YDS DERSİ

YDS DERSİ HAZIRLIK PROGRAMLARI

YDS Dersi Hazırlık Programları İçeriği

1 –  YDS Dersi ( Birebir Özel  YDS Dersi )
2 –  YDS  Dersi ( 4 kişi Grup YDS  Dersi )

YDS dersi verilen merkezimizdeki YDS dersi departmanında  hizmet veren ve  YDS dersi birimlerindeki YDS dersi seminerlerinde organize edilen   YDS dersi programları YDS  hocası vasıtası ile YDS sınavında başarının yolu YDS dersi verilen merkezimizde bizden geçer. En güvenilir YDS Dersi sistemleriyle ve  YDS sınav teknikleri bilgisi ile desteklenen YDS dersi programları, YDS sınavında geleceğin kapısını açan anahtar olur..

YDS Dersi hazırlık programları 2 şekilde uygulanır :

1 – YDS DERSİ ( BİREBİR  ÖZEL YDS DERSİ ) : 

YDS dersi alanında   YDS dersi verilen ana kampüslerdeki YDS dersi programına birebir YDS dersi almak üzere iştirak eden adaylara, YDS Dersi programının  tatbik edileceği saatleri YDS dersi verilen merkezimizdeki YDS dersi departmanında  hizmet veren ve  YDS dersi birimlerindeki YDS dersi seminerlerinde organize edilen   YDS dersi programlarında belirleme önceliği tanınır. Buradaki YDS  dersinde gaye, YDS dersi verilen merkezimizdeki YDS dersi departmanında  hizmet veren ve  YDS dersi birimlerindeki YDS dersi seminerlerinde organize edilen   YDS dersi programlarındaki öğrencinin özellikle çalışan biri ise YDS dersi verilen merkezimizdeki YDS dersi departmanında  hizmet veren ve  YDS dersi birimlerindeki YDS dersi seminerlerinde YDS  dersinde organize edilen   YDS dersi programları ile YDS dersi için kendine uygun bir seçim yapabilmesi   içindir.

YDS dersi verilen merkezimizdeki YDS dersi departmanında  hizmet veren ve  YDS dersi birimlerin deki YDS dersi seminerlerinde YDS dersi verilen birimlerimizdeki YDS dersi programında adaya kaç YDS dersi  verilmesi konusu ise YDS dersinde yapılan seviye sınav sonuçlarından elde edilen bilgilere  YDS dersinde bakılarak belirlenir. YDS dersi verilen merkezimizdeki YDS dersi departmanında  YDS  dersiyle hizmet veren ve  YDS dersi birimlerindeki YDS dersi seminerlerinde birebir özel YDS dersi daha çok sınavdan 65-70 ve daha yüksek YDS notları almak mecburiyeti  olan öğrencilere YDS dersi departmanında tavsiye edilir.

2 – YDS DERSİ ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA YDS  DERSİ ) : 

YDS dersi birimlerinde kurulan YDS dersi platformundaki YDS derslerinde , seviyeleri birbirine denk yada olabildiğince  yakın olan öğrencilerden YDS dersi verilen merkezimizdeki YDS dersi departmanında  hizmet veren ve  YDS dersi birimlerindeki YDS dersi seminerlerinde organize edilen   YDS dersi programlarında  YDS dersi verilen merkezimizdeki YDS dersi departmanında  hizmet veren ve  YDS dersi birimlerindeki YDS dersi seminerlerinde organize edilen   YDS dersi programları vasıtası ile YDS dersi için YDS dersinde oluşturulan 4 kişilik gruplara YDS  dersinde katılarak ta  YDS dersi verilen merkezimizdeki YDS dersi departmanında  hizmet veren ve  YDS dersi birimlerindeki YDS dersi seminerlerinde organize edilen   YDS dersi programlarında birebir özel YDS Dersi kalitesini yansıtan  YDS Dersi alabilirsiniz.

Bu gruplar,  YDS dersi departmanlarında hizmet veren YDS dersi birimlerindeki  öğrencilere birebir YDS özel ders kalitesinde eğitim verebilmek ve seviyeye ulaşmak amacı ile YDS dersi verilen merkezimizdeki YDS dersi departmanında  hizmet veren ve  YDS dersi birimlerindeki YDS dersi seminerlerinde organize edilen   YDS dersi programlarında 4 kişi gibi az sayıda öğrenciden YDS dersinde oluşturulur. Bu şekilde, grup YDS Dersi alan öğrenciler aynı özel YDS Dersi öğretilerinde  olduğu gibi anlamadıkları konular konusunda YDS Dersi temel eğitim birimlerimizde ki YDS Dersi ana kampüsünde hazırlanan ve YDS  dersinde uygulanan YDS Dersi programlarında soru sorabilir.. Ayrıca, YDS dersi verilen merkezimizdeki YDS dersi departmanında  hizmet veren ve  YDS dersi birimlerindeki YDS dersi seminerlerinde sayı az olduğundan  YDS Dersi veren kişiler de  YDS dersi verilen merkezimizdeki YDS dersi departmanında  hizmet veren ve  YDS dersi birimlerindeki YDS dersi seminerlerinde öğrencilerle birebir ilgilenebilir ki buda grup YDS dersine  birebir özel YDS dersi özelliği kazandırır.

YDS DERSİNDE TERCİH EDİLME NEDENİMİZ

YDS özel ders yada grup eğitim programlarında YDS dersi veren hocalar sınav konusunda uzmanlaşmış çok tecrübeli ve öğretmeyi bilen YDS hocalarıdır.
YDS dersi panellerinde düzenlenen  YDS dersi programlarında,öğrencilere genel İngilizceden daha çok, akademik seviyede İngilizce eğitimi ve  YDS sınav teknikleri ve YDS sınav taktikleri konusunda YDS Dersi verilir.Teknik ve taktikleri YDS  dersinde bilen öğrenci sınavda soruları doğru ve aynı zamanda da daha hızlı yanıtlayabilir.
YDS  de   başarılı olabilme koşullarından  en önemlisi YDS dersinde fazla miktarda  akademik kelime bilmektir. Bunu temin için  YDS dersi verilen merkezimizdeki YDS dersi departmanında  hizmet veren ve  YDS dersi birimlerindeki YDS dersi seminerlerinde organize edilen   YDS dersi programlarında  YDS dersinde öğrencilere özel hazırlanmış akademik kelime alıştırmaları verilir ve YDS  dersinde çalışmaları istenir. YDS dersi verilen merkezimizdeki YDS dersi departmanında  hizmet veren ve  YDS dersi birimlerindeki YDS dersi seminerlerinde organize edilen   YDS dersi programlarında çalışmalar çok yakından takip edilir ve YDS dersi verilen merkezimizdeki YDS dersi departmanında  hizmet veren ve  YDS dersi birimlerin deki YDS dersi seminerlerinde  çalışmayan ve kelimeleri YDS dersinde  öğrenmeyen  öğrenci uyarılır.