YDS Dersi

YDS DERSİ PROGRAMLARI

YDS DERSİ PROGRAMLARININ AÇIKLANMASI

1 – YDS Dersi ( Birebir Özel YDS Dersi )
2 – YDS Dersi ( 4 öğrenciden kurulan gruplarla YDS Dersi )


1 – YDS Dersi ( Birebir Özel YDS Dersi ): YDS Dersi temel eğitim birimlerimizde ki YDS Dersi ana bölümlerimizde düzenlenip organize edilen YDS Dersi programları ile, YDS sınavına hazırlanmak için bize gelen ve birebir özel YDS Dersi almak isteyen öğrencilere YDS Dersleri verilir.

YDS dersi verdiğimiz ana merkezimizde  YDS dersi hakkında YDS dersi  kampüslerindeki sınıflarda tertip edilen ve   YDS dersi öğretilerinde bireysel bir tarzla  YDS dersi  için hazırlanmaya çalışan öğrenciye kaç derslik bir programın uygulanması halinde YDS’ de başarılı  olabileceğinin kararı, öğrencinin YDS’de almak zorunda olduğu puana ve İngilizce seviyesine bağlı olarak verilir.

YDS dersi verdiğimiz temel birimlerimizdeki YDS dersi  departmanlarında  birebir özel YDS dersi alan aday  öğrencilere onlar için uygulanan ve hazırlanan YDS Dersi programları tamamen kişiye özel ve özgü bir nitelik ve özellik taşır. Bu  YDS Dersi programları öğrencinin seviyesi  ile bire bir örtüşür ve onunla tam olarak uyumludur.

2 – YDS Dersi ( 4 öğrenciden gruplarla YDS Dersi )
: YDS Dersi platformlarındaki temel eğitim bölümlerimizde YDS D ersi ana merkezimizde tertip edilen ve uygulanan YDS Dersi programları ile, YDS sınavına hazırlanmak için çalışan ve 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak toplu halde YDS Dersi almak isteyen öğrencilere YDS Dersleri programları özenle uygulanır..

YDS dersi sınıflarımızdaki YDS dersi programlarının tatbik edildiği gruplar, çeşitli şekillerde yapılan inceleme ve araştırmaların bize verdiği verilerin ışığında 4 kişiden oluşturulmuştur. Çünkü, bu elde edilen bilgilere göre eğitimde en ideal grup sayısı 4 öğrenci ile oluşmaktadır. Bu yüzden YDS dersi departmanlarında  gruplar 4 kişiden kurulur ve öğrenciler  kalabalık YDS  gruplarında bulamadıkları bazı olanaklara, daha iyi bir eğitime ve avantajlara kavuşturulur.

YDS dersi verdiğimiz  ana ünitelerdeki YDS dersi  sınıflarında  4 öğrenciden oluşturduğumuz ve seviyeleri olabildiğince bir birine yakın olan aday öğrencilerin dahil oldukları gruplardaki toplu YDS dersinde,  aday  öğrencilere onlar için uygulanan ve hazırlanan YDS Dersi programları tamamen gruba uygun bir nitelik ve özellik taşır. Bu  YDS Dersi programları öğrencilerin her  birinin  seviyesi  ile bire bir örtüşür.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREKİR

 Biz YDS dersi
programlarında yer alan tüm aday öğrencilere ister özel isterse toplu YDS dersi  alsınlar kat’iyen SENET yapmayız. Öğrenci isterse ödemelerini taksite de bağlayabilir.

YDS dersi programlarının tatbiki aşamasında özel yada grup YDS dersi alan tüm aday öğrencilere YDS sınav sorularının çözüm teknikleri öğretilir