Yds Kursu

YDS KURSU PROGRAMI

Yds Kursu Programı İçeriği

1 – Yds Kursu  ( Birebir – Özel Yds Kursu  ):
2 – Yds Kursu  ( 4 kişilik Gruplar şeklinde Yds Kursu )

1 – YDS KURSU (YDS kursu birebir ÖZEL YDS KURSU ): YDS kursu eğitim merkezinde kurulan  YDS kursu seminerlerdeki YDS kursu panellerinde düzenlenen YDS kursu programını  birebir özel almayı tercih eden ve kayıt yaptıran aday öğrencilerin sahip olduğu YDS kursu programın uygulama gün ve saatlerini belirleme hakkı, büyük avantajlar sağlar. YDS kursu alan öğrenci, günlük yaşamında hiç değişiklik yapmaz ve kurs saatlerini kendi yaşam düzenine göre tespit eder. Özel YDS  kursuna katılan öğrenciye kaç ders verileceği ” uzmanlar kurulu ” tarafından belirlenir. Bu belirleme de, öğrencinin seviyesi ve sınavda kaç almak istediği önemli bir rol üstlenir.

2 – YDS KURSU ( 4 Kişiden Oluşan gruplarla YDS KURSU):  YDS kursu kampüsündeki YDS kursu  departmanlarında yer verilen ve  YDS kursu temel birimlerinde yapılan YDS kursu organizasyonlarında, yapılan seviye sınav sonuçlarına göre seçilen, seviyeleri denk 4 öğrenciden oluşturulan bu gruplarda, birebir özel YDS  kursu kalite ve özelliklerinde YDS kursu verilir. Eğitim kalitesinin yüksek olması, grubu oluşturan öğrenci sayısı ile doğru orantılıdır. Sayı az olduğundan, eğitmenler YDS kursu  sürecinde tıpkı özel derslerdeki gibi öğrencilerle rahatlıkla bire bir iletişim kurar ve ilgilenir. Üstelik, öğrenciler istedikleri gibi soru sorabilirler ve yanıt alabilirler. grupların 4 kişi olması onlara bu imkanı sağlar. esasen, grupları 4 öğrenci ile sınırlamak, tamamen öğrenci yararına alınmış bir uygulamadır.

YDS KURSU İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • YDS  sınavında başarılı olmanın en önemli etkenlerinden biri çok sayıda akademik kelime bilmektir. Bu yüzden, YDS kursu departmanlarındaki YDS kursu panellerinde öğrencilere özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar verilerek kelime haznelerinin gelişmesi ve genişlemesi sağlanır.
  •  YDS kursu yapılan departmanlardaki YDS kursu programında  ”  YDS sınav çözüm teknikleri eğitimi de verilerek, öğrencilerin başarısına katkı sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir