluşturulan gruplara YDS Özel Ders programlarının uygulandığı YDS Özel Ders merkezindeki YDS Özel Ders temel birimlerimizde  toplu YDS dersi almak isteyen öğrenciler, son yılların YDS sınavında uygulana tüm gelişmeleri ve en son teknikleri de göz önüne alarak hazırlanan çağdaş  YDS Özel Ders programları eşliğinde YDS Özel Ders alırlar.

YDS Özel Ders programlarının uygulama sürecinde, bu YDS Özel Ders programları toplu ders almak isteyen   öğrenciler için  onlara göre özel bir sistem uygulanarak hazırlandığından öğrenciler YDS sınavında başarılı olabilecekleri  deneyime bu YDS Özel Ders programları sayesine ulaşabilirler.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ
Biz aday öğrenci ne tür ders alırsa alsın, YDS Özel Ders  yada toplu ders fark etmez. Öğrencilere ” SENET ” yapmayız. Hatta öğrenci eğer arzu ederse ödemelerini taksite bağlayabilir.
YDS Özel Ders
merkezindeki YDS Özel Ders temel birimlerimizde  YDS Özel Ders programlarına katılan  öğrencilere YDS ile ilgili bir çok açıklamalar yapar ve onları   sınavın genel durumu konusunda bilgilendiririz. Ama ayrıca, onlara sınavın özelliği hakkında da ayrıntılı bilgi aktarırız. Yani, sınav soruları çözüm tekniklerini veririz. Böylece, aday öğrencilerin YDS’de başarılı olma ihtimalini arttırırız.
YDS sınavında başarılı olmak isteyenlerin akademik kelimeler konusunda çok zengin bir hazneye sahip olması başarının temel k
uralıdır. Bu nedenle , bu yönleri eksik olan aday öğrencilere özel olarak hazırlanan kelimeler ile ilgili alıştırmalar verilir. Aday öğrenciler bu alıştırmaları tam hakkı ile eksiksiz olarak yaptıklarında bu eksiklik giderilmiş olur.