Yds Dersleri Programı

YDS DERSLERİ PROGRAMI

Yds Dersleri Programı İçeriği

1Yds Dersleri Programı –  Yds Dersleri  ( Birebir Özel Yds Dersleri )
2 –  Yds Dersleri  ( 4 kişilik  Grup  Yds Dersleri )


1 – YDS DERSLERİ ( BİREYSEL ÖZEL YDS DERSLERİ) :
 YDS dersleri programı konusunda YDS dersleri programı için özel hazırlanmış bölümlerde yer alan  YDS dersleri programının uygulama alanı olan ana merkezdeki YDS dersleri programının yapıldığı dershanede YDS dersleri programında uygulanan dersler kapsamında,    özel YDS dersleri  programına bireysel  dahil olarak eğitim almayı düşünen aday öğrenciler, derslerin işleneceği günleri ve saatleri kendi belirler ve bu şekilde, özel yaşamından taviz vermek zorunda kalmaz YDS dersleri programı aldığı için. İstediği gün ve istediği saatte ders alabilir. YDS dersleri programının kaç saatlik olması gerektiğine uzman hocalardan kurulu bir heyet karar verir. Bu karar verilirken öğrencinin seviyesi ve sınavda elde etmek istediği notta göz önüne alınır. Tüm bu aşamalardan sonra, ” kişiye özgü ” YDS dersleri programı devreye girer ve eğitim başlar

2 – YDS DERSLERİ  (  4 Kişilik  grup YDS DERSLERİ )YDS dersleri programı için YDS dersleri programının uygulama alanındaki YDS dersleri programında öğrencilere tatbik edilen vede YDS dersleri programı bünyesinde  yapılan seviye sınav sonucunda seviyeleri belirlenen ve bir birine yakın olan 4 öğrenciden homojen gruplar oluşturulur. Bu gruplar 4 öğrenciden oluştuğu için verilen derslerin kalitesi hemen, hemen birebir özel YDS dersleri programı ders kalitesine çok yakın olur. Aslında da, gerçek amaç bu olduğundan grupların sayısı 4 öğrenciden oluşturulur. Bu şekilde, öğrenci rahatlıkla ve güvenle istediği gibi YDS dersleri programına katılarak YDS dersleri programına katılabilir  ve en yakın hedefi olan başarı kazanmaya  yönelebilir.

NOT : YDS dersleri programı için kurulan departmanlardaki YDS dersleri programında uygulanan dersler kapsamında YDS  eğitiminde alınan dersler sırasında öğrenciye ”  SENET ”  yapılmaz. Öğrenci haber vermek koşulu ile taksitle de ödeme yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir