YDS Dersi

YDS DERSİ PROGRAMI, ÇALIŞMALARI

YDS DERSİ PROGRAMI, ÇALIŞMALARI, AYRINTILARI

1 – YDS Dersi ( Bire bir Özel YDS Dersi )
2 – YDS Dersi ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Özel YDS Dersi )

1 – YDS Dersi ( Bire bir Özel YDS Dersi ) :

DENİZLİ YDS dersi eğitim merkezimizdeki bire bir özel YDS dersi programlarında yer alarak kayıt olmak ve bire bir özel YDS Dersi almak isteyen öğrencilere, onların algılama kapasitesi ve İngilizce seviyeleri ile birebir uyumlu özel DENİZLİ YDS dersi programları YDS dersi ile tatbik edilir.

Özel YDS dersi programları bu şekilde YDS Dersinde öğrencilere DENİZLİ YDS dersinde uygulanırken kesinlikle DENİZLİ YDS dersi programlarının kurulum yapısı bireysel YDS dersi karakterine bağlıdır.

2 – YDS Dersi ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Özel YDS Dersi ) 

YDS Dersinde 4 öğrenciden kurulu grupların özel YDS dersi programlarında yer alarak kayıt olmak ve toplu halde  özel YDS Dersi almak isteyen öğrencilere, onların algılama kapasitesi ve İngilizce seviyeleri ile uyumlu olarak toplu gruplar için YDS dersinde özel olarak hazırlanmış  DENİZLİ YDS dersi programları uygulanır.

Toplu yapılan  DENİZLİ YDS dersi programlarında yer alan YDS öğrencilerinin seviyeleri DENİZLİ YDS dersinde bir birine eşit  yada olabildiğince yakındır. Bu şekilde grup YDS derslerinde de bir bütünlük sağlanır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Biz, DENİZLİ YDS dersinde öğrenci ister bire bir YDS özel ders isterse toplu YDS dersi  alsın kesinlikle ülkemizdeki diğer kurumların öğrencilere uyguladığı SENET uygulamasını YDS dersinde kullanmayız.

YDS sınavında özellikle DENİZLİ YDS dersi  ile yüksek bir skor elde etmek isteyen öğrencilerin akademi kelimeler konusunda YDS dersinde iyi olması gerekir. Bu nedenle  YDS sınavı hazırlık çalışmalarındaki  YDS dersinde bu konuya önemle eğilmesi gerekir.

Ayrıca biz, YDS ders programlarının öğrencilere YDS Dersinde  uygulanması aşamasında gereken tüm önlemleri YDS özel ders programlarında alarak öğrenciler için DENİZLİ YDS dersinde akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar hazırlarız.

DENİZLİ YDS dersi eğitim merkezimizdeki YDS dersi birimlerimizde düzenlenen  YDS kursu  programlarında öğrencilerimize sadece YDS sınavının tümü hakkındaki bilgilerin beraberinde YDS sınav çözüm teknikleri ve YDS sınav çözüm taktikleri ile ilgili bilgilerde YDS dersinde verilir.

DENİZLİ YDS dersi eğitim merkezimizdeki YDS dersi birimlerimizde düzenlenen YDS  dersi programlarında YDS eğitimi veren hocaların ve öğretmenlerinin tamamı kendi YDS Dersi alanlarında uzmanlaşmış ve akademik kariyere sahip olan YDS uzmanlarıdır.

ÖĞRENCİLERE TAVSİYELER

YDS Sınavından önce hazırlık aşamasında bol bol akademik kelimeler üzerinde YDS dersinde durulmalı ve olabildiğince çok sayıda akademik kelime öğrenmeli.

YDS sınavı zor olduğundan YDS sınavı hazırlıklarında uzman bir YDS hocasından ders alınmalı.

YDS dersi eğitim merkezimizdeki YDS dersi birimlerimizde düzenlenen YDS dersi programlarında YDS  özel ders alanların çok dikkatli bir biçimde YDS dersini dinlemesi önerilir.

YDS Sınav tekniklerine özel bir önem verilmeli. Bunun için YDS dersleri sırasında hocanın anlattığı çözümler evde tek başına kalındığında örnekler üzerinde çözülerek YDS dersindeki teknik bilgiler özümsenmeli.

YDS sınav formatına uygun eski sınavlar bulunarak DENİZLİ YDS dersinde çok sayıda örnek  çözülmeli. Burada her soru türünün farklı çözümleri olduğuna dikkat edilmeli.