E YDS HAZIRLIK PROGRAMI


E YDS HAZIRLIK PROGRAMI HAKKINDA BİLGİ

E yds Hazırlık Programı İçeriği

1 –  E Yds Hazırlık Programı ( Birebir – Özel E Yds ): Hazırlık
2 –  E Yds Hazırlık Programı  ( 4 kişilik Gruplar şeklinde E Yds Hazırlık )

1 – E YDS HAZIRLIK PROGRAMI ( BİREBİR E YDS HAZIRLIK ):E YDS hazırlık programı için E YDS hazırlık programı eğitim bölümlerinde bireysel E YDS hazırlık programı dersi almak isteyenlere düzenlenen E YDS hazırlık programına katılarak birebir E YDS hazırlık programı sürecinde özel ders alanlara, E YDS hazırlık programının uygulama günlerini kendilerinin belirlemesi için öncelik tanınır. Böylece, E YDS hazırlık programında ders alanlar özel yaşamlarını istedikleri biçimde ders alacağı günlere göre belirleyebilir.. E YDS hazırlık programında birebir özel ders alan öğrenci günlük yaşamına devam ederken diğer yandan da rahat bir şekilde gereksinim  duyduğu E YDS hazırlık programı için ders  alır.

2 – E YDS HAZIRLIK  PROGRAMI ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla E YDS HAZIRLIK ): E YDS hazırlık programı etkinlikleri kapsamında uygulamaya konan E YDS hazırlık programlarındaseviyeleri bir birine yakın olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda yer alarak, kaliteli bir E Yds hazırlık programı dersi alabilmek mümkündür. E YDS hazırlık programında Grupların 4 kişiden oluşturulmasında ki amaç, kalabalık gruplara oranla daha avantajlı olmasındandır. Böylece, E YDS hazırlık programındaki eğitmen kalabalık olmadığı için öğrencilerle E YDS hazırlık programında daha iyi iletişim kurabilir.

Zaten E YDS hazırlık programı merkezimizdeki amaç da öğrencinin anlayabileceği bir ortam yaratmak olduğuna göre, uygulanan E YDS hazırlık programı yöntemi  doğrudur.

E YDS HAZIRLIK İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Uygulanan   birebir yada grup şeklindeki E YDS hazırlık programında organize edilen E YDS hazırlık  eğitimlerinde öğrenciye ”  SENET ”  yapılmaz.
  • E Yds sınavında başarılı olabilmenin en önemli anahtarı, çok sayıda akademik kelime bilmektir. Bu nedenle,E YDS hazırlık programlarında özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalarla öğrenciye destek verilir ve bu konuda gelişmesi sağlanır.
  • E YDS hazırlık programı kategorisinde hazırlanan E YDS hazırlık programını uygulayan eğitmenler, E YDS sınavına öğrenci hazırlama konusunda uzmanlaşmış ve geçekten sınav hazırlığı eğitimini öğretebilen gerçek hocalardır.
  • E YDS hazırlık programı eğitim departmanında yapılan düzenlemeler kapsamında E YDS hazırlık programında verilen derslerde, öğrenciye gereken İngilizce bilgisi yanında” sınav çözüm teknikleri eğitimi ” de verilerek  E YDS sınavında soruların doğru yanıtlanmasına % 100 katkı sağlanır.

ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER: E YDS sınavına hazırlanırken kesinlikle özel ders alın. özel E YDS hazırlık programı dersi almaktan kaçmayın. Özel ders sizi kesin sonuca götürür ve başarılı olma ihtimalini çok arttırır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir