E YDS Dersi

E YDS DERSİ PROGRAMLARI

E Yds Dersi Programları İçeriği

1 – E YDS Dersi ( Birebir Özel E YDS Dersi )
2 –  E YDS Dersi (4 Kişilik Gruplarla E YDS Dersi )

1 – E YDS Dersi ( Birebir Özel E YDS Dersi ): E YDS Dersi eğitim merkezlerimizde ki E YDS Dersi işlenen departmanlarda birebir özel E YDS dersi almak isteyen öğrencilere uyguladığımız E YDS Dersi programları ile onları e YDS sınavında başarıya taşıyacak olan E YDS Dersi verilir.

E YDS Dersi eğitim merkezlerimizde birebir özel E YDS Dersi alan aday öğrencilere uygulanan E YDS Dersi programları tamamen öğrenciye özgü nitelik taşır onun için hazırlanan bir E YDS Dersi programıdır.

E YDS Dersi programları uygulandığı andan itibaren öğrencide yarattığı olumlu etki öğrenciyi havaya sokar ve kısa bir zamanda öğrenci bu olumlu havanın da etkisi ile e  YDS için hazır hale gelir.

2 –  E YDS Dersi (4 Kişilik Gruplarla E YDS Dersi ) : E YDS Dersi etkinlikleri kapsamına dahil olan E YDS Dersi departmanlarında 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak toplu E YDS dersi almak isteyen öğrencilere tatbik edilen E YDS Dersi programları ile onları YDS sınavında başarılı olmalarını sağlayan E YDS Dersi verilir.

: E YDS Dersi etkinlikleri kapsamına dahil olan E YDS Dersi ünitelerinde  4 öğrenciden oluşturulan gruplara iştirak ederek toplu E YDS dersi almayı amaçlayan öğrencilere uygulanan E YDS Dersi programları içeriklerinde taşıdığı özellikler ve niteliklerden ötürü, toplu E YDS Dersi alan öğrenciler ders sürecinde kendilerini bireysel ders alırmış gibi hisseder. Bu  olgu öğrencilerde olumlu etki yarattığından toplu E YDS Dersi  almalarına rağmen bireysel özel derslerde elde edilen sonuçlara yakın sonuçlar elde edilir.

E YDS dersinde Neden Biz

E YDS Dersi ünitelerimizde  E YDS Dersi programları ile gerek birebir özel gerekse gruplara katılarak E YDS Dersi alan öğrencilere programlar tüm özellikleri ve en etkin yanları ile E YDS Dersi eğitmenleri aracılığı ile uygulanarak olumlu anlamda kesin sonuçlar alınır.

E YDS Dersi birimlerimizde E YDS Dersi programlarına katılan öğrencilere asla SENET yapılmaz ve onlar ödeme yapmaya mecbur bırakılmaz. E YDS Dersi programlarına katılanlar ödemelerini taksitle yapabilir. 

E YDS Dersi birimlerimizde E YDS Dersi programlarına dahil olan aday öğrencilere girecekleri E YDS  sınavının geneli hakkında bilgiler verirken beraberinde sınavda sorulan soru tiplerinin tümünün ” çözüm tekniklerini de ” öğretiriz. Bu öğreti sınavda aday öğrencinin % 100 başarılı olmasını sağlar.

E YDS sınavında başarılı olmak isteyen tüm aday öğrencilerin akademik kelimeler konusunda geniş bir  bilgiye sahip olması gerekir.