YDS Dersi

YDS DERSİ PROGRAMLARI

YDS Dersi programlarının içeriği


1 – YDS Dersi ( Birebir Özel YDS Dersi )
2 – YDS Dersi ( 4 öğrenciden kurulan gruplarla YDS Dersi )

1 – YDS Dersi ( Birebir Özel YDS Dersi ):

YDS Dersi  ana merkezdeki YDS Dersi temel birimlerinde hazırlanan ve uygulanan YDS Dersi programları ile, YDS sınavına hazırlanmak için çalışan ve  birebir özel YDS Dersi almak isteyen öğrencilere Özel YDS Dersleri verilir.

Kurumsal YDS dersi ana merkezinde Bireysel  YDS dersi hususunda YDS dersi  birimlerinde organize edilen ve   YDS dersi seminerlerinde bireysel bir yöntemle Rutin YDS dersi  için YDS Dersi  ana merkezde,  Farklı YDS DERSİ ile hazırlanmaya çalışan öğrenciye Temel  YDS dersinde kaç derslik bir YDS dersi programının uygulanması halinde başarılı  olabileceğinin kararı, öğrencinin sınavda almak zorunda olduğu nota  bağlı olarak Kurumsal YDS Dersi  ana merkezdeki YDS Dersi temel birimlerinde hazırlanan ve Günlük YDS Dersi  ana merkezdeki YDS Dersi temel birimlerinde hazırlanan ve YDS Dersinde uygulanan YDS Dersi programları ile YDS Dersi  ana merkezdeki YDS Dersi temel birimlerinde hazırlanan ve YDS  dersiyle uygulanan YDS Dersi programları uygulanan YDS Dersi programlarında verilir.

2 – YDS Dersi ( 4 öğrenciden kurulan gruplarla YDS Dersi ) :

Gruplara YDS Dersi temel eğitim birimlerimizde ki YDS Dersi ana kampüsünde hazırlanan ve uygulanan YDS Dersi programları ile, Ortaklaşa YDS Dersi  ana merkezdeki YDS Dersi temel birimlerinde hazırlanan ve uygulanan YDS Dersi programları ile,     YDS sınavına hazırlanmak için çalışan ve  Genel YDS Dersi  ana merkezdeki YDS Dersi temel birimlerinde hazırlanan ve uygulanan YDS Dersi programları ile, YDS Dersi temel birimlerinde  4 öğrenciden Birlikte YDS dersinde oluşturulan YDS gruplarında yer alarak toplu halde YDS Dersi almak isteyen öğrencilere YDS Dersleri verilir.

Gruplar İçin YDS dersi platformundaki YDS dersine ait özel sınıflardaki gruplar,  Beraber YDS Dersindeki birçok bilimsel inceleme ve araştırmaların neticesinde bulunan bulguların ışığında YDS Dersi  ana merkezdeki YDS Dersi temel birimlerinde hazırlanan ve uygulanan YDS Dersi programlarında 4 kişiden oluşturulmuştur. Çünkü, bu elde edilen verilere göre  YDS Dersi temel eğitim birimlerimizde ki YDS Dersi ana kampüsünde hazırlanan ve uygulanan YDS Dersi programları ile eğitimde en ideal grup sayısı 4 tür. Bu yüzden,YDS Dersi  ana merkezdeki YDS Dersi temel  birimlerinde hazırlanan ve uygulanan YDS Dersi programları ile, YDS dersi departmanlarında  gruplar Müşterek YDS dersinde 4 öğrenciden oluşturulur ve öğrenciler  kalabalık YDS  gruplarında bulamadıkları bazı olanaklara ve avantajlara kavuşturulur. YDS  dersindeki Bu avantajlardan en önemlisi toplu YDS Dersi alan öğrenciler kendilerini YDS Dersi  ana merkezdeki YDS Dersi temel birimlerinde hazırlanan ve uygulanan YDS Dersi programlarında bireysel YDS dersi  alırmış gibi hisseder. Bunun nedeni YDS dersinde aday öğrencilere uygulanan YDS Dersi programlarının özelliğidir. Bu YDS dersi programları içerik itibarı ile öğrencide bu duyguyu yaratan bilimsel veri ve sistemler içerir. YDS Dersindeki eğitim sürecinde bu nedenle öğrenci çok olumlu duygular yaşar. Bunun etkisi ile YDS Dersi  ana merkezdeki YDS Dersi temel birimlerinde hazırlanan ve Ortak YDS Dersi  ana merkezdeki YDS Dersi temel birimlerinde hazırlanan ve uygulanan YDS Dersi programlarında uygulanan YDS Dersi programlarında çalışmaları yoğunlaşır ve sıkılaşır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREK


Temel YDS Dersi eğitim merkezlerimizde ki YDS Dersi temel birimlerinde hazırlanan ve uygulanan  Bireysel Özel YDS dersi platformundaki YDS dersine ait özel sınıflarda yapılan derslerde YDS dersi programlarına katılan aday öğrenciler ne tür YDS dersi  alırsa alsın YDS Dersi  ana merkezdeki YDS Dersi temel birimlerinde hazırlanan ve uygulanan YDS Dersi programlarında kendilerine diğer kurumların yaptığı ” SENET ” yapılmaz.

Yoğun YDS dersi öğretilerinde YDS Dersi programlarında yer alan YDS dersi adayı  öğrencilere YDS hakkında bir çok genel bilgi verilir. Ama bunun yetmeyeceği aşikardır. Bu nedenle onlara ayrıc
a Gündelik YDS dersinde  sınavda sorulan soruların çözü m teknikleri hakkında açıklamalar da yapılır. Bu şekilde, sınavda öğrencinin başarılı olma olasılığı Resmi YDS Dersi  ana merkezdeki YDS Dersi temel birimlerinde hazırlanan ve uygulanan Özel YDS Dersi programları ile, arttırılır.

YDS‘de başarılı olmak için akademik kelimeler konusunda YDS  adayı  öğrencilerin Kelimeler  YDS dersinde çok güçlü ve iyi bir akademik kelime haznesine sahip olması gerekir. bunu sağlamak için YDS Dersi eğitim merkezlerimizde ki YDS Dersi temel birimlerinde hazırlanan ve uygulanan  Teke tek YDS dersi platformundaki Birebir YDS dersine ait özel sınıflarda yapılan YDS Dersinde aday öğrencilere bu konu ile ilgili Rutin YDS  dersinde özel hazırlanan alıştırmalar verilir ve Gerçek YDS Dersi  ana merkezdeki YDS Dersi temel birimlerinde hazırlanan ve uygulanan YDS Dersi programlarında öğrenci sıkı bir şekilde izlenir.