İngilizce Hakkında Bilinmeyen 30 Eğlenceli Gerçek

İngilizce Hakkında Bilinmeyen 30 Eğlenceli Gerçek incelenirken anlaşılır ki İngiliz dili popülerdir.

İngilizce Hakkında Bilinmeyen 30 Eğlenceli Gerçek Hakkında Açıklamalar

İngilizce Hakkında Bilinmeyen 30 Eğlenceli Gerçek ile İlgili Ayrıntı

İngilizce Hakkında Bilinmeyen 30 Eğlenceli Gerçek incelenirken anlaşılır ki İngiliz dili popüler olduğu kadar büyüleyicidir ve İngilizce Hakkında Bilinmeyen 30 Eğlenceli Gerçekle anlaşılır ki  belli ki kendi tarihi ve tuhaflıkları vardır. Yalnızca İngilizce dil bilgisi ve diğer teorik yönlere odaklanmak yerine , daha eğlenceli  Denizli İngilizce Hakkında Pek Bilinmeyen 30 Eğlenceli Gerçek  Şey yanının tadını çıkarmayı unutmayın. Bu görevde size yardımcı olmak için, İngilizce hakkında bilinmeyen  otuz eğlenceli ve ilginç gerçeğin bir listesini derledik.Literatürdeki  İngilizce Hakkında Bilinmeyen 30 Eğlenceli Gerçeği öğrenmek için okumaya devam edin ve  Bilinen İngilizce Hakkında Bilinmeyen 30 Eğlenceli Gerçek  hakkında yeni edindiğiniz bilgilerle arkadaşlarınızı etkilemeye veya bu İngilizce gerçeklerle bir sonraki trivia oyununuzu kazanmaya hazırlanın!!

İngilizce dilini Akademik  İngilizce ile Denizli İngilizce Hakkında Henüz Bilinmeyen 30 Eğlenceli Gerçeği öğrenmeye başlamaya hazır mısınız?

Bugün bir sınıf ve yer ayırtın

Kaç kişi İngilizce konuşuyor?

İngilizce Hakkında Bilinmeyen 30 Eğlenceli Gerçekten biri 840 milyondan fazla insan İngilizce’yi birinci veya ikinci dil olarak konuşuyor ve bu da onu Mandarin’den sonra yer yüzünde en çok konuşulan ikinci dil yapıyor. İngilizce 67 ülkenin yanı sıra Hong Kong veya Porto Riko gibi 27 egemen olmayan kuruluşun resmi dilidir.

Gelelim İngilizce ile ilgili eğlenceli gerçeklere!

İngilizce aslında şu anda kuzey batı Almanya ve Hollanda olarak adlandırılan bölgeden geliyor.
“Uzun zamandır göremiyorum” ifadesinin, dilbilgisi açısından doğru olmadığı için bir Kızılderili veya Çince ifadenin gerçek çevirisi olduğuna inanılıyor.
“Gitmek!” İngilizce dilbilgisi açısından doğru olan en kısa cümledir  . İngilizce dilindeki en uzun kelimelerden bazılarını bulun .
Kelebeğin orijinal adı flutterby idi.
Sözlüğe her yıl yaklaşık 4.000 kelime eklenmektedir.
İngilizcede en çok kullanılan iki kelime ben ve sen.
Tüm İngilizce dilinin %11’i sadece E harfidir.
İngilizcenin dünyanın en mutlu dillerinden biri olduğu söyleniyor – oh ve “mutlu” kelimesi “üzgün” kelimesinden 3 kat daha sık kullanılıyor!
Dünya nüfusunun 1 / 4’ü en azından biraz İngilizce konuşuyor.
ABD’nin resmi bir dili yoktur.
Fransız Académie française, İspanyol Real Academia Española ve Alman Rat für deutsche Rechtschreibung’un aksine, kendisine rehberlik eden herhangi bir organizasyonu olmayan tek büyük dildir. Bu kuruluşlar, kendi dillerinin kullanım, kelime bilgisi ve dilbilgisi açısından gelişimini kontrol etmekten sorumludur.
İngilizcede en çok kullanılan sıfat “good” dur.
En sık kullanılan isim “time”dır.
“Set” kelimesi en fazla tanımlamaya sahiptir.
Ay, turuncu, gümüş ve mor başka hiçbir kelimeyle kafiyeli değildir.
İngilizce dili, bağlama bağlı olarak çelişkili anlamlara sahip olabilen birçok zıt anlamlı sözcük içerir .
Dünya çapında bilgisayarlarda depolanan bilgilerin %80’inden fazlası İngilizce’dir.
“Beğenmek” veya “temelde” gibi konuşurken zamanı doldurmak için kullanılan sözcüklere koltuk değneği sözcükleri denir (ve bundan kaçınılmalıdır!)
İngilizce  , 67 ülkenin resmi dilidir.
İngilizce metnin %90’ı sadece 1000 kelimeden oluşur.
ABD’de 24 farklı İngilizce lehçesi vardır.
2011 yılında Oxford İngilizce Sözlüğü’ne ‘lol’ kelimesi eklendi   .
İngiliz aksanı olarak bilinen şey   , Amerikan Devrimi sırasında Londra’da ve çevresinde kullanılmaya başlandı.
Shakespeare , doğum yeri, kızarma, soyunma, işkence ve daha pek çok kelimeyi icat etti.
“Hoşçakal” kelimesi aslında “tanrı seninle olsun” anlamına gelen Eski İngilizce bir ifadeden gelir.
Etimolojik olarak Büyük Britanya, “dövmelilerin büyük ülkesi” anlamına gelir.
İngilizce’de ‘ee’ sesini hecelemenin yedi yolu vardır. Bu cümle hepsini içeriyor: “Sezar’ın denizleri ele geçiren insanları görebileceğine inanıyordu”.
Birçok İngilizce kelimenin anlamı zamanla değişti – örneğin, “awful” eskiden “ilham veren harika” anlamına geliyordu ve “full of huşu”nun kısa bir versiyonuydu, oysa “nice” eskiden “aptal” anlamına geliyordu.
İlk İngilizce sözlük 1755 yılında yazılmıştır.
Halen kullanılmakta olan en eski İngilizce kelime “town”dur.

DENİZLİ YDS Özel Ders Sayfam

DENİZLİ  YDS Özel Ders Sayfam isimli programların eşliğinde DENİZLİ  YDS Özel Ders Sayfam...

DENİZLİ  YDS ÖZEL DERS SAYFAM PROGRAMI

DENİZLİ  YDS ÖZEL DERS SAYFAM PROGRAMININ AYRINTILARI

 

1 – DENİZLİ YDS Özel Ders Sayfam ( Birebir Özel  YDS Özel Ders Sayfam )
2 –  DENİZLİ   YDS Özel Ders Sayfam (  4 Öğrenciden oluşturulan gruplar ile Özel  YDS Özel Ders Sayfam )

DENİZLİ   YDS Özel Ders Sayfam isimli programların eşliğinde DENİZLİ  YDS Özel Ders Sayfam  adını verdiğimiz temel YDS Özel Ders Sayfam eğitim birimlerimizde öğrencilere YDS Özel Ders Sayfam  programları ile verilen YDS özel dersin kalitesi asla tartışılmaz. Bu YDS Özel Ders Sayfamdaki dersler gerçekten bu işi bilen YDS  uzmanı hocalar aracılığı ile Temel YDS Özel Ders Sayfam ile geliştirilir,  Yds özel ders sayfam programları, öğrenciye sürekli akan, doğruluğu tartışılmaz bilgiler, kelime haznelerini olağan üstü alıştırmalarla geliştiren, ve YDS Özel Ders Sayfam isimli programların eşliğinde  Birebir YDS Özel Ders Sayfam  adını verdiğimiz temel YDS Özel Ders Sayfam eğitim birimlerimizde onları kelime konusunda güçlendiren    bir yapıya ve Bireysel  YDS Özel Ders Sayfama uyan bir karaktere sahiptir.

YDS Özel Ders Sayfam isimli programların eşliğinde YDS Özel Ders Sayfam  adını verdiğimiz temel  YDS Özel Ders Sayfam eğitim birimlerimizde hem bireysel, birebir YDS özel ders sayfam hemde 4 öğrenciden oluşturulan özel gruplar ile YDS Özel Ders Sayfam programlarının özenle ve dikkatle YDS Özel Ders Sayfam  programlarının eşliğinde Kurumsal YDS Özel Ders Sayfam  adını verdiğimiz temel YDS Özel Ders Sayfam eğitim birimlerimizde tatbik edilmesi sonucu başarı ile sürmektedir.

  DENİZLİ  YDS Özel Ders Sayfam Programının Özellikleri

1 – Birebir YDS  Özel Ders Sayfam isimli programlar uzman bir ekip tarafından YDS  özel ders için ayrı yöntem ve bilgilerle, gruplar halinde   toplu olarak YDS Özel Ders Sayfam isimli programların eşliğinde Teke tek  YDS Özel Ders Sayfam  adını verdiğimiz temel YDS  Özel Ders Sayfam eğitim birimlerimizde 4 kişi ile ders alanlar için Toplu YDS Özel Ders Sayfam farklı yöntem ve sistemlerle hazırlanır.

2 –  Merkez YDS Özel Ders Sayfami simli programların eşliğinde YDS Özel Ders Sayfam adını verdiğimiz  temel YDS Özel Ders Sayfam eğitim birimlerimizdeki  YDS Özel Ders Sayfam isimli programların aday öğrencilere uygulama aşmasında,YDS Özel Ders Sayfam programının öğretileri, taşıdığı tüm özellikler ve içeriğinde yer alan tüm bilgiler ile Master YDS Özel Ders Sayfam eğitim birimlerimizde tam olarak aday öğrenciye verilir.

3 – Sürekli  YDS Özel Ders Sayfam  isimli programların eşliğinde İleri YDS Özel Ders Sayfam  adını verdiğimiz temel YDS Özel Ders Sayfam eğitim birimlerimizdeki YDS Özel Ders Sayfam isimli programlar bir öğrenci dostudur.Aktif YDS Özel Ders Sayfamın uygulama aşamasında  YDS Özel Ders Sayfam i programlarının eşliğinde YDS Özel Ders Sayfam  adını verdiğimiz ANA YDS Özel Ders Sayfam eğitim birimlerimizde gerçekleştirilen her işlem öğrenci lehinedir ve Kişiye YDS Özel Ders Sayfamda onun için artı getirecek bir avantajdır.

4 -Üst Seviye YDS Özel Ders Sayfam isimli programların eşliğinde İleri YDS Özel Ders Sayfam  adını verdiğimiz temel YDS Özel Ders Sayfam  Benzerlerinden çok farklı bir içeriğe ve yapıya sahiptir. Hazırlanışı ile kuruluşu ile YDS Rutin Özel Ders Sayfam çok ayrı farklılıklar taşır.

5 – Çağdaş  YDS Özel Ders Sayfam  isimli programların eşliğinde Modern  YDS Özel Ders Sayfam  adını verdiğimiz temel YDS Özel Ders Sayfam eğitim birimlerimizdeki      Özel  Modern YDS Özel Ders Sayfam isimli programları YDS için çalışarak hazırlanan öğrencinin dostu çalışmayan öğrencinin ise hiç bir şey anlamadığı yapıdadır.

6 –YDS Özel Ders Sayfam programının aynı özelliklerinde ayrıca YÖKDİL Özel Ders Sayfam isimli başka bir versiyonu da vardır.

7 –YÖKDİL Özel Ders Sayfam isimli  versiyon, YÖKDİL sınavının içeriğinde yer alan sınav sorularının türüne ve tarzına göre , sınavda adayers öğrenciye % 100 katkı sağlayacak bir şekilde Sürekli YDS Özel Ders Sayfam ile düzenlenmiştir.

8 – YDS Özel Ders Sayfam  Çalışmaları  adını taşıyan programlarımız kesinlikle öğrenciyi sınava hazırlayacak bir tarzda hazırlanır. Buna ” YDS sınav çözüm teknikleri ile YDS sınav taktikleri de ” dahildir. YDS Özel Ders Sayfam  isimli programların eşliğinde YDS Özel Ders Sayfam  adını verdiğimiz  Master  YDS Özel Ders Sayfam eğitim birimlerimizdeki YDS Özel Ders Sayfam isimli programların  bu bölümünde öğrenciye  YDS Özel Ders Sayfamda sınavı nasıl geçeceğine dair teknikler öğretilir.

9 –YDS Özel Ders Sayfam  programlarına dahil olarak bir bir YDS özel ders alan öğrenci, YDS  Özel Ders Sayfam programının uygulanacağı gün ve saatleri belirleme hakkına sahiptir. YDS Özel Ders Sayfam Programı öğrencinin istediği tarih, gün ve saatlerde gerçekleştirilir.

!0 – Aktif YDS  Özel Ders Sayfam isimli  YDS eğitim programlarının uygulama safhasında aday öğrenci,YDS Özel Ders Sayfam  programının ne denli etkili, hazırlayıcı , bilgi dolu ve yararlı olduğunu anlar ve dört elle derslere sarılma gereksinimi duyar.

 

DENİZLİ YÖKDİL YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi

DENİZLİ   YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi birimlerimizdeki DENİZLİ    YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi .

DENİZLİ  YÖKDİL, YDS 2020 SINAVI HAZIRLIK  DERSİ HAKKINDA BİLGİ 

DENİZLİ  YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi Konusunda Ayrıntı

1 – DENİZLİ YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi ( Birebir  Özel YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi )
2 – DENİZLİ YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi ( 4 öğrenciden oluşturulan Gruplarla YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi )

1 – DENİZLİ YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi ( Birebir  Özel YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi ):

Denizli YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi birimlerimizdeki Denizli YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi  kampüsümüzde hazırlanan Özel  YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi programları ve uzman YÖKDiL eğitmenleri eşliğinde, Birebir YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi vermek ve uygulamak üzere hazırlanan  Bireysel YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi eğitim merkezimizde birebir olarak yüz yüze özel YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi almak isteyen öğrencilere  YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersleri için en çağdaş yöntemle hazırlanan programlarla Kişiye Özel YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi birimlerimizdeki Özel Olarak YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi  kampüsümüzde hazırlanan YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi programları ve uzman YÖKDiL eğitmenleri eşliğinde  Komple YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersleri verilir.

 YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi eğitim merkezimizde birebir olarak yüz yüze özel YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi almak isteyen öğrencilere uygulanan bireysel YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi  programları, bireysel YÖKDİL, YDS dersi almak isteyen öğrenciler için özel yöntemlerle hazırlandığından , YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi programlarının uygulanması ile öğrenci çok kısa bir sürede Kişisel  YÖKDİL,  YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi birimlerimizdeki  YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi  kampüsümüzde hazırlanan   Temel  YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi programları ve uzman Birebir Özel YÖKDiL eğitmenleri eşliğinde en etkin bir biçimde YÖKDİL sınavına  hazır  hale gelir.

YÖKDİL Eğitimi , YDS 2020 Sınavı Özel Hazırlık Dersi birimlerimizdeki Merkez YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi  kampüsümüzde hazırlanan YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi programları ve uzman YÖKDiL eğitmenleri eşliğinde, Yoğun YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi vermek ve uygulamak üzere  hazırlanan Hızlı  YÖKDİL,  Denizli YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi eğitim merkezimizde YDS için öğrencilere YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersinde onlara çalışmaları süresince yardım edecek ve Kurumsal YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi birimlerimizde sorunlarını çözecek YDS programları eşliğinde Çağdaş YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi birimlerimizde hedef odaklı YDS eğitimleri verilir.

2 – DENİZLİ YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi ( 4 öğrenciden oluşturulan Gruplarla YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi ):

YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi programları ve uzman YÖKDiL eğitmenleri öncülüğünde ,Toplu  YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi etkinlikleri kapsamında 4 kişiden oluşturulan gruplara toplu halde YÖKDİL Dersi almak isteyen öğrencilere, YÖKDİL dersleri için eşi benzeri görülmeyen en çağdaş ve  en etkili bir yöntemle YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi birimlerimizde 4 kişiden oluşturulan gruplara YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersinde toplu dersler vermek amacı ile hazırlanan Gruplara YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi verilir.

YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi eğitim ofisimizde 4 öğrenciden kurulmuş gruplara katılarak toplu bir halde Grup YÖKDİL, YDS 2020e  Sınavı Hazırlık Dersi almak isteyen öğrenciler için hazırlanan ve organize edilen  toplu  YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi   programları, YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi birimlerimizdeki YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersinde toplu ders almak isteyen öğrenciler için özel ve faklı sistemler ile  hazırlandığından, bu  YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi programlarının öğrencilere uygulanması ile,  YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi   programlarında öğrenci çok kısa bir sürede en etkili  bir  şekilde YÖKDİL Sınavına hazır  hale gelir.

DENİZLİ   YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi için Neden Bizi Seçmelisiniz

  • YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi programlarında, derse katılan hiç bir öğrenciye ister birebir özel YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi alsın, isterse grup şeklinde verilen  toplu YÖKDİL, YDS derslerine katılsın öğrencilere YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi programlarındaki YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersinde ” SENET ” yapılmaz.
  • YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi eğitim merkezimizdeki uygulamalarda bu programlara YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi  birimlerimizdeki Kurumsal  YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersi  kampüsümüzde hazırlanan Master YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersinde katılan öğrencilere sadece YÖKDİL sınavı hakkında bilgi verilmekle kalınmaz aynı zamanda öğrencilere YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Hazırlık Dersinde katılacakları bu önemli sınavda sorulacak olan YÖKDİL sorularının çözüm teknikleri hakkında da YÖKDİL, YDS 2020 Sınavı Teknikleri Hazırlık Dersi  verilir.  .

DENİZLİ YDS Dersleri Programları

DENİZLİ YDS Dersleri Programları  eşliğinde YDS Dersleri Programlarının hazırlandığı DENİZLİ YDS Dersleri Programları.

 DENİZLİ YDS DERSLERİ PROGRAMLARI HAKKINDA BİLGİLER  

DENİZLİ YDS Dersleri Programları İçin Ayrıntılı Bilgiler

1 – DENİZLİ YDS Dersleri Programları  ( Birebir Özel YDS Dersleri )
2 – DENİZLİ YDS Dersleri Programları ( 4 öğrenciden kurulan Gruplarla YDS Dersleri )

1 – DENİZLİ YDS Dersleri Programları  ( Birebir Özel YDS Dersleri ) ;

Denizli YDS Dersleri Programları  eşliğinde Denizli   YDS Dersleri Programlarının hazırlandığı  Birebir YDS Dersleri Programları merkezinde birebir olarak  Birebir özel YDS Dersleri Programları  almak isteyen öğrencilere, YDS sınavının tüm sorularının çözüm teknikleri ile birlikte  Özel  YDS Dersleri Programları  uygulanır.
Bireysel YDS Dersleri Programları öğrencilerin özel olarak birebir  Kişisel YDS Dersleri Programları  alacakları düşünülerek bu duruma uygun bir biçimde YDS Dersleri Programları  eşliğinde Kişiye Özel  YDS Dersleri Programlarının hazırlandığı YDS Dersleri Programları merkezinde hazırlanmış kişiye özel ve özgü bir tarzdadır.

2 – DENİZLİ YDS Dersleri Programları ( 4 öğrenciden kurulan Gruplarla YDS Dersleri ):

Günlük YDS Dersleri Programlarının uygulanacağı etkinlikler  çerçevesinde YDS Dersleri Programlarının öğrenciler için düzenlendiği ve uygulandığı  YDS Dersleri Programları merkezinde bireysel YDS dersi yerine toplu bir şekilde Toplu   YDS Dersleri Programları ile YDS dersi almak isteyen öğrencilere  , Özel Toplu YDS Dersleri Programları  eşliğinde     Klasik YDS  Dersleri Programlarının hazırlandığı  Rutin YDS Dersleri Programları merkezinde  Özel BiREBİR  YDS Dersleri Programlarının uygulama aşamasında  YDS sınavının tüm sorularının çözüm teknikleri ile birlikte Gruplara  YDS Dersleri Programları  ile YDS eğitimleri verilir.

Temel YDS Dersleri Programları  eşliğinde Ana YDS Dersleri Programlarının hazırlandığı  Gruplara YDS Dersleri Programları merkezindeki Ortak YDS Dersleri Programları öğrencilerin  bir grup şeklinde YDS dersi alacakları düşünülerek bu duruma uygun bir biçimde  YDS Dersleri Programlarında tamamen toplu YDS derslerinde öğrencilerin  Beraber YDS Dersleri Programlarını rahatça anlayabilmesi amacı ile Ortak Dersleri Programları  eşliğinde Müşterek YDS Dersleri Programlarının hazırlandığı   YDS Dersleri Programları merkezinde özel olarak hazırlanmıştır.

DENİZLİ YDS DERSLERİNDE NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Birebir, Beraber YDS Dersleri Programlarının hazırlandığı merkezimizde DENİZLİ YDS dersleri forumlarındaki YDS  eğitim çalışmaları kapsamında gerek birebir özel DENİZLİ YDS Dersleri Programları derslerinde gerekse YDS Dersleri Programları merkezinde 4 kişiden oluşturulan  gruplara YDS Dersleri Programları  eşliğinde Özel YDS Dersleri Programlarının hazırlandığı YDS Dersleri Programları merkezinde katılarak YDS Dersleri Programları  alan öğrencilere, YDS Dersleri Programları  eşliğinde YDS Dersleri Programlarının hazırlandığı   Etkili YDS Dersleri Programlarının hazırlandığı YDS Dersleri Programları merkezinde ödemeleri ayarlar ve taksitle öder.
  • YDS  sınavında‘  başarılı olabilmenin en önemli koşullarından biri, bu konuda çok sayıda akademik kelime bilmektir. Bu nedenle, Akademik Kelime YDS Dersleri Programları  eşliğinde YDS Dersleri Programlarının hazırlandığı YDS Dersleri Programları merkezinde YDS için müracaat eden  hem bireysel hemde grup YDS derslerinde özel hazırlanmış akademik YDS kelimeleriyle ilgili alıştırmalar, Deneme  YDS Dersleri Programlarına    katılan aday öğrencilere dağıtılır ve Klasik  YDS Dersleri Programları  eşliğinde Skora Yönelik YDS Dersleri Programlarının hazırlandığı YDS Dersleri Programları merkezinde tüm alıştırmaların yapılması istenir. Bu dönemde , Kurumsal YDS Dersleri Programları  eşliğinde  Rutin YDS Dersleri Programlarının hazırlandığı YDS Dersleri Programları merkezinde öğrenci yakın takibe alınır ve izlenir.  Genel YDS Dersleri Programlarında Çalışmayanlar hemen ikaz edilir..
  •  YDS kategorisinde ki YDS  çalışmaları boyunca, öğrencilerin sınav için hazırlanması amacı ile organize  edilen YDS Dersleri Programlarında  öğrenciye sadece İngilizce bilgileri verilmez YDS Dersleri Programları boyunca, beraberinde Ortak  YDS Dersleri ProgramlarındaYDS sınav soru çözüm teknikleri dersleri ” de verilerek öğrencinin YDS sınavında soruları % 100 e yakın  doğru cevap vermesine  olanak sağlanır.
  •  YDS  organizasyonlarındaki YDS eğitim düzenlemeleri etkinlikleri kapsamında ve YDS dersleri programlarında öğrenci, isterse kendisinde eksik bulduğu yada yetersiz saydığı tek bir yanı için de YDS Dersleri Programları  eşliğinde YDS Dersleri Programlarının hazırlandığı YDS Dersleri Programları merkezinde,  YDS ders alabilir.
  • YDS Dersleri Programları platformlarındaki, YDS Dersleri Programları  etkinliklerinde yapılan ve hazırlanarak uygulanan YDS  dersleri programında, YDS dersi  veren eğitmenler YDS sınavı konusunda birer uzmandır.

 

DENİZLİ E YDS KURSU

DENİZLİ E YDS kursu sahasında  E YDS kursu eğitim merkezimizdeki E YDS kursu platformunda kurulmuş E YDS kursu.

DENİZLİ E YDS KURSU PROGRAMI

DENİZLİ  E Yds Kursu Program İçeriği

1 – DENİZLİ  E Yds Kursu   (  BİREBİR ÖZEL  E YDS KURSU )
2 –  DENİZLİ  E Yds Kursu ( 4 kişilik Gruplar şeklinde E Yds Kursu )

1  -DENİZLİ   E YDS KURSU ( BİREBİR ÖZEL  E YDS KURSU ):

 DENİZLİ E YDS kursu sahasında DENİZLİ E YDS kursu eğitim merkezimizdeki DENİZLİ E YDS kursu platformunda kurulmuş DENİZLİ E YDS kursu eğitim departmanında verilen DENİZLİ E YDS kursu seminerlerinde ve DENİZLİ birebir özel E YDS kursu etkinlikleri kapsamında, E YDS sınavına hazırlanma süreleri az olan, E YDS sınavından mutlaka geçmek isteyen ve bunu kısa bir sürede  E YDS kursu ile gerçekleştirmek isteyenler için DENİZLİ E YDS kursu Programı  eğitim merkezimizde hazırlanan öğrencinin e YDS sınavı için  E YDS kursu ile hazırlık çalışmalarında en büyük yardımcısı olan, tüm içerdiği hazırlık bilgi ve e YDS  geçme taktikleri ve teknikleri bilgileri ile  E YDS kursu sahasında DENİZLİ E YDS kursu eğitim merkezimizdeki E YDS kursu platformunda öğrencinin E YDS sınavını başarmasında birincil derecede  E YDS kursunda rol oynayan, öğrencinin kafasındaki tüm soruların yanıtlarını E YDS kursunda içinde barındıran, DENİZLİ  E YDS kursu eğitim merkezimizde öğrencilerin en büyük zaaflarından biri olan akademik kelimeler konusunda  E YDS kursu sahasında  DENİZLİ E YDS kursu Programı  eğitim merkezimizde onlara  DENİZLİ E YDS kursu Eğitimi sahasında  DENİZLİ E   YDS kursu eğitim merkezimizdeki DENİZLİ E YDS kursu platformunda kurulmuş E YDS kursu eğitim departmanında verilen DENİZLİ E YDS kursu seminerlerinde E YDS Kursu ile inanılmaz katkılar sağlayarak bu konuda  E YDS kursu sahasında DENİZLİ  E YDS kursu eğitim merkezimizdeki DENİZLİ E YDS kursu platformunda kurulmuş DENİZLİ E YDS kursu Programı  eğitim departmanında onları geliştiren ve dağarcıklarında bulunan kelimelerin sayısını DENİZLİ YDS kursu sahasında  E YDS kursu eğitim merkezimizdeki DENİZLİ YDS kursu platformunda kurulmuş DENİZLİ YDS kursu eğitim departmanında verilen DENİZLİ  YDS kursu seminerlerinde arttıran en çağdaş yöntem ve sistemlerin kullanıldığı,  E YDS kursunda en büyük öğrenci dostu olan bu DENİZLİ birebir özel e YDS kursu programına, özel   E YDS kursu almak üzere müracaat edenlerin,DENİZLİ E YDS kursu programının işleneceği günleri DENİZLİ  E YDS kursu eğitim merkezimizdeki DENİZLİ YDS kursu platformunda belirleme  hakları vardır. 

2 – DENİZLİ E YDS  KURSU ( 4 Kişilik Gruplar Şeklinde   E YDS KURSU ):

E YDS kursu ana kampüslerinde YDS hizmeti veren ve E YDS kursu platformunda tertip edilen DENİZLİ E YDS kursu etkinliklerinde,  toplu gruplar için uygulanmakta olan  E YDS kursu  için yapılan DENİZLİ E YDS kursu düzenlemelerinde, taşıdığı özellikler nedeni ile DENİZLİ E YDS hazırlık çalışmalarında öğrenciye en büyük desteği vererek onun kısa bir süre içinde E YDS Kursunda gelişmesine, seviyesinin yükselmesine ve bildiği akademik kelimelerin sayısının artmasına neden olan,  E YDS kursu sahasında  DENİZLİ E YDS kursu eğitim merkezimizdeki E YDS kursu platformunda kurulmuş DENİZLİ E YDS kursu eğitim departmanında verilen DENİZLİ E YDS kursu seminerlerinde öğrencide yarattığı sinerji aracılığı ile  E YDS kursunda onu daha sıkı ve daha yoğun bir çalışmaya iten ve böylece E YDS sınavına tam olarak odaklanmasını sağlayan,  E YDS sorularının her birinin nasıl çözülmesi gerektiği konusunda E YDS hazırlıkta ayrı, ayrı bilgiler veren ve E YDS sınavında öğrencinin daha başarılı olmasında önemli bir rol oynayan DENİZLİ E YDS kursu programları küçük gruplar DENİZLİ E YDS kursu eğitim merkezimizdeki e YDS kursun ana damarını oluşturur.

DENİZLİ YDS kursu kampüslerindeki  DENİZLİ  E YDS kursu birimlerinde verilen DENİZLİ  E YDS kursu öğretilerinde,  4 öğrenci için hazırlanan E YDS kursu içinde, birebir özel E YDS kursu almaya karşı soğuk olan, toplu gruplar içinde  E YDS kursu sahasında  DENİZLİ E YDS kursu eğitim merkezimizdeki DENİZLİ E YDS kursu platformunda kurulmuş DENİZLİ E YDS kursu eğitim departmanında E YDS kursu  almayı seven ve tercih edenler için DENİZLİ  E YDS kursu eğitim merkezimizdeki DENİZLİ YDS kursu platformunda oluşturulan bu sayıca az küçük gruplarda  E YDS kursunda kalabalık gruplarla E  yapılan DENİZLİ E YDS kurslarının  uygulanışında amacınıza ulaşacak özellikte  E YDS kursu sahasında  DENİZLİ  E YDS kursu eğitim merkezimizdeki DENİZLİ  E YDS kursu platformunda kurulmuş DENİZLİ E YDS kursu eğitimdepartmanında verilen DENİZLİ  E YDS kursu seminerlerinde E YDS kursu  alabilirsiniz.

Yds Hazırlık Kursu Programı

YDS HAZIRLIK KURSU PROGRAMI AYRINTISI

Yds Hazırlık Kursu Programı İçeriği

1 – Yds Hazırlık Kursu Programı  ( Birebir Özel Yds Hazırlık Kursu )
2 – Yds Hazırlık Kursu Programı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Hazırlık Kursu )

1 – YDS HAZIRLIK KURSU PROGRAMI ( ÖZEL – BİREBİR YDS HAZIRLIK KURSU ):  

 YDS hazırlık kursu programı planlamalarında hazırlanan  YDS hazırlık kursu programının işlendiği ve uygulandığı YDS merkezimizdeki YDS hazırlık kurs programına birebir DENİZLİ özel  YDS hazırlık kursuna katılmak üzere baş vuranların, DENİZLİ YDS hazırlık kursu programının  işleneceği günleri  Yds Birebir Hazırlık Kursu Programında kendi belirlemeleri konusunda bir öncelikleri vardır. Bu  şekilde, YDS hazırlık kursu programı planlamalarında hazırlanan  YDS hazırlık kurs programının işlendiği ve uygulandığı  YDS hazırlık kursu programı merkezimizde YDS hazırlık kursu  programına katılanların özel yaşamlarında bir aksama olmasının Yds Hazırlık Kursu Programında önlenmesi amaçlanır.

YDS hazırlık kursu programı platformundaki YDS hazırlık kurs programı içeriğinde, özel yaşamında bir aksama olmadan öğrenci, YDS hazırlık kurs programıgünlük yaşamına göre belirler ve böylece YDS hazırlık kursu programı planlamalarında hazırlanan  YDS hazırlık kurs programının işlendiği ve Yds Hazırlık Kursu Programının uygulandığı YDS merkezimizde gereksinimi olan YDS hazırlık kursunu düzen bozukluğu yaşamadan YDS hazırlık kursu programı planlamalarında hazırlanan  DENİZLİ YDS hazırlık kurs programında alır.

YDS hazırlık kursu programı kategorisinde, özel YDS hazırlık kurs programının kaç dersten oluşacağı, YDS hazırlık kursu programına katılan öğrencinin  düzeyine ve YDS sınavında almak istediği nota göre belirlenir ve ”  YDS hazırlık kursu programı planlamalarında hazırlanan  DENİZLİ YDS hazırlık kurs programının işlendiği ve uygulandığı YDS hazırlık kursu programı merkezimizdeki, kişiye özgü YDS hazırlık kursu  programı ”  devreye girer.

2 – YDS HAZIRLIK KURSU PROGRAMI ( 4 Kişiden Oluşturulan  Gruplarla YDS HAZIRLIK KURSU ):

YDS hazırlık kursu programı için yapılan etkinliklerde  YDS hazırlık kurs programı kategorisindeki YDS hazırlık kursu programının düzenlendiği birimlerde uygulanan YDS hazırlık kursu  programında seviyeleri bir birine çok yakın 4 öğrenciden kurulan YDS hazırlık kursu programı planlamalarında hazırlanan  YDS Gruplara hazırlık kurs programının işlendiği ve uygulandığı merkezimizdeki YDS hazırlık kurs programında gruplara dahil olarak kaliteli  bir Temel YDS hazırlık kursu programı  almanız ve  YDS sınavında başarıyı yakalamanız  mümkün.

YDS hazırlık kursu programı uygulanan kampüslerdeki YDS hazırlık kursu programı ile ilgili çalışmalarda ve Yds Hazırlık Kursu Programında verilen derslerde, gruplarda YDS hazırlık kursu programında öğrenciye sağlanan en önemli koşul, YDS hazırlık kursu programı planlamalarında hazırlanan  YDS hazırlık kurs programının işlendiği ve uygulandığı YDS merkezimizdeki YDS hazırlık kurs programında grup sayısının 4 kişiden oluşmasıdır. Zira,  YDS hazırlık kursu programındaki bilimsel araştırma verilerine göre 4 kişi, grup eğitimlerinde en ideal sayı olarak YDS hazırlık kursu programı planlamalarında hazırlanan  YDS hazırlık kurs programının işlendiği ve uygulandığı Yds Hazırlık Kursu Programı merkezimizde ortaya çıkmaktadır..

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • YDS hazırlık kursu programları sürecinde,  gerek birebir özel YDS hazırlık kursu programı alan gerekse  gruplara katılarak YDS hazırlık kursu programı planlamalarında hazırlanan  YDS hazırlık kurs programının işlendiği ve uygulandığı YDS merkezimizdeki YDS hazırlık kurs programında eğitim alan öğrencilerin hiç birine YDS hazırlık kursu programı planlamalarında hazırlanan  YDS hazırlık kurs programının işlendiği ve uygulandığı merkezimizde ”  SENET ” yapılmaz. 
  • YDS sınavında başarılı olabilmenin olmazsa olmaz koşullarından biri de  YDS hazırlık kursu programı ile çok sayıda akademik kelime bilgisine sahip olmaktır. Bu nedenle, YDS hazırlık kursu programı hazırlanan bölümlerdeki YDS ÖZEL hazırlık kursu programı ile ilgili özel öğretilerde, özel bir şekilde hazırlanmış olan akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar YDS hazırlık kursu programında  öğrencilere verilerek tümünün tam ve eksiksiz bir şekilde YDS hazırlık kursu programı planlamalarında yapılması istenir. DENİZLİ YDS hazırlık kursu programımdaki Bu aşamada öğrenci YDS hazırlık kursu programı planlamalarında hazırlanan  YDS hazırlık kurs programının işlendiği ve uygulandığı YDS merkezimizde çok yakından izlenerek YDS hazırlık kursu programı planlamalarında hazırlanan  YDS hazırlık kurs programının işlendiği ve uygulandığı DENİZLİ YDS hazırlık kursu programı merkezimizde alıştırmaların yapılması için sürekli uyarılır.

DENİZLİ Özel Yds Dersi, DENİZLİ Yds Özel Dersi

DENİZLİ Özel YDS dersi , YDS özel dersi platformunda Özel YDS dersi , YDS özel dersi öğretileri.


DENİZLİ ÖZEL YDS DERSİ, DENİZLİ YDS ÖZEL DERS İÇERİĞİ

DENİZLİ Özel Yds Dersi , DENİZLİ Yds Özel Dersi Programı

1 – DENİZLİ Özel Yds Dersi ( Birebir – Bireysel – Özel Yds Dersi )
2 – DENİZLİ Özel Yds Dersi ( 4 kişilik Gruplarla – Özel Yds Dersi )

1 – DENİZLİ Özel Yds Dersi, DENİZLİ Yds Özel Dersi (Birebir – Bireysel – Özel Yds Dersi ) :

DENİZLİ Özel YDS dersi , DENİZLİ YDS özel dersi platformunda DENİZLİ Özel YDS dersi ,DENİZLİ  YDS özel dersi öğretilerinde düzenlenen , Birebir Özel YDS dersi , Bireysel YDS özel dersi  programları  öğretmenle öğrenci arasında birebir gerçekleştirilen bir Teke tek Özel Yds Dersi , Yüz yüze Yds Özel Dersi verme yöntemidir . Daha çok Kişisel Özel YDS dersi , Kişiye YDS özel dersi platformunda Bireysel Özel YDS dersi , Birebir YDS özel dersi öğretilerinde düzenlenen , Yüze Yüze Özel YDS dersi , Teke tek YDS özel dersi  programları ile  sınavda yasal sınır olan 50 – 55 YDS  üzerinde not almak isteyen yada bir şekilde yasal sınırın üzerinde not almak zorunda olanlara Kişiye Özel YDS dersi , Kişisel YDS özel dersi platformunda Özel YDS dersi , YDS özel dersi öğretilerinde düzenlenen , Özel YDS dersi ,YDS özel dersi  programlarında tavsiye edilen bir YDS programıdır.

Temel Özel YDS dersi , YDS özel dersi departmanlarında, Özel YDS dersi , YDS özel dersi etkinlikleri kapsamında uygulanan Özel YDS dersi , YDS özel dersi   programına, uymak ve Özel YDS dersi , YDS özel dersi  almak isteyen öğrenci, Tek başına Özel Yds Dersi , Yds Özel Dersinde ders günlerini kendi belirler. Yani birebir YDS özel ders almasından ötürü böyle bir hak tanınır öğrenciye ve Ana Özel YDS dersi , YDS özel dersi platformunda Özel YDS dersi , YDS özel dersi öğretilerinde düzenlenen , Özel YDS dersi , tek başına YDS özel dersi  programları ile Merkezdeki Özel Yds Dersi , Yds Özel Dersinde ödüllendirilir.

Kişiye Özel YDS dersi , Temel YDS özel dersi kategorisinde ,Özel YDS dersi , YDS özel dersi seminerleri boyunca öğrenciye Özel YDS dersi , YDS özel dersi platformunda Özel YDS dersi , YDS özel dersi öğretilerinde düzenlenen , Özel YDS dersi , YDS özel dersi  programlarında kaç Özel YDS dersi , YDS özel dersi verilmesi gerektiği, YDS sınavında almak istediği nota, İngilizce bilgi birikimi, beceri ve seviyesine göre belirlenir ve Özel Yds Dersi , Yds Özel Dersi programlarında bireysel Özel YDS dersi , YDS özel dersi programı uygulanır.

Birebir Özel YDS dersi , YDS özel dersi için hazırlanmış platformda  Tek Özel YDS dersi , YDS özel dersi  sürecinde uygulanan  Özel YDS dersi ,YDS özel dersi programı, kesinlikle öğrencinin Özel YDS dersi , YDS özel dersinde tüm eksik yada yetersiz bilgilerini Bireysel Özel Yds Dersi , Yds Özel Dersi ile tamamlayan, onaran ve toparlayan bir yapıda olup, kişiye özel ve özgü ” bir nitelik taşır.

2 – DENİZLİ Özel Yds Dersi ,DENİZLİ Yds Özel Dersi (4 kişilik Gruplarla – Özel Yds Dersi ) :

Temel Özel YDS dersi , YDS özel dersi kampüslerinde Özel YDS dersi , YDS özel dersi  faaliyetleri sırasında  yapılan toplu YDS dersleri İngilizce seviyeleri YDS programı başlamadan önce tespit edilen ve birbirlerine İngilizce seviyeleri  eşit yada en kötü olasılıkla seviyeleri denk olan YDS adaylarından Özel YDS dersi , YDS özel dersi platformunda Özel YDS dersi , YDS özel dersi öğretilerinde düzenlenen , Gruplara Özel YDS dersi , YDS özel dersi  programlarında Özel YDS dersi , YDS özel dersinde oluşturulan homojen gruplara Özel Yds Dersi , Yds Özel Dersinde uygulanan bir YDS programı türüdür. Bu şekilde YDS gruplarına uygulanan Tam Özel YDS dersi , YDS özel dersi programları daha çok yasal sınır olan 50 – 55 puan almak isteyenlere önerilir. Grup Özel YDS dersi ,Denizli YDS özel dersinde Grup şeklinde verilen bu Kalabalık Özel YDS dersi , Grup YDS özel dersinde birebir verilen YDS özel  ders kalitesi ve niteliğini taşır.

Esas Özel YDS dersi , YDS özel dersi için açılan sınıflarımızda Ortak  Özel YDS dersi , YDS özel dersi  seminerleri süresince organize edilen Özel YDS dersi , YDS özel dersi programlarında grupların Beraber  Özel YDS dersi , YDS özel dersi platformunda Özel YDS dersi , YDS özel dersi öğretilerinde  4 öğrenciden Özel Yds Dersi , Yds Özel Dersinde oluşturulması tamamen öğrenci odaklı bir YDS düzenlemesidir. Zira, Özel YDS dersi , YDS özel dersi birimlerinde Özel YDS dersi , YDS özel dersi öğretilerinde düzenlenen , Özel YDS dersi , YDS özel dersi  programlarında grubun mevcudu az olunca diğer kalabalık YDS gruplarınla yapılan Grup Özel YDS dersi ,Kalabalık  YDS özel dersine oranla çok daha avantajlı bir konuma sahip olur. ,

 

İstanbul Yds İstanbul

  İstanbul Yds İstanbul platformundaki İstanbul Yds İstanbul  panellerinde hazırlanan  İstanbul Yds İstanbul programı.

İSTANBUL YDS İSTANBUL HAKKINDA BİLGİ

 İstanbul Yds İstanbul Programları

1 –  İstanbul Yds İstanbul Özel Yds Dersi ( Birebir – Özel Yds Dersi)
2 –  İstanbul Yds İstanbul Özel Yds Dersi ( Birebir – Özel Yds dersi

İstanbul YDS İstanbul

  İstanbul Yds İstanbul platformundaki İstanbul Yds İstanbul  panellerinde hazırlanan  İstanbul Yds İstanbul programı olarak Internette arandığımız zaman var olmadığımızı anlayarak bu İstanbul’un en iyi İstanbul Yds İstanbul eğitimini veren YDS kurum ve YDS hocalarının burada İstanbul Yds İstanbul platformunda   İstanbul Yds İstanbul platformundaki İstanbul Yds İstanbul  panellerinde hazırlanan  İstanbul Yds İstanbul programının bulunmamasının ne kadar yanlış olduğunu anlayarak bu makaleyi yazma kararı aldık  ve   İstanbul Yds İstanbul platformundaki İstanbul Yds İstanbul  panellerinde hazırlanan  İstanbul Yds İstanbul programlarında  YDS ile ilgili dolu dolu bilgiler verdik.

İstanbul Yds İstanbulun Türkiye’de bizim İstanbul Yds İstanbul eğitimindeki ciddiyetimizin ve bu konudaki İstanbul Yds İstanbuldaki uzmanlığımızın vede başarılarımızın bilinmesi gerekiyordu ayrıca bu   İstanbul Yds İstanbul uzmanlığımızdan tüm İstanbul da YDS sınavı ile sorunları olanların bizden yararlanması ve İstanbul Yds İstanbul programları ile bu  dertten kurtulması gerekiyordu. Bakırköy ilçesinde  İstanbul Yds İstanbul platformundaki İstanbul Yds İstanbul  panellerinde hazırlanan  İstanbul Yds İstanbul programındaki  İstanbul Yds İstanbul ile sizleri bekliyoruz . Sizleri   İstanbul Yds İstanbul platformundaki İstanbul Yds İstanbul  panellerinde hazırlanan  İstanbul Yds İstanbul programımızda aramızda görmek bize gurur , onur ve güven  verir.

İstanbul Yds İstanbul eğitim platformunda gerek özel bireysel  YDS dersleri yada özel YDS dersi niteliği ve kalitesindeki dört (4) kişilik YDS  gruplarınla yaptığımız ve   İstanbul Yds İstanbul platformundaki İstanbul Yds İstanbul  panellerinde hazırlanan  İstanbul Yds İstanbul programında gerçekleştirdiğimiz  İstanbul Yds İstanbul programlarında yer almanız İstanbul Yds İstanbulla geleceğe umutla bakmanıza katkı yapar. Akademik eğitimin İstanbul Yds İstanbul programındaki deneyimli ellerine bırakın kendinizi ve   İstanbul Yds İstanbul platformundaki İstanbul Yds İstanbul  panellerinde hazırlanan  İstanbul Yds İstanbul programı ile daha ilk aşamalarda İstanbul Yds İstanbul da ne kadar değiştiğinizi   İstanbul Yds İstanbul ile hissederek, yaşayarak fark edin. İstanbul Yds İstanbul’un YDS Referansları sayfasına girin . Orada şimdiye kadar İstanbul Yds İstanbul programlarıyla   YDS sınavına hazırladığımız ve başarı kazanmış eski YDS öğrencilerimize telefon edin onlarla İstanbul Yds İstanbul da iletişim kurarak hakkımızda bilgi edinin ve sonra bizi arayın. Göreceksiniz   İstanbul Yds İstanbul platformundaki İstanbul Yds İstanbul  panellerinde hazırlanan  İstanbul Yds İstanbul programında her şey İstanbul Yds İstanbul ile  bambaşka bir şekil alacak ve   İstanbul Yds İstanbul platformundaki İstanbul Yds İstanbul  panellerinde hazırlanan  İstanbul Yds İstanbul programında huzura kavuşacaksınız.

Bu ayrıcalığı yaşamak için arayın bizi. Sizi hayallerinize kavuşturalım.

 

 

Yds | Yds Test ( Gramer ) | Yds

YDS ,YDS TEST  ( Gramer ), YDS KURSU HAKKINDA AÇIKLAMA 

YDS ,YDS TEST  ( Gramer ), YDS KURSU HAKKINDA AÇIKLAMA 

Yds | Yds Test ( Gramer ) | Yds Eğitim

1 –  Yds Kursu ( Birebir Bireysel – Özel Yds Kursu  )
2 –  Yds Kursu ( 4 kişilik grup – Özel Yds Kursu )


1 –  Although Uzbeks make up only 15% of Kyrgyzstan’s population of 5.4m, most of them live in the southern part of the country, where they make up the majority.

A) Despite
B) In case
C) As if
D) Although
E) Since

2 –  While the Soviet Union existed and the republics were part of the same country, this made little practical difference.

A) In case
B) As
C) While
D) Until
E)  As soon as

3 –  Whatever the cause, the fighting between ethnic Kyrgyz and Uzbeks has been ferocious.

A) Whatever
B) Once
C) As soon as
D) Wherever
E)  Whoever

4 –  Although atrocities appear to have been committed by both sides, the Kyrgyz quickly gained the upper hand.

A) Since
B) Because
C) So long as
D) even if
E) Although

5 –  DESPITE dominating the headlines for more than a month, there is little agreement about the size of the Deepwater Horizon spill.

A) Even though
B) Despite
C) As if
D) After
E) Lest

Özel Yds Test ( Gramer )

6 –  For the building of the wall spanned the various dynasties, and each of these dynasties somehow contributed to the refurbishing and the construction of a wall, whose foundations had been laid many centuries ago

A) whose
B) where
C) on which
D) through which
E)  that

7 –  Yet those headlines were arguably a bit too hasty, and at the same time not dramatic enough.

A) When
B) Yet
C) More than
D) So
E) Because

8 –  Another landmark result was the departure of Vladimir Meciar, whose heavy-handed rule steered Slovakia into international isolation in the 1990s.

A) whom
B) who
C) whose
D) that
E) in which

9 –  Since the group was brought together in December , Mr Cable has unexpectedly graduated to become business secretary in Britain’s new coalition government.

A) Although
B) In case
C) When
D) What
E) Since

10 –  There is a good chance they will be arrested just as soon as the authorities are confident of a muted public reaction.

A) providing
B) if
C) otherwise
D) as soon as
E) as long as

Genel Yds Test ( Gramer )

CORRECT ANSWERS  ( Doğru yanıtlar )Yds, Yds Test ( Gramer , Yds

 

1) D
AÇIKLAMA : YDS Cümleleri  çözümlendiğinde aralarında bir anlam zıtlığı olduğu anlaşılır.Seçenekler içinde zıtlık bildiren iki bağlaç var .Bunlar DESPITE VE ALTHOUGH dur. Ama boşluktan sonra gelen ifade tam bir cümle olduğundan cümle başında despite gelemez ancak although gelebilir.
2) C
AÇIKLAMA : Cümlelerde çözüm yapıldığında aralarında anlamsal bir zıtlık olduğu görülür. Seçenekler arasında bulunan ve zıtlık bildiren tek kelime olan WHILE  bu nedenle tek cevaptır.
3) A
AÇIKLAMA : Verilen ilk cümledeki THE CAUSE bir isimdir. İsimden öncede seçenekler arasında bulunan kelimelerden  sadece biridir WHATEVER .
4) E
AÇIKLAMA : Verilen her iki cümle çözümlendiğinde cümleler arasında anlam bakımından bir benzerlik olmadığı tam tersine bir zıtlık olduğu görülür. Seçenekler arasındada bu tür zıtlık bildiren tek bağlaç ALTHOUGH dur.
5) B
AÇIKLAMA : Her iki cümlede bulunan more than a month ile ikinci cümlede bulunan a little ifadelerinin anlamlarının birbirine ters olması bu iki cümle arasında anlam açısından bir zıtlık bulunduğunu gösterir . Seçeneklerde ise zıtlık bildiren iki ifadeden biri olan eventhough ihade tam bir cümle olmadığı içi,n cümlenin başında yer alamaz bu nedenle DESPITE  kelimesi kullanılır.
6) A
AÇIKLAMA : Boşluğun her iki yanında bulunan kelimede birer ism olduğundan boşlukta kullanılması gereken tek ifade WHOSE  olur.
7) B
AÇIKLAMA : Cümlelerde bulunan too hasty ve ikinci cümlede bulunan not dramatic enough i,fadeleri birbirlerine zıt olan iki ifadedir . Bu nedenle boşlukta  seçenekler arasında bulunana ve bu tür zıtlık ifadelerinde kullanılan YET  doğru  cevap olur.
8) C
AÇIKLAMA : Boşluğun her iki yanında yer alan ifadelerin isim karakterinde olması nedeniyle  boşluğa relative clause kurallarına göre WHOSE kelimesinin gelmesini gerektirir.
9) E
AÇIKLAMA : Main clause denilen ana cümle presen perfect tense olduğuna göre , ikinci cümle simple past tense olduğundan cümle başında SINCE  kelimesinin yer alması kadar doğal bir şey olamaz.
10) D

AÇIKLAMA : Verilen ifade tipik bir present formda time clause olduğundan seçenekler arasında bulunan ve time clause ifade eden AS SOON AS  otomatikman doğru cevap olu

Yds ,Yds Test ( Gramer ), Yds Kursu