Özel Yds Dersi

Özel Yds  Dersi Programı

Özel Yds  Dersi Programı İçeriği

1 –  Özel Yds Dersi ( Birebir – Bireysel Özel Yds Dersi )
2 –  Özel Yds Dersi ( 4 kişilik – Grup  Özel Yds Dersi )

1- ÖZEL YDS DERSİ (BİREBİR ÖZEL YDS DERSİ ) : Özel YDS dersi için yapılan etkinliklerde yer alan Özel YDS dersi konusunda Özel YDS dersi merkezlerinde kurulan Özel YDS dersi platformunda ki özel YDS dersi öğretilerinde,  verilen dersler kapsamında Özel YDS dersi programına bireysel olarak tek başına   özel YDS dersi almak amacı ile katılan ve Özel YDS dersi programında yer alan  öğrenci, programın ne zaman uygulanması gerektiğine, gün ve saatlerine kendi, karar verir. Öğrencinin verdiği bu karar, bizi bağlar ve verilen karara göre dersler yapılır.  Öğrenciye bu tür bir ayrıcalık tanınmasında ki gaye,  çoğu öğrenci ders aldığı zaman günlük yaşamında ders almaktan ötürü bir sıkıntı yaşar. Yaşamında bazı değişiklikler yapma gereği doğar. Öğrenciye verilen bu ayrıcalık tüm bu sıkıntıların önüne geçer. Öğrenci Özel YDS dersi kampüslerinde hem gereksinimi olan özel YDS dersini alır,  hemde normal günlük yaşantısını sürdürür.

2 – ÖZEL YDS DERSİ (4 Kişiden Oluşturulan gruplarla ÖZEL YDS DERSİ ): Özel YDS dersi seanslarındaki Özel YDS dersi dershanelerinde yer alan Özel YDS dersi departmanlarında ki özel YDS dersi eğitim seminerlerinde  düzenlenen özel YDS dersleri sürecinde,  eşit yada hiç olmazsa denk seviyede olan öğrencilerden seçilen 4 kişi ile gruplar kurulur. Kurulan bu gruplarda yer alabilir ve birebir  özel YDS dersi kalitesine çok yakın niteliklerde YDS  eğitimi alabilirsiniz.

Özel YDS dersi kampüslerinde ki Özel YDS dersi birimlerinde hazırlanan özel YDS dersi eğitim hedefi güden çalışmalarda, gruplar tamamen bilimsel ve eğitimsel amaçlarla 4 kişiden kurulur. Zira, 4 kişiden kurulan gruplarda, özel YDS dersi yapmak kalabalık gruplarla yapılan YDS derslerine oranla çok daha verimli sonuçlar verir.

ÖZEL YDS DERSİ İÇİN NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Özel YDS dersi bölümlerinde uygulanmakta olan özel YDS dersi kapsamında öğrenci hangi programda yer alırsa alsın, ”  SENET ”  yapılmaz. Ödemeler taksitle, öğrencinin belirlediği doğrultuda ve tarihlerde yapılır.
  • Akademik kelime sayısı, bu sayı YDS sınavında başarılı olmada çok büyük bir önem taşır. Kim daha çok akademik kelime bilirse, bilenin sınavda bilmeyenlerden şansı daha fazladır. Bu nedenle, özel YDS dersi birimlerimizdeki özel YDS dersi eğitim departmanında  hazır edilen  akademik kelimelerle ilgili özel olarak hazırlanmış alıştırmalar öğrencilere verilerek bu alıştırmaların tümünün tam olarak yapılması ve bitirilerek özümsenmesi istenir. Bu süreç öğrenci için zordur ve çok yakından izlenir. Bu izlemeler sırasında, öğrenci sürekli desteklenir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir