Yds Hazırlık Kursu

Yds Hazırlık Kursu Programı

Yds Hazırlık Kursu Programı İçeriği

1 – Yds Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds hazırlık Kursu )
2 – Yds Hazırlık Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds hazırlık Kursu )


1 – Yds Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds Hazırlık Kursu ):
  YDS hazırlık kursu
platformlarındaki YDS hazırlık kursu öğretilerinde hazırlanan YDS hazırlık kursu programına baş vurarak bire bir özel YDS hazırlık kursu almak isteyen öğrenci, program günlerini ve Yds hazırlık kursu programının uygulanacağı saatleri bizzat kendi belirler. Bu şekilde bir sistemin uygulanması, öğrencinin  YDS hazırlık kursu almaktan ötürü özel hayatında yapmak zorunda kalacağı değişiklikleri ve sıkıntıya girmesini önlemek içindir.

YDS hazırlık kursu panellerinde özel Yds hazırlık kursu almak isteyen öğrenciye kaç ders verileceği, tamamen öğrencinin seviyesi ve sınavda almak istediği nota bağlıdır. Bu konuda kararı uzmanlar kurulu verir ve kaç derslik bir YDS hazırlık kursu programı uygulanması gerekirse ” kişiye özgü YDS   hazırlık kursu programı ” bireysel olarak uygulamaya konur.

2 –  Yds Hazırlık Kursu ( 4 Kişiden Oluşan gruplarla Yds Hazırlık Kursu ): YDS hazırlık kursu eğitimi verilen dershanedeki Yds hazırlık kursu departmanlarında organize edilen Yds hazırlık kursu seminerlerinde, seviyeleri bir birine denk olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda kaliteli  YDS hazırlık kursu alınabilir. Bu gruplarda verilen eğitimlerde kalitenin düşmesini önlemek ve sağlanan kaliteyi muhafaza edebilmek amacı ile grup sayısı Yds hazırlık kursu seminerlerinde 4 öğrenci ile sınırlanmıştır.

 Yds hazırlık kursu kampüslerindeki YDS hazırlık kursu öğretilerinde ve  Yds hazırlık kursu için verilen eğitimlerde, 4 öğrenciden oluşturulan bu gruplarda Yds hazırlık kursu programının uygulama aşamasında, öğrenci sayı az olduğu için rahat, rahat soru sorabilir ve eğitmen de her öğrenci ile bire bir ilgilenebilir. Bu özellikler Yds hazırlık kursu seminerlerinde öğrenci çıkarına olan bir durum yaratır. Amacımız da zaten öğrenciye kaliteli bir eğitim vererek olumlu sonuçlar almasını sağlamaktır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • YDS hazırlık kursu ana birimlerindeki YDS hazırlık kursu organizasyonlarında düzenlenen YDS hazırlık kursu panellerinde,  bizde diğer kurumlarda olan ” senet “  uygulaması  yoktur. Öğrenci ödemelerini bağlanan takvime uygun bir biçimde taksitle yapar.
  • Sınavda çok akademik kelime bilen daima avantajlıdır. Başarılı olmada büyük bir öneme sahiptir fazla sayıda akademik kelime bilmek. Bu nedenle, YDS hazırlık kursu kampüslerindeki YDS hazırlık kursu seminerlerinde hazırlanan  YDS hazırlık kursu  programlarında, özel hazırlanmış akademik kelime alıştırmaları öğrenciye verilir ve tüm alıştırmaların eksiksiz bir biçimde yapılması istenir. 
  • YDS hazırlık kursu departmanlarındaki YDS hazırlık kursu sınıflarında öğrenci arzu ettiği taktirde, kendisinde eksik gördüğü tek bir yanı içim bile YDS hazırlık kursuna katılabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir