Yds Kursu , Yds Hazırlık Kursu, Yds Hazırlık

YDS KURSU, YDS HAZIRLIK KURSU, YDS HAZIRLIK PROGRAMI
( YDS EĞİTİMİNDE KALİTEYE VURULAN DAMGA )

Yds Kursu, Yds Hazırlık Kursu, Yds Hazırlık Programı İçeriği

1 –  Yds Hazırlık Kursu ( Birebir – Teketek – Özel Yds Hazırlık Kursu )
2 –  Yds Hazırlık Kursu ( 4 kişilik Gruplarla – Özel Yds Hazırlık Kursu)

1 – Yds Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds Hazırlık Kursu ) : YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  etkinlikleri kapsamında YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık seminerleri dahilinde  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık birimlerinde birebir olarak gerçekleştirilen özel  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  sürecinde, etkinliği tartışılmaz bir biçimde kanıtlanmış, öğrencide yarattığı olumlu havanın etkisi ile çalışmanın ve odaklanmanın zirve yaptığı, alınan büyük oranda ki iyi sonuçların etkisi ve yayılması ile artarak YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık    almak isteyenler arasında büyük bir hızla yayılan, birebir YDS hazırlık kursu  programları adayla birebir  karşılıklı olarak hocanın uyguladığı özel bir YDS hazırlık kursudur.  Bu nedenle bu tür  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlıkta  aday anlamadığı  konuları hocaya rahat rahat sorabilir .

 2 –  Yds Hazırlık Kursu ( 4 kişilik Gruplarla – Özel Yds Hazırlık Kursu) :  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  ana kampüslerinde bulunan YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık   departmanlarında ki YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık seminerleri sürecinde,  yıllarca çok kalabalık gruplarla yapılan YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  öğretilerine katılanların % 80-90 nından bu tür verilen  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  seminerlerinin yararlı olmadığı ve istenilen sonuçların elde edilmediği şeklinde yakınmalar başlayınca bizim yıllardır uyguladığımız az sayıda oluşturulan öğrencilerle yapılan ve içerdiği YDS  çözüm teknikleri, kelime haznesini geliştirici alıştırmaları, öğrencide YDS  sınavını geçeğine dair oluşturduğu güven duygusu ile dopdolu  ciddi, güvenilir, öğretici,  YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık  programlarının desteğinde verilen toplu derslere inanılmaz derecede yüksek bir seviyede akım başladı. Elbette, bu tür gruplara katılarak YDS hazırlık kursu  almanın bazı kuralları da var. Mesela,   Grup şeklinde verilen   YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık panellerine seviyeleri intermediate yada bir alt düzey olan pre-intermediate seviyesinde olan adaylar katılabilir .
Bu YDS hazırlık kursu programları iki şekilde uygulanır.

A. Seviyeleri pre-intermediate yada intermediate olanlara 80 derslik YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık programı.
B. Seviyeleri intermediate üzeri olanlara ise 60 derslik bir YDS kursu, YDS hazırlık kursu, YDS hazırlık programı uygulanır. Bu programların uygulanışında grubun seviyeleri aynı yada olabildiğince birbirine yakın olan 4 kişilik homojen bir grup olmasına özen gösterilir.