Yds Özel Ders Kaynakları

YDS ÖZEL DERS KAYNAKLARI HAKKINDA

Yds Özel Ders Kaynakları Hakkında Bilgi

1 – Yds Özel Ders ( Birebir Yds Özel Ders )
2 – Yds Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla  Yds Özel Ders )

1 – Yds Özel Ders ( Birebir Yds Özel Ders ): YDS özel ders kaynakları konusunda düzenlenen organizasyonlarda YDS özel ders kaynakları platformundaki YDS özel ders kaynakları programlarında,  özel olarak bireysel YDS özel ders almak isteyenler için hazırlanmış YDS  özel ders kaynakları etkinlikleri kapsamında YDS sınavının tüm can alıcı noktalarını açıklayan içeriği ile öğrencilerin soruları cevaplama olayında büyük kolaylıklar sağlayan, öğrencilerin YDS sınavında çok önemli bir yeri olan akademik kelime bilgisini yapılan özel çalışmalarla arttıran ve genişleten, öğrenciye bilmediği her konuda destek olarak çağdaş eğitimin sağladığı olanaklarla onların seviyesini kısa bir zamanda yükselten ve geliştiren YDS özel ders kaynakları programlarının uygulandığı birebir YDS özel derslerde öğrenci,YDS özel ders kaynakları  programının uygulanması bittiğinde  YDS sınavına % 100 hazır hale gelir.

2 – Yds Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla  Yds Özel Ders ): YDS özel ders kaynakları hakkındaki YDS özel ders kaynakları seminerlerinde hazırlanan  YDS özel ders kaynakları programlarında, toplu yapılan YDS derslerinde kalabalık gruplarda oluşan eğitim eksikliğine meydan verilmemesi için grup sayısında bir azaltmaya gidildi ve öğrenci sayısı 4 öğrenciye indirildi. YDS özel ders kaynakları departmanında düzenlenen  YDS özel ders kaynakları etkinlikleri çerçevesinde bu küçük gruplara  YDS sınav çözüm teknikleri dahil YDS sınavında öğrencinin diğer bölümlerde ki sorulara yanıt vermesini kolaylaştıran açıklamalarla dolu YDS özel ders kaynakları programları uygulanmaya başladı.

 YDS ÖZEL DERS KAYNAKLARI HAKKINDA

  • YDS özel ders kaynakları için yapılan piyasa araştırmalarında YDS özel ders kaynakları, oldukça çeşitli alternatiflerde mevcut ama kaynakların bazılarında bulunan eksikler bu kitapları yada bilgileri kaynak olmaktan çıkarıp adeta tehlikeli bir bomba haline getiriyor. Piyasada kaynak olarak adlandırılan fakat kaynak olmakla ilgisi olmadığı gibi, inanarak bunları kullananları da yanlış yönlendiriyor ve kafaları karıştırıyor.
    YDS özel ders kaynakları adı altında YDS özel ders kaynakları  diye satılan ve bilgisayarda mevcut olan bilgilerin çoğu, YDS sınav özelliğine  uymuyor çok farklı biçimlerde bilgiler veriyor. Bu nedenle kaynak diye seçilen bu kitapların ve internetten alınan bilgilerin kontrol edilmesi gerekiyor ama sınava hazırlanan bir öğrenci bunu nasıl yapabilir. Çünkü, bu seviyede bilgisi yok. olsa zaten sınava girmeye gerek kalmaz.
  • Kurslarda verilen derslerde hocaların  yada YDS özel ders veren hocaların da çok dikkatli olmasında ve davranmasında fayda var. Olabildiğince özellikle örnek çözümünde eski yapılmış YDS sınav sorularının kaynak olarak  kullanılması en doğru davranış olacaktır .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir