Yds Hazırlık Kursu

YDS HAZIRLIK KURSU PROGRAMI

Yds Hazırlık Kursu  Programı İçeriği

1 – Yds Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds hazırlık Kursu )
2 – Yds Hazırlık Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Hazırlık Kursu )

1 – YDS HAZIRLIK KURSU ( BİREBİR- ÖZEL YDS HAZIRLIK KURSU ): YDS hazırlık kursu etkinlikleri bünyesinde YDS hazırlık kursu faaliyetleri kapsamındaki YDS hazırlık Kursu konusunda YDS hazırlık Kursu merkezindeki kursa birebir özel  YDS hazırlık kursu almak üzere kayıt olan ve YDS hazırlık Kursu programına başlayan öğrenci, YDS hazırlık kursu  programının uygulama zamanını kendi belirler ve öğrencinin istediği gün ve saatlerde YDS hazırlık Kursu   programı işlenir. Bu tür bir YDS hazırlık kurs programının işlenmesi ve buna öğrencinin dahil olması tam anlamı ile, YDS hazırlık Kursu  alacak olan öğrencinin günlük yaşamını kolaylaştırmak ve YDS hazırlık kursu programına göre günlük yaşamını düzenleyerek bir aksama yaşanmasını önlemek içindir.

2 – YDS HAZIRLIK KURSU  ( 4 Kişiden Kurulan Gruplarla YDS HAZIRLIK KURSU ): YDS hazırlık kursu  hakkında YDS hazırlık Kursu kategorisinde yer verilen  bu Yds hazırlık kursu platformundaki YDS hazırlık Kursu seminerlerinde  uygulanan YDS hazırlık Kursu panellerinde, seviyeleri bir birine çok yakın yada denk olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplar, eğitimi toplu bir biçimde  almanın en uygun şekillerinden biridir.

 YDS hazırlık Kursu için Yds hazırlık kursu departmanında yapılan YDS hazırlık Kursu panellerinde, grupların 4 kişiden kurulması  4 kişi ile yapılan YDS hazırlık kurslarından çok iyi sonuçların alınmasından ötürüdür. Zira, YDS hazırlık kursunda sayı az olduğu için bu gruplarda kurslara giren YDS eğitmenleri öğrencilerle rahatlıkla birebir olarak ilgilenebilmekte ve çok iyi bir iletişim kurabilme imkanı bulmaktalar. Bu durumda  YDS hazırlık kursu programlarında verilen eğitimlere yansımakta ve çok olumlu sonuçların elde edilmesine neden olmaktadır.

YDS HAZIRLIK KURSU İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • YDS hazırlık Kursu ünitelerinde uygulanan Yds hazırlık kurs programına katılan öğrencilere ”  SENET ” yapma gibi bir uygulamamız yoktur. Hazırlık kursuna  katılan YDS öğrencisi, uygun zamanlarda belli, aralıklarla ödemesini taksitle yapar.
  • YDS  sınavı kelime bazlı bir sınav olduğundan özel hazırlanmış akademik kelime alıştırmaları ile öğrenciler YDS hazırlık kursunda desteklenir ve böylece öğrencilerin kelime konusunda dağarcıklarının gelişmesine ve bilinen kelime sayısının artmasına olanak sağlanır.
  • YDS hazırlık Kursu kampüslerinde düzenlenen Yds hazırlık kursu programlarının uygulama sürecinde, öğrencilere İngilizce bilgileri haricinde ” sınav çözüm teknikleri kursu  ” da verilerek YDS sınavında soruları doğru ve hızlı yanıtlamaları sağlanır.
  •  YDS hazırlık Kursu etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Yds hazırlık kursu programlarında eğitim veren eğitmenlerin her biri, konularında uzmanlaşmış gerçek YDS sınavının hocalarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir