YDS Dersi

YDS DERSİ PROGRAMI, ÇALIŞMALARI

YDS DERSİ PROGRAMI, ÇALIŞMALARI, AYRINTILARI

1 – YDS Dersi ( Bire bir Özel YDS Dersi )
2 – YDS Dersi ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Özel YDS Dersi )

1 – YDS Dersi ( Bire bir Özel YDS Dersi ) :

YDS dersi eğitim merkezimizdeki bire bir özel YDS dersi  programlarında yer alarak kayıt olmak ve bire bir  özel YDS Dersi almak isteyen öğrencilere, onların algılama kapasitesi ve İngilizce seviyeleri ile birebir uyumlu özel YDS dersi programları YDS dersi ile tatbik edilir.

Özel YDS dersi programları bu şekilde YDS Dersinde öğrencilere YDS dersinde uygulanırken kesinlikle Kişiye Özel  YDS dersi programlarının kurulum yapısı bireysel YDS dersi karakterine bağlıdır.

2 – YDS Dersi ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Özel YDS Dersi ) 

YDS Dersinde 4 öğrenciden kurulu grupların Gruplara özel YDS dersi programlarında yer alarak kayıt olmak ve toplu halde  özel YDS Dersi almak isteyen öğrencilere, onların algılama kapasitesi ve İngilizce seviyeleri ile uyumlu olarak toplu YDS grupları için Kelime YDS dersinde özel olarak hazırlanmış  Grup YDS dersi programları uygulanır.

Toplu  YDS dersi programlarında yer alan YDS öğrencilerinin seviyeleri YDS dersinde bir birine eşit  yada olabildiğince yakındır. Bu şekilde Grup YDS derslerinde de bir bütünlük sağlanır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Biz, YDS dersinde öğrenci ister Bire  bir YDS özel ders isterse Toplu YDS dersi  alsın kesinlikle ülkemizdeki diğer kurumların öğrencilere uyguladığı SENET uygulamasını Özel YDS dersinde kullanmayız.

YDS sınavında özellikle Birebir YDS dersi ile yüksek bir skor elde etmek isteyen öğrencilerin akademi kelimeler konusunda  YDS Hazırlık dersinde iyi olması gerekir. Bu nedenle  YDS sınavı hazırlık çalışmalarındaki  Akademik YDS dersinde bu konuya önemle eğilmesi gerekir.

Ayrıca biz, YDS ders programlarının öğrencilere YDS Dersinde  uygulanması aşamasında gereken tüm önlemleri YDS özel ders programlarında alarak öğrenciler için Grup YDS dersinde akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar hazırlarız.

Temel YDS dersi eğitim merkezimizdeki Birebir YDS dersi birimlerimizde düzenlenen  YDS kursu  programlarında öğrencilerimize sadece YDS sınavının tümü hakkındaki bilgilerin beraberinde YDS sınav çözüm teknikleri ve YDS sınav çözüm taktikleri ile ilgili bilgilerde YDS dersinde verilir.

Temel YDS dersi eğitim merkezimizdeki Kişiye  Özel YDS dersi birimlerimizde düzenlenen YDS  dersi programlarında YDS eğitimi veren YDS hocalarının  ve öğretmenlerinin tamamı kendi  Kişisel YDS Dersi alanlarında uzmanlaşmış ve akademik kariyere sahip olan YDS uzmanlarıdır.

ÖĞRENCİLERE TAVSİYELER

YDS Sınavından önce hazırlık aşamasında bol bol akademik kelimeler üzerinde YDS Kelimeleri dersinde durulmalı ve Kişisel YDS dersi  temel birimlerimizdeki  YDS dersi birimlerimizde organize edilen  YDS  dersi programlarında olabildiğince çok sayıda akademik kelime öğrenmeli.

YDS sınavı zor olduğundan YDS sınavı hazırlıklarında uzman bir YDS hocasından ders alınmalı.

YDS Özel dersi eğitim merkezimizdeki Özel YDS dersi birimlerimizde düzenlenen YDS dersi programlarında YDS  özel ders alanların çok dikkatli bir biçimde YDS dersini dinlemesi önerilir.

YDS Sınav tekniklerine özel bir önem verilmeli. Bunun için YDS dersleri sırasında hocanın anlattığı çözümler evde tek başına kalındığında örnekler üzerinde çözülerek YDS hazırlık dersindeki teknik bilgiler özümsenmeli.

YDS sınav formatına uygun eski sınavlar bulunarak Özel YDS dersinde çok sayıda örnek  çözülmeli. Burada her soru türünün farklı çözümleri olduğuna dikkat edilmeli.