YDS DERSİ

YDS DERSİ HAZIRLIK PROGRAMLARI

Yds Dersi Hazırlık Programları İçeriği

1 –  Yds Dersi ( Birebir Özel Yds Dersi )
2 –  Yds Dersi ( 4 kişi Grup  Yds Dersi )

YDS Dersi hazırlık programları 2 şekilde uygulanır :

1 – YDS DERSİ ( BİREBİR  ÖZEL YDS DERSİ ) : YDS dersi konusunda  YDS dersi verilen ana kampüslerdeki YDS dersi programına birebir YDS dersi almak üzere iştirak eden adaylara, YDS dersi programının işleneceği gün ve saatleri belirleme önceliği tanınır. Bundan amaç, aday öğrencinin özellikle çalışan biri ise kendine uygun bir seçim yapabilmesini sağlamak içindir.

YDS dersi verilen seminerlerdeki YDS dersi programında adaya kaç ders verilmesi konusu ise yapılan seviye sınav sonuçlarından elde edilen verilere bakılarak belirlenir. Birebir özel YDS dersi  daha çok sınavdan 65-70 ve üzeri gibi yüksek notlar almak zorunda olan  öğrencilere tavsiye edilir.

2 – YDS DERSİ ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA YDS  DERSİ ) : YDS dersi alanındaki YDS dersi birimlerinde kurulan YDS dersi platformundaki YDS dersi verilen öğretilerde,   seviyeleri birbirine denk yada olabildiğince  yakın olan aday öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplara katılarak ta hemen, hemen birebir özel  YDS dersi  kalitesinde  eğitim alabilirsiniz.

Bu gruplar,YDS dersi birimlerimizde kurulmuş  YDS dersi departmanlarında hizmet veren YDS dersi birimlerindeki aday öğrencilere birebir YDS özel ders kalitesinde eğitim verebilmek ve seviyeye ulaşmak amacı ile 4 kişi gibi az sayıda öğrenciden oluşturulur. Bu şekilde, grup eğitimi alan aday öğrenciler aynı özel  YDS dersi programlarında olduğu gibi anlamadıkları konular konusunda soru sorabilme imkanına sahip olur. Ayrıca, sayı az olduğundan  eğitimi veren hocalar da   öğrencilerle birebir ilgilenebilir ki buda grup eğitimlerine birebir özel YDS dersi  özelliği kazandırır.

YDS DERSİNDE TERCİH EDİLME NEDENİMİZ

  • YDS dersi platformunda YDS özel ders yada grup eğitim programlarında YDS dersi veren hocalar sınav konusunda uzmanlaşmış çok tecrübeli ve öğretmeyi bilen hocalardır.YDS DERSİ
  • YDS dersi platformundaki YDS dersi panellerinde düzenlenen  YDS dersi programlarında, aday öğrencilere genel İngilizceden daha çok, akademik seviyede İngilizce eğitimi ve  YDS sınav teknikleri ve YDS sınav taktikleri konusunda eğitim verilir.Teknik ve taktikleri bilen öğrenci sınavda soruları doğru ve aynı zamanda da daha hızlı yanıtlayabilir ve böylece zamandan çok kazanır.
  • YDS sınavında başarılı olabilme nedenlerinden en önemlisi çok sayıda akademik kelime bilmektir. Bunu sağlamak için aday öğrencilere özel hazırlanmış akademik kelime alıştırmaları verilir ve çalışmaları istenir. 
  • YDS dersi ana merkezlerinde kurulmuş   YDS dersi  platformundaki  YDS dersi panellerinde seviyeleri sıfır yada çok düşük olan ama sınava girmek zorunda olan  öğrenciler bize özgü özel yöntem ve YDS dersi programlarıyla sınava hazırlanır.