Yds Özel Ders

YDS ÖZEL DERS PROGRAMI

YDS ÖZEL DERS PROGRAM İÇERİĞİ

1 –  Yds Özel Ders ( Birebir  Yds Özel Ders )
2 –  Yds Özel Ders ( 4 kişilik Gruplarla Yds Özel Ders )

1 – YDS ÖZEL DERS ( BİREBİR YDS ÖZEL DERS ):
 YDS özel ders organizasyonlarındaki YDS özel ders merkezlerimizde bulunan YDS özel ders platformunda YDS özel ders kategorisinde verilen dersler kapsamında, YDS özel ders programına birebir YDS özel ders almak amacı ile kayıt olan ve YDS özel ders programına katılan aday YDS özel ders  öğrencileri, YDS özel ders programının uygulanacağı  saatleri kendileri tayin eder.Bundan amaç, YDS özel ders alacak olan  öğrencinin özel yaşamında aksama  yaşamasını önlemek içindir. Bu şekilde, aday YDS özel ders öğrencisi hem günlük yaşamına devam eder hem de gereksinimi olan  YDS özel ders  alır. YDS özel ders kampüslerinde ki bireysel   YDS özel ders programlarının uygulama aşamasında adayın kaç YDS özel ders alması gerektiği yapılan seviye sınav sonuçlarına ve  sınavda almak istediği nota bağlı olarak değişiklikler gösterir.

2 – YDS ÖZEL DERS ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA YDS ÖZEL DERS  ):
  YDS özel ders dershanesinde mevcut  YDS özel ders departmanında  hazırlanan ve YDS özel ders öğretilerinde düzenlenen  YDS dersleri sürecinde,  bilgi  düzeyleri mümkün olduğu kadar  birbirine yakın 4 öğrenciden  oluşturulan gruplarda yer alarak, bireysel YDS özel ders kalitesine çok yakın YDS dersi  almak mümkün.

YDS özel ders birimlerinde düzenlenen YDS özel ders organizasyonlarındaki YDS özel ders seminerleri kapsamında tertip edilen YDS özel dersi ile ilgili öğretilerde,  oluşturulan gruplarda öğrenci gereken sayıda  olduğundan, öğrenciler ders  sürecinde anlamadıkları konu ile karşı karşıya kaldıklarında  rahatça soru sorabilir ve öğrencinin az olmasından yararlanan YDS özel ders   eğitmeni  öğrencilerle birer, birer ilgilenebilir ve iletişim kurabilir. Bu durum, grup şeklinde  uygulanan YDS dersine bireysel YDS özel ders niteliği katar. Bu da elbette aday öğrencilerin lehine olan bir durum oluşturur.

NEDEN BİZİ SEÇMEK GEREK

  •  YDS özel ders ünitelerinde bulunan ve YDS özel ders için verilen eğitimlerde organize edilen YDS özel ders program uygulamalarında,  YDS  uzmanı , gerçek  hocalar ders verir.
  •  YDS özel ders müfredatına uyumlu olarak düzenlenen YDS özel ders  programlarında yer alan ve YDS özel ders gören aday öğrencilere “ SENET “ yapılmaz.
  • YDS özel ders alanında YDS özel ders birimlerindeki  YDS özel ders için yapılan etkinliklerde öğrencilere uygulanan  YDS sınavının en önemli unsurlarından biri olan kelime dağarcığı ( vocabulary ) konusunda, aday YDS öğrencilerine akademik kelimelerle ilgili özel çalışmalar verilerek, bu alanda YDS özel ders ile gelişmelerine ve kendilerini geliştirmelerine  katkı sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir