Yds Hazırlık Kursu Programı

YDS HAZIRLIK KURSU PROGRAMI

Yds Hazırlık Kursu Programı İçeriği

1 – Yds Hazırlık Kursu Programı  ( Birebir Özel Yds Hazırlık Kursu )
2 – Yds Hazırlık Kursu Programı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Hazırlık Kursu )

1 – YDS HAZIRLIK KURSU PROGRAMI ( ÖZEL – BİREBİR YDS HAZIRLIK KURSU ):  YDS hazırlık kursu programı planlamalarında hazırlanan  YDS hazırlık kurs programının işlendiği ve uygulandığı merkezimizdeki YDS hazırlık kurs programına birebir özel  YDS hazırlık kursuna katılmak üzere baş vuranların, YDS hazırlık kursu programının  işleneceği günleri  kendi belirlemeleri konusunda bir öncelikleri vardır. Bu  şekilde, YDS hazırlık kursu  programına katılanların özel yaşamlarında bir aksama olmasının önlenmesi amaçlanır.

 YDS hazırlık kurs programı içeriğinde, özel yaşamında bir aksama olmadan öğrenci, YDS hazırlık kurs programını günlük yaşamına göre belirler ve böylece gereksinimi olan YDS hazırlık kursunu düzen bozukluğu yaşamadan alır.

YDS hazırlık kursu programı kategorisinde özel YDS hazırlık kurs programının kaç dersten oluşacağı, YDS hazırlık kursu programına katılan öğrencinin İ düzeyine ve YDS sınavında almak istediği nota göre belirlenir ve ” kişiye özgü  YDS hazırlık kursu  programı ”  devreye girer.

2 – YDS HAZIRLIK KURSU PROGRAMI ( 4 Kişiden Oluşturulan  Gruplarla YDS HAZIRLIK KURSU ): YDS hazırlık kursu programı için yapılan etkinliklerde  YDS hazırlık kurs programı kategorisindeki YDS hazırlık kursu programının düzenlendiği birimlerde uygulanan YDS hazırlık kursu  programında seviyeleri bir birine çok yakın 4 öğrenciden kurulan gruplara dahil olarak kaliteli  bir YDS hazırlık kursu programı  almanız ve  YDS sınavında başarıyı yakalamanız  mümkün.

YDS hazırlık kursu programı uygulanan kampüslerdeki YDS hazırlık kursu programı ile ilgili çalışmalarda ve verilen derslerde, gruplarda YDS hazırlık kursu programında öğrenciye sağlanan en önemli koşul, grup sayısının 4 kişiden oluşmasıdır. Zira, bilimsel araştırma verilerine göre 4 kişi grup eğitimlerinde en ideal sayı olarak ortaya çıkmaktadır..


NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • YDS hazırlık kursu programları sürecinde,  gerek birebir özel YDS hazırlık kursu programı alan gerekse  gruplara katılarak eğitim alan öğrencilerin hiç birine ”  SENET ” yapılmaz. 
  • YDS sınavında başarılı olabilmenin olmazsa olmaz koşullarından biri de çok sayıda akademik kelime bilgisine sahip olmaktır. Bu nedenle, YDS hazırlık kursu programı hazırlanan bölümlerdeki YDS hazırlık kursu programı ile ilgili özel öğretilerde, özel bir şekilde hazırlanmış olan akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar öğrencilere verilerek tümünün tam ve eksiksiz bir şekilde yapılması istenir. Bu aşamada öğrenci çok yakından izlenerek alıştırmaların yapılması için sürekli uyarılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir