YDS Kursları

YDS KURSLARI PROGRAMI

YDS Kursları Programının İçeriği ve Çalışması

 

1 – YDS Kursları ( Bireysel Özel DENİZLİ YDS Kursları )
2 – YDS Kursları ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla Özel DENİZLİ YDS Kursları )

1 – YDS Kursları ( Bireysel Özel YDS Kursları )

YDS kursları eğitim biriminde  YDS kursları sınıflarında düzenlenen YDS Kursları programları ile  bire bir özel YDS Kursları almayı arzu eden öğrencilere YDS kursları verilir.

2 – YDS Kursları ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla Özel YDS Kursları )

YDS kursları merkezimizdeki YDS kurslarının   hazırlandığı  YDS Kursları öğretileri  ile YDS Kursları programlarında 4 kişilik gruplarda toplu   YDS Kursları almayı tercih eden öğrencilere YDS kursları verilir.

DENİZLİ YDS Kurslarının Süresi 

YDS Kurslarında süre tamamen YDS Kursları programlarında öğrencinin YDS kurslarındaki algılama kapasitesine, İngilizce seviyesine ve YDS kurslarında çalışma tarzına bağlı olarak belirlenir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

YDS Kurslarında gerek bireysel özel ders gerekse 4 öğrenciden YDS kurslarında  kurulan gruplarla toplu YDS kursları alan öğrencilerin hiç birine diğer kurumların uyguladığı SENET imzalatma durumu bizde YDS Kurslarında yoktur.

YDS Kursları merkezinde YDS kursları  alan öğrencilere tatbik edilen YDS Kursları programlarında YDS kurslarını  kursu yöneten ve eğitim veren YDS hocaları kendi alanlarında YDS kurslarında uzman oldukları gibi YDS Kursları programlarında da akademik  kariyeri olan eğitmenlerdir

YDS Kurslarında elbetteki öğrencilere YDS sınavının ne olduğu hakkında YDS kurslarında genel bilgiler verilir. Ama bununla yetinmeyiz ve YDS sınavının sorularının çözüm teknikleri hakkında YDS Kurslarında öğrenciye ayrıntılı, açık ve net bilgiler vererek onların sınavda işini YDS kurslarıyla kolaylaştırırız.

AKADEMİK KELİMELER KONUSU 

YDS sınavının en kırılgan noktası  öğrencileri bildikleri akademik kelimelerin sayısıdır. YDS kurslarında Ne denli çok akademik kelime bilinirse sınav da o denli kolaylaşır ve YDS Kursları programlarıyla yüksek bir skor  elde etmek mümkün olur. Bu nedenle YDS Kurslarında öğrenciler için özel olarak akademik kelimelerle ile ilgili olarak  YDS kursları nda alıştırmalar hazırlanır ve YDS kurslarında öğrencilere dağıtılır. Bu şekilde YDS Kurslarında bu önemli konuda onlara destek sağlanır.

ÖĞRENCİLERE YDS SINAV TAVSİYELERİ

YDS Sınavından önce sınav hazırlığı çalışmalarında özellikle okuma parçalarının çözümüne YDS kurslarında çok büyük katkılar sağlayan akademik seviyede dergi, makale ve kitap okumanız tavsiye edilir.

Okumak bol bol okumak

YDS için çok sayıda akademik kelime öğrenin,

YDS Kursları programlarında sınav formatına uygun YDS kurslarında deneme sınavları çözmek.

İnternetten YDS hocası bulmak. Bu konuda çok araştırma yapılması varsa hocanın referanslarına ulaşmak