Yds Hazırlık Dersi

YDS HAZIRLIK  DERSİ PROGRAMI

Yds Hazırlık Dersi Programı İçeriği

1 – Yds Hazırlık Dersi ( Birebir Özel Yds Hazırlık Dersi )
2 – Yds Hazırlık Dersi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Hazırlık Dersi )

1 – YDS HAZIRLIK DERSİ (BİREBİR ÖZEL YDS HAZIRLIK DERSİ):

YDS hazırlık dersi merkezindeki YDS hazırlık dersi birimlerimizde yer alan YDS hazırlık dersi dershanelerinde Yds hazırlık dersini birebir tek başına hoca ile karşılıklı Denizli YDS hazırlık dersi şeklinde almak için, YDS hazırlık dersi programına iştirak eden öğrenci, hiç karşılıksız Yds hazırlık dersi programının  işleneceği gün ve saatleri YDS hazırlık dersi merkezindeki YDS hazırlık dersi birimlerimizde yer alan YDS hazırlık dersi dershanelerinde bizzat kendi belirler ve bu şekilde, Yds hazırlık dersi  almaktan ötürü özel yaşamında bir sıkıntı yaşamaz. YDS hazırlık dersi merkezindeki Özel YDS hazırlık dersi yer alan YDS hazırlık dersi dershanelerinde Bir yandan Yds hazırlık dersi  alır, diğer yandan da günlük yaşamını sürdürür.

Yds hazırlık dersi merkezinde ki Yds hazırlık dersi birimlerinde birebir yds hazırlık dersi programına katılmak isteyen ve YDS hazırlık dersi merkezindeki YDS hazırlık dersi birimlerimizde yer alan YDS hazırlık dersi dershanelerinde baş vuran öğrenciye YDS hazırlık dersi merkezindeki YDS hazırlık dersi birimlerimizde kaç Yds Hazırlık Dersi verilmesi gerektiği, yapılan seviye sınavından elde edilen bulgulara ve YDS sınavında almak istediği NOTA göre, Yds hazırlık dersi dershanelerinde Yds hazırlık dersini birebir tek başına hoca ile karşılıklı özel YDS hazırlık dersi şeklinde almak için, YDS hazırlık dersi programında uzmanlar kurulu tarafından belirlenir ve YDS hazırlık dersi merkezindeki YDS hazırlık dersi birimlerimizde yer alan YDS hazırlık dersi dershanelerinde ” kişiye özel yds hazırlık dersi programı ” YDS hazırlık dersi dershanelerinde uygulamaya konur.

2 – YDS HAZIRLIK DERSİ ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla YDS HAZIRLIK DERSİ):

Yds hazırlık dersi ana kampüsünde ki Yds hazırlık dersi platformunda düzenlenen Yds hazırlık dersi panellerinde , seviyeleri bir birine eşit yada çok yakın olan 4 öğrenci seçilir ve bu öğrencilerden YDS grupları oluşturulur. Oluşturulan bu YDS grupları, farklı seviyelerde olup herkese uygun seviyede bir grup vardır. YDS hazırlık dersi merkezindeki YDS hazırlık dersi birimlerimizde yer alan YDS hazırlık dersi dershanelerinde gruplara katılarak da Yds hazırlık dersi alınabilir.

Yds hazırlık dersi bölümlerimizde organize edilen Yds hazırlık dersi etkinliklerinde, YDS gruplarının Yds Hazırlık Dersinde 4 kişiden oluşturulması bilimsel verilere dayalı bir düzenlemedir. Yapılan araştırmalara göre, 4 kişiden oluşan YDS gruplarında yapılan YDS hazırlık dersi olumlu sonuçlar vermektedir.

Bu nedenle, Yds hazırlık dersi ünitelerinde ki Yds hazırlık dersi departmanında uygulanan Yds hazırlık dersi seanslarında,  gruplar 4 kişiden kurulur ve Yds hazırlık dersie yapılır. YDS hazırlık dersi merkezindeki YDS hazırlık dersi  yer alan YDS hazırlık dersi dershanelerinde öğrenci sayısı az olduğundan ötürü YDS gruplarında YDS hazırlık dersi  alan öğrenciler, kalabalık gruplarda var olmayan ” soru sorabilme fırsatını ” Yds Hazırlık Dersinde yakalar.

NEDEN BİZ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • Yds hazırlık dersi birimlerindeki Yds hazırlık dersi programına katılan hiç bir öğrenciye YDS hazırlık dersi merkezindeki YDS hazırlık dersi birimlerimizde yer alan YDS hazırlık dersi dershanelerinde  ”  SENET ”  yapılmaz.
  • Yds hazırlık dersi platformundaki Yds hazırlık ders programı sürecinde, YDS sınavında başarıda çok önemli bir role sahip olan YDS akademik kelime bilgisi konusunda öğrencilere kelime haznelerine yardımcı olmak ve geliştirmek için Yds hazırlık dersinde özel hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili Yds hazırlık dersi dershanelerinde Yds hazırlık dersini birebir tek başına hoca ile karşılıklı özel YDS hazırlık dersi şeklinde almak için, YDS hazırlık dersi programına iştirak eden öğrenciye Yds Hazırlık Dersinde alıştırmalar verilir .
  • Yds hazırlık dersi departmanlarında hazırlanan Yds hazırlık dersi programı sırasında, öğrenciye gerekli olan İngilizce bilgilerinin beraberinde, YDS sınavında işini kolaylaştıracak, soruları doğru ve hızlı yanıtlamasına destek olacak olan, “ Yds Sınav Çözüm teknikleri Eğitimi de ” verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir