Yds İstanbul

YDS  İSTANBUL PROGRAMI

Yds  İstanbul Programı İçeriği

1 – Yds  İstanbul ( Birebir Özel Yds Dersi )
2 – Yds   İstanbul (4 Kişi ile Yds Dersi )

1 – YDS İSTANBUL  ( BİREBİR ÖZEL YDS DERSİ ): YDS  İstanbul isimli eğitimlerde YDS  İstanbul programlarının uygulandığı YDS  İstanbul eğitim  merkezimizde tesis edilen  YDS  İstanbul platformundaki YDS dersi İstanbul faaliyetleri kapsamında yapılan YDS  İstanbul seminerlerinde ve  birebir yapılan özel YDS  İstanbul etkinlikler çerçevesinde, içeriğinde ki kalitesi ve etkinliği tartışılmaz bir biçimde en karşı insanlar tarafından bile kabul edilmiş YDS İstanbul organizasyonlarından birinde  ilk defa giren ve başlayan öğrencilerin başladıkları andan itibaren olumlu olarak karşıladıkları, verdiği pratik ve anlaşılması kolay bilgilerle öğrenciler tarafından çok farklı ve değişik diyerek yorumlanan, birebir özel YDS dersleri için özel olarak hazırlanmış kapsamı , içeriği, özellikleri ve uygulamadaki pratikliği ile öğrenciyi birebir başarıya taşıyan ve hedefe koşar adımlarla götüren  tüm deneyimlerimizin de  içinde bulunduğu birebir YDS İstanbul programına  baş vurarak kayıt olan ve YDS İstanbul kampüsünde YDS dersi alan öğrenci, YDS  İstanbul programının uygulanacağı  zaman  hakkında belirleme ve seçme konusunda öncelik  sahibi olur ve YDS İstanbul programının hangi günlerde uygulanacağını ve  uygulama günlerini bizzat kendi  seçer.

YDS  İstanbul adındaki öğretilerde YDS İstanbul ana merkezde hizmet veren ve YDS  İstanbul eğitimlerinde ki  YDS İstanbul birimlerimizde düzenlenen  YDS İstanbul seminerlerinde, bireysel yapılan özel YDS İstanbul etkinlikleri çerçevesinde bu tür bir sistemin  birebir  özel YDS dersi alan öğrenciye uygulanmasının sebebi, YDS İstanbul’da ders  aldığı için öğrencinin özel hayatında  bir problemle  karşılaşmasına mani olmak amacını taşır.

2 – YDS  İSTANBUL ( 4 KİŞİ İLE YDS DERSİ ) : Yılların sorunudur kalabalık toplu YDS  gruplarından elde edilen sonuçların başarısızlığı. Bunu çözmenin tek yolu  YDS İstanbul temel birimlerimizdeki  YDS İstanbul departmanlarında düzenlenen YDS İstanbul seminerlerinde, hala nispeten ucuz olduğundan bu tür YDS dersleri istendiğinde grubu oluşturan öğrenci  sayısını azaltmak. Daha az kazanmak ama daha kaliteli ders vererek insan mutluluğuna ortak olmak. Bu kadar basit. Hele buna uzman eğitmenler aracılığı ile tek hedefi ve amacı başarı ve yüksek skor olan, işleyen, işe yarayan ve içeriği ile bu amaca hizmet edebilecek bilgi ve birikimi taşıyan küçük gruplara özel bir program hazırlandı mı iş bitti. Tüm sınavlar gelsin artık. Bunu sağlamak için YDS İstanbul kampüslerimizde uygulanan YDS İstanbul etkinliklerinde verilen toplu YDS dersi uygulamalarında,   seviye bakımından bir birine çok yakın adeta eşit olan  4 öğrenciden oluşturulan gruplara dahil olarak  bu yöntemle verilen YDS derslerinin çağdaşlığına tanık olabilir ve nitelikli, özellikli bir YDS dersi   alabilirsiniz.