YDS DERSİ

YDS DERSİ PROGRAMI

YDS Dersi PROGRAMININ Ayrıntıları

1 – Denizli YDS Dersi ( Bire bir Özel Denizli YDS Dersi )
2 – Denizli YDS Dersi ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla Özel Denizli YDS Dersi )

1 – YDS Dersi ( Bire bir Özel Denizli YDS Dersi

YDS dersi eğitim kurumlarımızdaki YDS  Dersi birimlerimizde düzenlenerek Özel YDS dersinde öğrencilere uygulanan YDS Dersi programları ile ( face to face yani  YDS Dersinde yüz yüze bireysel olarak YDS dersi alır ve birebir özel YDS dersi almanın tüm avantajlarından YDS   dersinde yararlanır.

Bireysel YDS dersi programları Yds Dersinde teke tek uygulanırken Bireysel  YDS dersinde kullanılan yöntem tamamen öğrencinin İngilizce seviyesi ve algılama yetisi ile   Birebir YDS DERSİNDE bire bir uyumludur.

2 – YDS Dersi ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla Özel Denizli YDS Dersi )

Müşterek YDS dersi eğitim kurumlarımızdaki YDS Dersi birimlerimizde düzenlenerek öğrencilere Toplu Yds Dersinde uygulanan YDS Dersi programları ile Birlikte YDS   dersinde 4 öğrencinin bir araya gelmesi ile Karma YDS dersinde kurulan gruplara katılarak toplu YDS dersi alabilir. Bu YDS DERSİ programlarında öğrenciler kendilerini bire bir özel YDS  dersi alırmış gibi hisseder. Uygulanan YDS dersinde Bunun nedeni Kendine Özgü YDS dersinde  öğrencilere uygulanan YDS DERSİ programlarının Yds Dersinde uygulamadan önce daha hazırlanırken toplu YDS dersi alınacağı düşünülerek Ortak  YDS   dersinde ona göre bir sistem ve teknikle Genel YDS dersinde hazırlanmasından kaynaklanır.

YDS Dersinde Süre 

YDS DERSİ programlarının başladığı anda her öğrencinin sorduğu sorudur bu. YDS de süre tamamen  YDS DERSİ programının uygulandığı öğrencinin İngilizce seviyesine ve uygulama aşamasında Yds Dersinde derslere olan uyumuna bağlıdır.

YDS Dersini Kim Veriyor

YDS dersi programını uygulayan eğitmenlerin tamamı YDS konusunda uzmanlaşmış  YDS   dersi denilen bu alanda isim sahibi olan ve Bireysel veya Grup YDS Dersini  öğrencilere uygun bir biçimde, YDS dersinde onların durumlarına göre ayarlayan YDS Dersi  uzmanlarıdır.

YDS Sınav çözüm teknikleri

Birebir YDS Dersinde Gerek bire bir gerekse toplu YDS dersi alan öğrencilere YDS programlarında  girecekleri sınavın  genel durumu anlatılır ve YDS dersinde bilgiler verilir. Bunun yanında YDS dersi eğitim kurumlarımızdaki YDS Dersi birimlerimizde hazırlanarak  YDS dersinde öğrencilerine tatbik edilen  YDS Dersi programları öğrencilere YDS sınavında sorulan YDS sorularının çözüm teknikleri hakkında da  YDS dersinde ayrıntılı, açık ve net bilgiler de verilerek öğrencinin YDS sınavında ki başarılı olma şansı YDS dersiyle arttırılır.

SENET Yapılır mı 

Türkiye de tüm YDS eğitim kurumları kendilerinden  Yds Dersinde ders alan öğrencilere SENET imzalatır. Öğrenci verilen  YDS dersi eğitimini beğenmese bile kurstan ayrılamaz.  Ayrılsa bile SENETLERİ ödemek için Resmi YDS dersinde  zorlanırlar. Bizde Resmi YDS   dersinde böyle bir durum  kesinlikle yoktur ve öğrenci Uygulanacak YDS Dersinde SENET falan imzalamaz.

ÖĞRENCİLERE YDS HAKKINDA TAVSİYELER

♠YDS öğrencinin tek başına baş edebileceği bir sınav değildir. Bu nedenle YDS sınavı öncesi iyi bir araştırma ve soruşturma yapılarak Sınava YDS DERSİ için kaliteli ve gerçekten öğretmeyi bilen bir YDS eğitmeni ile anlaşın.

YDS Hazırlık dersi için bol bol çok sayıda YDS seviyesinde akademik makale dergi ve bunun gibi metinler okuyarak YDS için hem göz alışkanlığı hemde okuduğunu anlama açısından kendinizi geliştirin.

♠Akademik kelimeler konusunda YDS için Yds Dersinde özel çalışmalar yaparak dağarcığınızdaki YDS kelime sayısını çoğalt.