DENİZLİ YDS Kursları

DENİZLİ YDS KURSLARI PROGRAMI

DENİZLİ YDS Kursları Programının İçeriği ve Çalışması

 

1 – DENİZLİ YDS Kursları ( Bireysel Özel DENİZLİ YDS Kursları )
2 – DENİZLİ YDS Kursları ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla Özel DENİZLİ YDS Kursları )

1 – DENİZLİ YDS Kursları ( Bireysel Özel DENİZLİ YDS Kursları )

DENİZLİ YDS kursları eğitim biriminde DENİZLİ YDS sınıflarında düzenlenen DENİZLİ YDS Kursları programları ile  bire bir özel DENİZLİ YDS Kursları almayı arzu eden öğrencilere YDS eğitimi verilir.

2 – DENİZLİ YDS Kursları ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla Özel DENİZLİ YDS Kursları )

DENİZLİ YDS kursları merkezimizdeki DENİZLİ YDS kurslarının   hazırlandığı  DENİZLİ YDS Kursları öğretileri  ile 4 kişilik gruplarda toplu   DENİZLİ YDS Kursları almayı tercih eden öğrencilere YDS kursları verilir.

Kursların Süresi

Süre tamamen öğrencinin algılama kapasitesine, İngilizce seviyesine ve çalışma tarzına bağlı olarak belirlenir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

DENİZLİ YDS Kurslarında gerek bireysel özel ders gerekse 4 öğrenciden kurulan gruplarla toplu YDS dersi alan öğrencilerin hiç birine diğer kurumların uyguladığı SENET imzalatma durumu bizde yoktur.

DENİZLİ YDS Kursları merkezinde kurs alan öğrencilere tatbik edilen DENİZLİ YDS Kursları programlarında kursu yöneten ve eğitim veren YDS hocaları kendi alanlarında uzman oldukları gibi akademik  kariyeri olan eğitmenlerdir

DENİZLİ YDS Kurslarında elbetteki öğrencilere YDS sınavının ne olduğu hakkında genel bilgiler verilir. Ama bununla yetinmeyiz ve YDS sınavının sorularının çözüm teknikleri hakkında öğrenciye ayrıntılı, açık ve net bilgiler vererek onların sınavda işini kolaylaştırırız.

AKADEMİK KELİMELER KONUSU 

YDS sınavının en kırılgan noktası  öğrencileri bildikleri akademik kelimelerin sayısıdır. Ne denli çok akademik kelime bilinirse sınav da o denli kolaylaşır ve yüksek bir skor  elde etmek mümkün olur. Bu nedenle DENİZLİ YDS Kurslarında öğrenciler için özel olarak akademik kelimelerle ile ilgili olarak  alıştırmalar hazırlanır ve öğrencilere dağıtılır. Bu şekilde bu önemli konuda onlara destek sağlanır.

ÖĞRENCİLERE YDS SINAV TAVSİYELERİ

Sınavdan önce sınav hazırlığı çalışmalarında özellikle okuma parçalarının çözümüne çok büyük katkılar sağlayan akademik seviyede dergi, makale ve kitap okumanız tavsiye edilir.

Okumak bol bol okumak

Çok sayıda akademik kelime öğrenin,

Sınav formatına uygun deneme sınavları çözmek.

İnternetten YDS hocası bulmak. Bu konuda çok araştırma yapılması varsa hocanın referanslarına ulaşmak