YDS Dersleri

YDS DERSLERİ PROGRAMI

YDS Dersleri Programı İçeriği

1 – Yds Dersleri ( Birebir Özel Yds Dersleri )
2 – Yds Dersleri  ( 4 Kişi ile Yds Dersleri )

1 – Yds Dersleri ( Birebir Özel Yds Dersleri ) : YDS Dersleri verilen YDS Dersleri eğitim merkezimizde ki özel bölümlerimizde öğrencilere birebir uygulanan YDS Dersleri programları ile, öğrenciler YDS sınavına garantili bir şekilde hazırlanır.

Bu eğitimlerde öğrenciye uygulanan YDS Dersleri programları kesinlikle öğrencilerin birebir ve özel YDS dersleri aldıkları bilindiğinden, tamamen bu tarza göre düzenlenir. Bireysel YDS Dersleri  alanlara uygulanan YDS Dersleri programı tümüyle YDS Dersleri  alan öğrenciye göre düzenlenmiş onun İngilizce bilgi ve seviyesi ile birebir örtüşen kişiye özel ve özgüdür.

2 – Yds Dersleri  ( 4 Kişi ile Yds Dersleri ) : YDS Dersleri etkinlikleri kapsamında YDS Dersleri eğitim merkezimizde ki özel departmanlarda, öğrencilere 4 öğrenciden oluşturulan gruplar şeklinde uygulanan YDS Dersleri programları ile, öğrenciler YDS sınavına garantili bir şekilde hazır hale getirilir.

Bu eğitimlerde öğrenciye tatbik edilen YDS Dersleri programları kesinlikle öğrencilerin toplu bir halde YDS Dersleri aldıkları var sayımı ile, tamamen bu stile göre ayarlanır. 4 öğrenciden oluşturulan gruplara dahil olarak toplu bir halde Yds Dersleri alan öğrenciler bu işlem sırasında kendilerini bireysel özel YDS Dersleri  alırmış gibi hisseder.Çünkü, Yds Dersleri programları toplu gruplara uygun olarak öğrencinin 4 kişi olduğu bilinerek ona göre hazırlanır.  bu tür YDS Dersleri programlarının içeriğinde yer alan YDS dersleri sistemi ve yöntemlerinin bir sonucudur.  Öğrenciler bu olaydan olumlu bir biçimde etkilendiğinden sınav sonuçları da olumlu olur.

YDS DERSLERİ için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Biz YDS Dersleri için yapılan organizasyonlar sırasında  YDS Dersleri eğitim merkezimizde ki özel eğitim birimlerimizde  programlarımızda yer alan aday öğrencilere, ister birebir özel isterse toplu YDS Dersleri  alsın hiç birine ”  SENET ” yapılmaz..

YDS Dersleri eğitim merkezimizde ki YDS Derslerinde, aday öğrencilere girecekleri bu zorlu sınavın ne olduğu hakkında genel bilgilerin yanında, kendilerine bu sınavda onlara sorulacak olan YDS sorularının her tipi konusunda çözümlerle ilgili bilgiler de verilir. Böylece, aday öğrencilerin sınavda geçme ve başarılı olmalarına katkı sağlanır.

YDS sınavında başarı kazanmanın en iyi yollarından biri de çok sayıda akademik kelime bilmektir. Çoğu öğrencide pek var olmayan bu özelliği tamamlamak amacı ve onların eksik yanlarını düzeltmek ve aynı zamanda bildikleri akademik kelimeler varsa bunların sayısını arttırmak için YDS Derslerinde özel önlemler alınır. Öğrencileri  bu açıdan geliştirmek için YDS Derslerinde özel bir şekilde hazırlanan kelime alıştırmaları onlara verilir ve çalışmaları istenir. Bu aşamada öğrenciler sıkı bir gözetim altına alınarak çalışmaları yakından izlenir.