YDS DERSİ

YDS DERSİ PROGRAMI

YDS Dersi Programının İçeriği

1 – YDS Dersi ( Birebir YDS Özel Ders )
2 – YDS Dersi ( 4 öğrenci ile grup YDS Dersi )

1 – YDS Dersi ( Birebir YDS Özel Ders ): 

YDS Dersi eğitim merkezimizdeki YDS Dersi verilen temel birimlerimizde hazırlanan ve organize edilen  YDS Dersi programları ile YDS sınavına hazırlanmak amacı ile birebir özel YDS dersi almak isteyen öğrencilere,YDS Dersi eğitim merkezimizdeki YDS Dersi verilen temel birimlerimizde hazırlanan ve YDS Dersi eğitim merkezimizdeki YDS Dersi verilen temel birimlerimizde hazırlanan ve YDS DERSİNDE organize edilen  YDS Dersi programlarında organize edilen  YDS Dersi programları ile birebir YDS dersi verilir.

YDS Dersi eğitim birimlerimizdeki  YDS Dersi verilen temel ünitelerimizde tertip edilen ve öğrencilere uygulanan YDS Dersi programları içerikleri itibarı ile tamamen birebir YDS özel ders almak isteyen öğrencilere özel ve sadece onlara özgüdür. Bu YDS Dersi programlarının özelliği bireysel YDS Dersi için hazırlanmış olmasından kaynaklanır. Öyle ki, YDS Dersi programlarının uygulanması YDS dersi programları sona erdiği zaman öğrenci YDS Dersi eğitim merkezimizdeki YDS Dersi verilen temel birimlerimizde hazırlanan ve organize edilen  YDS Dersi programları ile  YDS sınavı için YDS Dersi eğitim merkezimizde kesinlikle hazır hale gelmiş olur.

2 – YDS Dersi ( 4 öğrenci ile grup YDS Dersi ) : 

YDS Dersi temel eğitim birimlerimizdeki YDS Dersi verilen ana merkezimizde hazırlanan ve YDS Dersi eğitim merkezimizde uygulama aşamasına geçilen YDS Dersi programları ile YDS sınavına hazırlanmak amacı ile  YDS Dersi ile 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda yer alarak toplu halde YDS dersi almak isteyen öğrencilere,YDS Dersi eğitim merkezimizdeki YDS Dersi verilen temel birimlerimizde hazırlanan ve YDS Dersi eğitim merkezimizdeki YDS Dersi verilen temel YDS DERSİ birimlerimizde hazırlanan ve organize edilen  YDS Dersi programlarında organize edilen  YDS Dersi programlarında  YDS dersi verilir.


YDE Dersinde Seviyeleri bir birine çok yakın olarak seçilen ve YDS  dersinde 4 öğrenciden oluşturulan YDS  gruplarında toplu YDS Dersi  şekline yapılan uygulamalarda,  YDS Dersi temel eğitim birimlerimizdeki  YDS Dersi programları, içerik olarak toplu YDS Dersi yapacak öğrenciler için YDS Dersi eğitim merkezimizdeki YDS Dersi verilen temel birimlerimizde hazırlanan ve organize edilen  YDS Dersi programları ile özel bir tarzda   hazırlanır. YDS Dersi programlarının  hazırlanma biçimi, içeriğindeki bilgiler ve kullanılan YDS Dersi için eğitim sistemleri YDS DERSİNDE öğrenciye kendini bireysel YDS Dersi alırmış gibi hissettirir. YDS Dersi programının kuruluş amacı ve YDS Dersi eğitim merkezimizdeki YDS Dersi verilen temel birimlerimizde hazırlanan ve organize edilen  YDS Dersi programlarında kullanılan teknikler YDS Dersi eğitim merkezimizdeki YDS Dersi verilen temel birimlerimizde hazırlanan ve organize edilen  YDS Dersi programları öğrencide bireysel YDS dersi etkisi yaratır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREKİR

YDS Dersi temel eğitim birimlerimizdeki YDS Dersi öğretilerinde yer alan bireysel özel yada toplu YDS Dersine  katılan aday öğrencilere diğer kurumlarda uygulanan SENET,  YDS Dersi eğitim merkezimizdeki YDS Dersi verilen temel birimlerimizde hazırlanan ve YDS Dersinde organize edilen  YDS Dersi programlarında yapılmaz.

YDS Dersi  ana eğitim ünitelerimizdeki YDS Dersi verilen kampüslerde öğrencilere uygulanan YDS Dersi programlarında onlara YDS  dersinde sınavda çok büyük katkı sağlayan ve sınavı onlara daha kolay hale getirerek YDS Dersi eğitim merkezimizdeki YDS Dersi verilen temel birimlerimizde hazırlanan ve organize edilen  YDS Dersi programları ile geçme ihtimallerini arttıran YDS sınav teknikleri yani YDS sınavında sorulan soruların nasıl çözüleceğini YDS Dersinde açıklayan bilgeler de verilir.

YDS Dersi  temel birimlerimizdeki  YDS Dersi verilen kampüslerimizde  hazırlanan ve organize edilen YDS Dersi programları ile YDS sınavına hazırlanmak amacı ile birebir özel YDS dersi almak isteyen öğrencilere, YDS dersi  öğretilerinde Akademik kelimeler konusunda YDS Dersinde öğrencilerin  çok titiz olmaları ve bu konuda YDS Dersi eğitim merkezimizdeki YDS Dersi verilen temel birimlerimizde hazırlanan ve organize edilen  YDS Dersi programlarında ciddi biçimde çalışarak kelime haznelerini geliştirmeleri gerekir. Kelimeler ihmal edilmeyecek bir öneme sahiptir. YDS’de başarıya giden yollardan biridir çok sayıda akademik kelime bilmek. Bu nedenle,  YDS Dersi eğitim merkezimizdeki YDS Dersi verilen temel birimlerimizde hazırlanan ve YDS  dersinde organize edilen  YDS Dersi programları ile  YDS Dersi temel eğitim birimlerimizdeki YDS Dersi programlarının uygulama aşamasında öğrencilere kelimelerle ilgili YDS Dersi eğitim merkezimizdeki YDS Dersi verilen temel birimlerimizde hazırlanan ve organize edilen  YDS Dersi programlarında çok sayıda özel çalışmalar verilir.

YDS Dersi veren YDS eğitmenleri YDS uzmanıdır.