Yds Hazırlık Dersi

Yds Hazırlık Dersi Programı

Yds Hazırlık Dersi Programı İçeriği

1 – Yds Hazırlık Dersi ( Birebir Özel Yds Hazırlık Dersi )
2 – Yds Hazırlık Dersi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Hazırlık Dersi )

1 – YDS HAZIRLIK DERSİ (BİREBİR ÖZEL YDS HAZIRLIK DERSİ): Yds hazırlık dersi dershanelerinde Yds hazırlık dersini birebir tek başına hoca ile karşılıklı özel YDS hazırlık dersi şeklinde almak için, YDS hazırlık dersi programına iştirak eden öğrenci, hiç karşılıksız Yds hazırlık dersi programının  işleneceği gün ve saatleri bizzat kendi belirler ve bu şekilde, Yds hazırlık dersi  almaktan ötürü özel yaşamında bir sıkıntı yaşamaz.  Bir yandan Yds hazırlık dersi  alır, diğer yandan da günlük yaşamını sürdürür.

Yds hazırlık dersi merkezinde ki Yds hazırlık dersi birimlerinde birebir yds hazırlık dersi programına katılmak isteyen ve baş vuran öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği, yapılan seviye sınavından elde edilen bulgulara ve YDS sınavında almak istediği NOTA göre, uzmanlar kurulu tarafından belirlenir ve ” kişiye özel yds hazırlık dersi programı ” uygulamaya konur.

2 – YDS HAZIRLIK DERSİ ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla YDS HAZIRLIK DERSİ): Yds hazırlık dersi ana kampüsünde ki Yds hazırlık dersi platformunda düzenlenen Yds hazırlık dersi panellerinde , seviyeleri bir birine eşit yada çok yakın olan 4 öğrenci seçilir ve bu öğrencilerden gruplar oluşturulur. Oluşturulan bu  gruplar, farklı seviyelerde olup herkese uygun seviyede bir grup vardır. Gruplara katılarak da Yds hazırlık dersi alınabilir.

Yds hazırlık dersi bölümlerimizde organize edilen Yds hazırlık dersi etkinliklerinde, YDS gruplarının 4 kişiden oluşturulması bilimsel verilere dayalı bir düzenlemedir. Yapılan araştırmalara göre, 4 kişiden oluşan gruplarda yapılan YDS hazırlık dersi olumlu sonuçlar vermektedir.

Bu nedenle, Yds hazırlık dersi ünitelerinde ki Yds hazırlık dersi departmanında uygulanan Yds hazırlık dersi seanslarında,  gruplar 4 kişiden kurulur ve eğitim yapılır. Öğrenci sayısı az olduğundan ötürü gruplarda YDS hazırlık dersi  alan öğrenciler, kalabalık gruplarda var olmayan ” soru sorabilme fırsatını ” yakalar.

NEDEN BİZ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • Yds hazırlık dersi birimlerindeki Yds hazırlık dersi programına katılan hiç bir öğrenciye ”  SENET ”  yapılmaz.
  • Yds hazırlık dersi platformundaki Yds hazırlık ders programı sürecinde, YDS sınavında başarıda çok önemli bir role sahip olan akademik kelime bilgisi konusunda öğrencilere kelime haznelerine yardımcı olmak ve geliştirmek için özel hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar verilir .
  • Yds hazırlık dersi departmanlarında hazırlanan Yds hazırlık dersi programı sırasında, öğrenciye gerekli olan İngilizce bilgilerinin beraberinde, YDS sınavında işini kolaylaştıracak, soruları doğru ve hızlı yanıtlamasına destek olacak olan, “ Yds Sınav Çözüm teknikleri Eğitimi de ” verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir