YDS Dersi

YDS DERSİ PROGRAMI, ÇALIŞMALARI

1 – YDS Dersi ( Bire bir Özel YDS Dersi )
2 – YDS Dersi ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Özel YDS Dersi )

1 – YDS Dersi ( Bire bir Özel YDS Dersi ) :

YDS dersi eğitim merkezimizdeki bire bir özel YDS dersi programlarında yer alarak kayıt olmak ve bire bir özel YDS Dersi almak isteyen öğrencilere, onların algılama kapasitesi ve İngilizce seviyeleri ile birebir uyumlu özel YDS dersi programları tatbik edilir.

Özel YDS dersi programları bu şekilde öğrencilere uygulanırken kesinlikle programların kurulum yapısı bireysel YDS dersi karakterine bağlıdır.

2 – YDS Dersi ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Özel YDS Dersi ) 

4 öğrenciden kurulu grupların özel YDS dersi programlarında yer alarak kayıt olmak ve toplu halde  özel YDS Dersi almak isteyen öğrencilere, onların algılama kapasitesi ve İngilizce seviyeleri ile uyumlu olarak toplu gruplar için özel olarak hazırlanmış YDS dersi programları uygulanır.

Toplu yapılan YDS dersi programlarında yer alan YDS öğrencilerinin seviyeleri bir birine eşit  yada olabildiğince yakındır. Bu şekilde grup YDS derslerinde bir bütünlük sağlanır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Biz, öğrenci ister bire bir YDS özel ders isterse toplu YDS dersi  alsın kesinlikle ülkemizdeki diğer kurumların öğrencilere uyguladığı SENET uygulamasını kullanmayız.

YDS sınavında özellikle yüksek bir skor elde etmek isteyen öğrencilerin akademi kelimeler konusunda iyi olması gerekir. Bu nedenle  YDS sınavı hazırlık çalışmalarında bu konuya önemle eğilmesi gerekir.

Ayrıca biz, YDS ders programlarının öğrencilere uygulanması aşamasında gereken tüm önlemleri YDS özel ders programlarında alarak öğrenciler için akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar hazırlarız.

YDS dersi eğitim merkezimizdeki YDS dersi birimlerimizde düzenlenen  YDS kursu  programlarında öğrencilerimize sadece YDS sınavının tümü hakkındaki bilgilerin beraberinde YDS sınav çözüm teknikleri ve YDS sınav çözüm taktikleri ile ilgili bilgilerde verilir.

YDS dersi eğitim merkezimizdeki YDS dersi birimlerimizde düzenlenen YDS  dersi programlarında YDS eğitimi veren hocaların ve öğretmenlerinin tamamı kendi alanlarında uzmanlaşmış ve akademik kariyere sahip olan YDS uzmanlarıdır.

ÖĞRENCİLERE TAVSİYELER

Sınavdan önce hazırlık aşamasında bol bol akademik kelimeler üzerinde durulmalı ve olabildiğince çok sayıda akademik kelime öğrenmeli.

YDS sınavı zor olduğundan sınav hazırlıklarında uzman bir YDS hocasından ders alınmalı.

YDS dersi eğitim merkezimizdeki YDS dersi birimlerimizde düzenlenen YDS dersi programlarında YDS  özel ders alanların çok dikkatli bir biçimde dersleri dinlemesi önerilir.

YDS Sınav tekniklerine özel bir önem verilmeli. Bunun için YDS dersleri sırasında hocanın anlattığı çözümler evde tek başına kalındığında örnekler üzerinde çözülerek teknik bilgiler özümsenmeli.

YDS sınav formatına uygun eski sınavlar bulunarak çok sayıda örnek  çözülmeli. Burada her soru türünün farklı çözümleri olduğuna dikkat edilmeli.