YDS Dersi

YDS Dersi Programları

YDS Dersi programlarının içeriği

1 – YDS Dersi ( Birebir Özel YDS Dersi )
2 – YDS Dersi ( 4 öğrenciden kurulan gruplarla YDS Dersi )

1 – YDS Dersi ( Birebir Özel YDS Dersi ): YDS Dersi eğitim merkezlerimizde ki YDS Dersi temel birimlerinde hazırlanan ve uygulanan YDS Dersi programları ile, YDS sınavına hazırlanmak için çalışan ve birebir özel YDS Dersi almak isteyen öğrencilere YDS Dersleri verilir.

YDS dersi ana merkezinde  YDS dersi hususunda YDS dersi  birimlerinde organize edilen ve   YDS dersi seminerlerinde bireysel bir yöntemle YDS dersi  için hazırlanmaya çalışan öğrenciye kaç derslik bir YDS dersi programının uygulanması halinde başarılı  olabileceğinin kararı, öğrencinin sınavda almak zorunda olduğu nota  bağlı olarak verilir.

2 – YDS Dersi ( 4 öğrenciden kurulan gruplarla YDS Dersi )
: YDS Dersi temel eğitim birimlerimizde ki YDS Dersi ana kampüsünde hazırlanan ve uygulanan YDS Dersi programları ile, YDS sınavına hazırlanmak için çalışan ve 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda yer alarak toplu halde YDS Dersi almak isteyen öğrencilere YDS Dersleri verilir.

YDS dersi platformundaki YDS dersine ait özel sınıflardaki gruplar, birçok bilimsel inceleme ve araştırmaların neticesinde bulunan bulguların ışığında 4 kişiden oluşturulmuştur. Çünkü, bu elde edilen verilere göre eğitimde en ideal grup sayısı 4 tür. Bu yüzden, YDS dersi departmanlarında  gruplar 4 öğrenciden oluşturulur ve öğrenciler  kalabalık YDS  gruplarında bulamadıkları bazı olanaklara ve avantajlara kavuşturulur.Bu avantajlardan en önemlisi toplu halde YDS Dersi alan öğrenciler kendilerini bireysel YDS dersi  alırmış gibi hisseder. Bunun nedeni aday öğrencilere uygulanan YDS Dersi programlarının özelliğidir. Bu YDS dersi programları içerik itibarı ile öğrencide bu duyguyu yaratan bilimsel veri ve sistemler içerir. YDS Dersindeki eğitim sürecinde bu nedenle öğrenci çok olumlu duygular yaşar. bunun etkisi ile çalışmaları yoğunlaşır ve sıkılaşır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREK

YDS dersi platformundaki YDS dersine ait özel sınıflarda yapılan derslerde programlara katılan aday öğrenciler ne tür ders alırsa alsın kendilerine diğer kurumların yaptığı ” SENET ” yapılmaz.

YDS dersi öğretilerinde YDS Dersi programlarında yer alan aday öğrencilere YDS hakkında bir çok genel bilgi verilir. Ama bunun yetmeyeceği aşikardır. Bu nedenle onlara ayrıc
a YDS dersinde  sınavda sorulan soruların çözü m teknikleri hakkında açıklamalar da yapılır. Bu şekilde, sınavda öğrencinin başarılı olma olasılığı arttırılır.

YDS’de başarılı olmak için akademik kelimeler konusunda aday öğrencilerin çok güçlü ve iyi bir akademik kelime haznesine sahip olması gerekir. bunu sağlamak için YDS Dersinde aday öğrencilere bu konu ile ilgili özel hazırlanan alıştırmalar verilir ve öğrenci sıkı bir şekilde izlenir.