Sıfırdan Yds Hazırlık Dersi

SIFIRDAN YDS HAZIRLIK DERSİ PROGRAMI

Sıfırdan Yds Hazırlık Ders Programı İçeriği

1 – Sıfırdan Yds Hazırlık Dersi ( Birebir Sıfırdan Özel Yds Hazırlık Dersi ) 
2 – Sıfırdan Yds Hazırlık Dersi ( 4 Kişilik Gruplarla Sıfırdan Yds Hazırlık Dersi )

1 –  SIFIRDAN YDS HAZIRLIK DERSİ ( BİREBİR YDS ÖZEL DERS ): Sıfırdan YDS hazırlık dersi verilen ana merkezdeki Sıfırdan YDS hazırlık dersi platformunda yapılan Sıfırdan YDS hazırlık dersi seminerlerindeorganize edilen birebir özel YDS hazırlık dersi programlarına  sıfırdan YDS ye başlayarak YDS sınavına özel Sıfırdan YDS hazırlık dersi alarak hazırlanmak  isteyen öğrencilere, istedikleri gibi Sıfırdan YDS hazırlık dersi verilir.

2 – SIFIRDAN YDS HAZIRLIK DERSİ ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA YDS ÖZEL DERS ): Sıfırdan YDS hazırlık dersi eğitimleri verilen birimlerimizdeki Sıfırdan YDS hazırlık dersi alan öğrenciler kategorisinde toplu düzenlenen  YDS hazırlık dersi programlarında,  İngilizcesi sıfır olan 4 öğrenciden kurulu gruplara katılarak da YDS hazırlık dersi alınabilir. Grupların sayısı eğitim açısından en ideal rakam olan 4 kişi ile sınırlıdır. Bu şekilde, Sıfırdan YDS hazırlık dersi alacak olan öğrenciler 4 den daha fazla sayıda oluşturulan grup Sıfırdan YDS hazırlık dersinde bulamadıkları soru sorabilme imkanını bulur.

Ayrıca, bu 4 kişiden oluşturulan gruplarda Sıfırdan YDS hazırlık dersi ve ilgili eğitimlerde birden çok öğrenci için hazırlanan  Sıfırdan YDS hazırlık dersi programlarında verilen  Sıfırdan YDS hazırlık dersi sırasında, grup sayısı az olduğundan Sıfırdan YDS hazırlık dersi veren YDS eğitmeni de tüm öğrencilerle birebir iletişim kurabilme ve teker, teker ilgilenebilme imkanına sahip olur.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Bir insanı sıfırdan ele alarak sıfırdan YDS sınavını kazanabilecek düzeye getirmek çok zor bir eğitim şeklidir. Bu çok büyük beceri, deneyim ve uzmanlık isteyen bir eğitim şeklidir. Sıfırdan YDS hazırlık dersi seminerlerinde   çoklu gruplar için düzenlenen  YDS hazırlık dersi programlarında,  tüm bu özelliklere sahip olan bizler için ise çok normal bir eğitim şeklidir ve kolayca başarılabilir. 
  • Sıfırdan YDS hazırlık dersi ve öğretilerinde çoklu olarak tertiplenen  Sıfırdan YDS hazırlık dersi  öğretilerinde,  bu programlara katılan öğrencilere ”  SENET ”  yapılmaz ve ödemeler taksitle alınır. 
  • Sıfırdan YDS hazırlık dersi ile ilgili etkinliklerde  uygulanan  Sıfırdan YDS hazırlık dersi programlarında, sıfırdan başlayarak hazırlık dersi alan öğrencilere, seviyeleri yükseldiğinde, yani sınav hazırlıkları başladığında, ” YDS sınav çözüm teknikleri eğitimi ” de verilerek  YDS sınavında geçmeleri güvence altına alınarak öğrenciye büyük katkı sağlanır.
  • Sıfırdan YDS hazırlık dersi için yapılan eğitim ve öğretim faaliyetleri bünyesinde  yer verilen Sıfırdan YDS hazırlık dersi sürecinde, akademik kelimelerin öğretilmesi konusunda çok büyük bir hassasiyet gösterilir.Öğrenciler özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları verilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir