YDS Dersleri Programı

DENİZLİ YDS Dersleri Programı
YDS DERSLERİ PROGRAMI UYGULAMASI

YDS DERSLERİ PROGRAMI UYGULAMASININ AYRINTILARI

1 – YDS Dersleri Programı ( Birebir Özel  YDS Dersleri Programı )
2 – YDS Dersleri Programı (  4 Öğrenci ile Grup YDS Dersleri Programı

1 – YDS Dersleri Programı ( Birebir Özel  YDS Dersleri Programı ) 

 YDS Dersleri programı eğitim merkezimizdeki YDS Dersleri Programı uygulamalarında birebir özel YDS Dersleri Programına katılan ve YDS  dersi alan öğrenci, özel YDS dersi aldığı için YDS dersleri programının uygulanacağı gün ve saatleri YDS Dersleri Programında bizzat kendi belirler. Bu YDS Dersleri programında ona özel YDS dersi aldığı için tanınmış bir ayrıcalıktır.

Bire bir özel YDS Dersleri Programına YDS  DERSİ almak üzere katılan öğrencilere uygulanan bu  YDS Dersleri Programı günümüzün en çağdaş sistemleri ile donatılmış ve kesin olarak YDS de sonuç almaya yönelmiş nitelikler taşır.

2 – YDS Dersleri Programı (  4 Öğrenci ile Grup YDS Dersleri Programı

YDS Dersleri Programı eğitim merkezimizdeki YDS Dersleri programının 4 öğrenciye uygulanması, katılan öğrenciler için büyük  bir artıdır. Çünkü 4 öğrenci ile yapılan YDS Dersleri Programı dersleri birebir yapılan derslerle eş değer sayılmaktadır. Toplu yapılan YDS eğitimlerinde pek başarılı sonuçlar alınamadığından YDS Dersleri programında grup sayılarını 4 öğrenciye düşürerek bu konuda ciddi bir girişim başlattık.

YDS Dersleri Programındaki 4 öğrenciden oluşan gruplarda YDS eğitimlerinde çok başarılı sonuçlar ortaya çıkınca YDS Dersleri programında bu sisteme devam ederek öğrencilere de yararlı olduk.

YDS DERSLERİ PROGRAMINDA NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

YDS Dersleri Programı eğitim merkezimizdeki YDS Dersleri programlarında yer alan ve özel yada grup derslerine  YDS Dersleri Programında katılan öğrencilere  ‘ SENET ‘ yapılmaz.

YDS Dersleri Programı eğitim merkezimizdeki YDS Dersleri programlarında YDS dersleri veren YDS hocaları yada öğretmenleri bu konuda uzun yıllar YDS dersleri vererek  uzmanlaşmış akademik kariyeri olan akademisyenlerdir.

YDS Dersleri Programı eğitim merkezimizdeki YDS Dersleri programlarında öğrencilere hedef odaklı, sonuç alıcı yöntemler uygulanır.

YDS Dersleri Programı eğitim ünitelerimizdeki YDS Dersleri programlarında öğrencilere  YDS Dersleri programı eğitim öğretilerindeki YDS dersleri Programı uygulamalarında birebir özel YDS Dersleri Programında  uygulanan sistemler kesinlikle öğrenci dostu olan ve onlara en sıkıştıkları  anda bile içerdiği bilgilerle YDS Dersleri Programında yardım edebilen niteliklere sahiptir.

YDS Dersleri Programı eğitim merkezimizdeki YDS Dersleri programları uygulamaları başladığında sıfırdan YDS sınavına hazırlanmak isteyenlere bile gerekli desteği sağlayabilecek bilgi birikimine sahiptir.

YDS Dersleri Programı eğitim merkezimizdeki YDS Dersleri programları YDS hazırlık için katılan öğrencilerin İngilizce seviyelerine bağlı olarak uygulanır. Orta seviyede İngilizcesi olan öğrenciye, öğrencinin algılama kapasitesi ile uyumlu olarak 70 – 80 ders gerekir. Ortanın üzerinde bilgi seviyesi olan öğrencilere 40 yada öğrencinin algılama kapasitesine bağlı olarak DENİZLİ YDS Dersleri Programında  50 ders yeterlidir.

YDS Dersleri Programı eğitim merkezimizdeki YDS Dersleri programları YDS Sınavını yıllarca kazanamayan yada kazanacağını  sanarak başka yerlerde şansını deneyenler için bir can kurtarandır. YDS sınavı için burası son duraktır.

YDS Dersleri Programı eğitim merkezimizdeki YDS Dersleri programlarına katılan YDS öğrencilerinin çektikleri sıkıntıları sona erdiren, YDS sınavını kesin tedavi eden YDS Dersleri Programı  ana merkezimizdeki YDS Dersleri programları uzman bir hekimdir.