DENİZLİ YDS

DENİZLİ YDS PROGRAMLARI

DENİZLİ  YDS PROGRAMLARINDAKİ AYRINTILAR

 1 – YDS Dersi, YDS Kursu ( Bire bir Özel YDS Dersi, YDS Kursu )
2 – YDS Dersi, YDS Kursu (  4 Öğrenciden Oluşturulan  Özel  YDS Dersi,  YDS Kursu )

DENİZLİ YDS  merkezimizde Denizli YDS  organizasyonlarında kurulmuş Yüz yüze YDS özel ders platformunda Kişiye Özel YDS gibi akademik seviyelerdeki sınavlara Birebir YDS  platformunda öğrenci hazırladıktan sonra kendimi  bireysel YDS platformundaki  YDS programlarında   Merkezefendi’de  Özel YDS dersleri verirken buldum.

Tek amacım var artık. Tek YDS dersi  platformundaki Teke tek YDS programlarında bu amaca ulaşabilmek için Temel  YDS platformunda var gücümle uğraşacağım.  YDS  SINAVI denince bu kentte yaşayan öğrencilerin YDS özel ders organizasyonlarında beni bulması ve Akademik YDS platformunda alacakları YDS Grammar eğitimi ile başarıyı yakalamaları.

Denizlinin  en sevilen ve sayılan Özel  YDS Hocası olmak beni çok mutlu eder. Yüz Yüze YDS öğretilerinde  gerçekten uzmanım diğer akademik seviyedeki YDS resmi  sınavlarında olduğu gibi YDS  eğitim platformundaki   .YDS öğretim programlarında YDS ye hazırlanan öğrencilerin YDS  de başarılı olma konusunda içleri rahat olabilir.

DENİZLİ şehrinde YDS  hazırlık platformunda geçecek bundan sonraki yıllarımda  bu konudaki uzmanlığım ile bu YDS dil sınavına girecek olan öğrencilere bütün bildiklerimi. YDS eğitim platformundaki YDS hazırlık  programlarında YDS eğitiminde aktarmak ve onların geleceğinde Özel YDS merkezimizde tatlı bir anı olarak kalmak , hatırlanmak istiyorum.

YDS platformunda,  YDS  dendiğinde simge bir isim olmak çok zor   ama ben geçmişteki başarılarıma güvenerek Kişisel YDS  platformunda bu konuma gelmek istiyorum.  Kanıtı YDS özel ders organizasyonlarında kurulmuş YDS Toplu özel ders platformundaki bu YDS sitesinde yer alan geçmişteki öğrencilerim ve onların benim hakkımdaki YDS yorumları. Tek başına YDS dersleri  konusunda bilgi sahibi olabilmeniz için YDS konusunda ders verdiğim bir öğrencimin    YDS  sınav merkezimizde sadece birinin benim hakkımda yazdığı  yorumu YDS  platformundaki YDS forumunda sizlere fikir vermesi için aktarıyorum.

Nurullah Karataş

2 yorum·1 fotoğraf
3 yıl önce
Ben İbrahim hocamdan  Kişiye özgü yds dersi aldım ve şunu rahatça diyebilirim İngilizce üzerine gördüğüm en tecrübeli hocalardan biri ve akademik sınavlarda tecrübeli herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Yds ve Yds Denizli Programlarının Tercih edilme nedeni

25 yıldır YDS dahil tüm akademik seviyedeki sınavlara öğrenci hazırlanır. Bu nedenle bu konuda çok büyük bir deneyime sahibim.Bu deneyimlerimi de Grup YDS  programında, Toplu YDS dersi alacak olan öğrenci üzerinde kullanarak onun başarılı olmasını sağlamak.

 YDS eğitim dersleri öğrencinin seviyesine ve algılama kapasitesine uygun bir sayıda ve durumda YDS derslerinde uygulanır. Birebir Özel YDS  programının en önemli özelliklerinden biridir YDS  eğitim sürecinde öğrenciyi rahatlatmak.

Bireysel YDS  hazırlık derslerinde öğrencilerin zayıf yanları tespit edilerek o yanları  YDS  de alınan önlemlerle güçlendirilir.

Denizli Yds ve Yds Denizli Programlarında Neler Yapılır

YDS  platformundaki, Denizli   YDS  programlarında YDS ye  hazırlık programlarının uygulama sürecinde öğrencilere    YDS programında kesinlikle akademik kelimelerle ilgili özel alıştırmalar verilerek onların YDS  ile bu konuda gelişmesi için gerekli önlemler alınır. Zira, YDS Sınavında başarının anahtarı

   YDS programında çok sayıda akademik kelime bilmektir.

YDS nin önemli bir özelliği var. Ne kadar iyi İngilizce bilirseniz bilin eğer sınavın teknik ve taktiklerini bilmiyorsanız veya bu konuda bir bilginiz yoksa başarılı olmanız son derece zordur. Bu olay tıpkı ana dili Türkçe olan birinin  sınavdaki durumunu yansıtır.

YDS  Akademi platformundaki , YDS yaygın programlarında hazırlanan YDS  programlarına katılan öğrencilere kesinlikle diğer kurumlarda olduğu gibi öğrenciyi kuruma bağlayan ve ayrılmak istediğinde ayrılmasına güçlük ve engel çıkaran SENET imzalatılmaz.