YDS Dersi

YDS Dersi Programı

YDS Dersi Programının İçeriği


1 – YDS Dersi ( Birebir YDS Özel Ders )
2 – YDS Dersi ( 4 öğrenci ile grup YDS Dersi )


1 – YDS Dersi ( Birebir YDS Özel Ders ):
YDS Dersi eğitim merkezimizdeki YDS Dersi verilen temel birimlerimizde hazırlanan ve organize edilen r YDS Dersi programları ile YDS sınavına hazırlanmak amacı ile birebir özel YDS dersi almak isteyen öğrencilere, birebir YDS dersi verilir.

YDS Dersi eğitim birimlerimizdeki  YDS Dersi verilen temel ünitelerimizde tertip edilen ve öğrencilere uygulanan YDS Dersi programları içerikleri itibarı ile tamamen birebir özel ders almak isteyen öğrencilere özel ve sadece onlara özgüdür. Bu YDS Dersi programlarının özelliği bireysel YDS Dersi için hazırlanmış olmasından kaynaklanır. Öyle ki, YDS Dersi programlarının uygulanması sona erdiği zaman öğrenci YDS sınavı için kesinlikle hazır hale gelmiş olur.

2 – YDS Dersi ( 4 öğrenci ile grup YDS Dersi ) : YDS Dersi temel eğitim birimlerimizdeki YDS Dersi verilen ana merkezimizde hazırlanan ve uygulama aşamasına geçilen YDS Dersi programları ile YDS sınavına hazırlanmak amacı ile 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda yer alarak toplu halde YDS dersi almak isteyen öğrencilere, YDS dersi verilir.


Seviyeleri bir birine çok yakın olarak seçilen ve 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda toplu YDS Dersi  şekline yapılan uygulamalarda,  YDS Dersi temel eğitim birimlerimizdeki  YDS Dersi programları, içerik olarak toplu YDS Dersi yapacak öğrenciler için özel bir tarzda hazırlanır. YDS Dersi programlarının  hazırlanma biçimi, içeriğindeki bilgiler ve kullanılan YDS Dersi için eğitim sistemleri öğrenciye kendini bireysel YDS Dersi alırmış gibi hissettirir. YDS Dersi programının kuruluş amacı ve kullanılan teknikler öğrencide bu tür bir etki yaratır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREKİR

YDS Dersi
temel eğitim birimlerimizdeki YDS Dersi öğretilerinde yer alan bireysel özel yada toplu YDS Dersine  katılan aday öğrencilere diğer kurumlarda uygulanan SENET yapılmaz.

YDS Dersi  ana eğitim ünitelerimizdeki YDS Dersi verilen kampüslerde öğrencilere uygulanan YDS Dersi programlarında onlara sınavda çok büyük katkı sağlayan ve sınavı onlara daha kolay hale getirerek geçme ihtimallerini arttıran YDS sınav teknikleri yani YDS sınavında sorulan soruların nasıl çözüleceğini açıklayan bilgeler de verilir.

Akademik kelimeler konusunda öğrencilerin  çok titiz olmaları ve bu konuda ciddi biçimde çalışarak kelime haznelerini geliştirmeleri gerekir. Kelimeler ihmal edilmeyecek bir öneme sahiptir. YDS’de başarıya giden yollardan biridir çok sayıda akademik kelime bilmek. Bu nedenle, YDS Dersi temel eğitim birimlerimizdeki YDS Dersi programlarının uygulama aşamasında öğrencilere kelimelerle ilgili çok sayıda özel çalışmalar verilir.

YDS Dersi veren YDS eğitmenleri uzmandır.