En iyi YDS Hocası, Öğretmeni

EN İYİ YDS HOCASI, ÖĞRETMENİ

En iyi YDS hocası, Öğretmeni Ve Kimliği Hakkında Bilgiler

1 – En İyi Yds Hocası ( Birebir Özel Yds Dersi )
2En İyi Yds Hocası  ( 4 Kişilik Gruplara Yds Dersi )

En iyi YDS Hocası, Öğretmeni Kim ? Bu konuda  yaşayanların bir fikri var mı ? Denizli bu günden itibaren YDS Sınavına hazırlananlar için  En iyi YDS Hocası, Öğretmeni olan kişinin eğitimdeki yeni açılımlarına sahne olacak. Tek hoca , Tek öğretmen ve YDS sınavında başarı.

En iyi YDS hocası  yada en iyi YDS öğretmeni olmak amacı ile YDS özel  ders olarak uyguladığım YDS KURSU programları ile  de  en iyi YDS öğretmeni  olarak YDS dersi  eğitimi vermeyi sürdürmekteyim.

En iyi YDS hocası  yada en iyi YDS öğretmeni olmak ve en iyi YDS hocası / öğretmeni sıfatını taşımak benim için büyük bir gurur kaynağı. Ben  en iyi YDS hocası olmak için  deneyimlerimi İstanbul’da 40 sene İngilizcenin her dalında eğitim vererek kazandım. en iyi YDS hocası  yada en iyi YDS öğretmeni olmak amacı ile En iyi YDS Hocası, Öğretmeni ismiyle  özel olarak en iyi YDS hocası yada öğretmeni olarak uyguladığım YDS KURSU programları ile Sıfırdan başlayarak akademik seviyeye kadar yükselttiğim  en iyi YDS hocası  yada  en iyi YDS öğretmeni   olarak çok öğrencim var. Zaten onların  en iyi YDS hocası  hakkındaki yorumlarını okursanız; En iyi YDS Hocası, Öğretmeni olan benim hakkımda bir fikir sahibi olabilirsiniz.en iyi YDS hocası olarak   YDS Sınavına hazırlık konusundaki uzmanlığım ve  En iyi YDS Hocası, Öğretmeni  olmam bu sınavın daha önce ÜDS şeklinde uygulandığı yıllara dayanır.  YDS o sınavların kabuk değiştirmiş halidir.  Bu gün ve bundan sonraki yıllarda ömrüm yettiğince en iyi YDS hocası  yada en iyi YDS öğretmeni olmak amacı ile özel olarak uyguladığım YDS KURSU programları ile İstanbul’dan ailevi nedenlerle ayrılıp yerleştiğim  Denizli ‘de En iyi YDS Hocası, Öğretmeni olarak YDS Dersi vermeye ve en iyi YDS hocası olmaya  ve  en iyi YDS hocası ünvanını taşımaya devam edeceğim, en iyi YDS hocası  yada en iyi YDS öğretmeni olmak amacı ile En iyi YDS Hocası, Öğretmeni adıyla özel olarak uyguladığım YDS KURSU programları ile daha şimdiden en iyi YDS hocası yada öğretmeni olmam geçmişteki yaşadığım bu En iyi YDS Hocası, Öğretmeni gibi büyük deneyimle ve süreç ile ilgili.