DENİZLİ YDS

DENİZLİ YDS PROGRAMLARI

DENİZLİ  YDS PROGRAMLARINDAKİ AYRINTILAR

 1 – YDS Dersi, YDS Kursu ( Bire bir Özel YDS Dersi, YDS Kursu )
2 – YDS Dersi, YDS Kursu (  4 Öğrenciden Oluşturulan  Özel  YDS Dersi,  YDS Kursu )

DENİZLİ’de  yıllarca DENİZLİ YDS  merkezimizde  YDS özel ders organizasyonlarında kurulmuş  YDS özel ders platformunda YDS gibi akademik seviyelerdeki sınavlara  YDS  platformunda öğrenci hazırladıktan sonra kendimi  YDS  platformundaki  Denizli YDS programlarında   Merkezefendi’de  YDS dersleri verirken buldum.

Tek amacım var artık.  YDS dersi  platformundaki   YDS programlarında bu amaca ulaşabilmek için  YDS platformunda var gücümle uğraşacağım.  YDS  denince bu kentte yaşayan öğrencilerin  YDS özel ders organizasyonlarında beni bulması ve  YDS platformunda alacakları YDS eğitimi ile başarıyı yakalamaları.

Denizlinin  en sevilen ve sayılan YDS Hocası olmak beni çok mutlu eder. YDS öğretilerinde  gerçekten uzmanım diğer akademik seviyedeki YDS sınavlarında olduğu gibi YDS  platformundaki    .YDS programlarında YDS ye hazırlanan öğrencilerin YDS  de başarılı olma konusunda içleri rahat olabilir.

DENİZLİ şehrinde YDS platformunda geçecek bundan sonraki yıllarımda  bu konudaki uzmanlığım ile bu YDS sınavına girecek olan öğrencilere bütün bildiklerimi. YDS  platformundaki  YDS programlarında  YDS eğitiminde aktarmak ve onların geleceğinde YDS merkezimizde tatlı bir anı olarak kalmak , hatırlanmak istiyorum.

YDS platformunda YDS  dendiğinde simge bir isim olmak çok zor   ama ben geçmişteki başarılarıma güvenerek YDS  platformunda bu konuma gelmek istiyorum.  Kanıtı YDS özel ders organizasyonlarında kurulmuş  YDS özel ders platformundaki bu  YDS sitesinde yer alan geçmişteki öğrencilerim ve onların benim hakkımdaki YDS yorumları. YDS dersleri  konusunda bilgi sahibi olabilmeniz için YDS konusunda ders verdiğim bir öğrencimin YDS  merkezimizde sadece birinin benim hakkımda yazdığı  yorumu YDS  platformundaki YDS forumunda sizlere fikir vermesi için aktarıyorum.

Nurullah Karataş

2 yorum·1 fotoğraf
3 yıl önce
Ben İbrahim hocamdan yds dersi aldım ve şunu rahatça diyebilirim İngilizce üzerine gördüğüm en tecrübeli hocalardan biri ve akademik sınavlarda tecrübeli herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Yds ve Yds Denizli Programlarının Tercih edilme nedeni

25 yıldır YDS dahil tüm akademik seviyedeki sınavlara öğrenci hazırlanır. Bu nedenle bu konuda çok büyük bir deneyime sahibim.Bu deneyimlerimi de YDS  programında YDS dersi alacak olan öğrenci üzerinde kullanarak onun başarılı olmasını sağlamak.

YDS dersleri öğrencinin seviyesine ve algılama kapasitesine uygun bir sayıda ve durumda YDS derslerinde uygulanır. YDS  programının en önemli özelliklerinden biridir YDS  eğitim sürecinde öğrenciyi rahatlatmak.

YDS  hazırlık derslerinde öğrencilerin zayıf yanları tespit edilerek o yanları YDS  de alınan önlemlerle güçlendirilir.

Denizli Yds ve Yds Denizli Programlarında Neler Yapılır

YDS  platformundaki YDS  programlarında YDS ye  hazırlık programlarının uygulama sürecinde öğrencilere YDS programında kesinlikle akademik kelimelerle ilgili özel alıştırmalar verilerek onların YDS  ile bu konuda gelişmesi için gerekli önlemler alınır. Zira, YDS Sınavında başarının anahtarı YDS programında çok sayıda akademik kelime bilmektir.

YDS nin önemli bir özelliği var. Ne kadar iyi İngilizce bilirseniz bilin eğer sınavın teknik ve taktiklerini bilmiyorsanız veya bu konuda bir bilginiz yoksa başarılı olmanız son derece zordur. Bu olay tıpkı ana dili Türkçe olan birinin  sınavdaki durumunu yansıtır.

YDS  platformundaki YDS programlarında hazırlanan  YDS  programlarına katılan öğrencilere kesinlikle diğer kurumlarda olduğu gibi öğrenciyi kuruma bağlayan ve ayrılmak istediğinde ayrılmasına güçlük ve engel çıkaran SENET imzalatılmaz.