Yds Eğitimi

Yds Eğitimi Konusu

Yds Eğitimi Programı

1 – Yds Eğitimi ( Birebir – Özel Yds Eğitimi)
2 – Yds Eğitimi ( 4 kişilik gruplarla Yds Eğitimi)


1 – Yds Eğitimi ( Birebir – Özel Yds Eğitimi) :
 YDS eğitimi
için oluşturulan etkinliklerde   Yds Eğitimi birimlerimizde birebir özel  YDS eğitimi almak üzere  YDS eğitimi programına katılan aday öğrenci, bireysel eğitim alacağından, YDS eğitimi  programlarının uygulanacağı gün ve saatleri bizzat kendi belirler ve belirlenen saat ve günlere kurum uyum sağlar. Bu tarzda  öğrenciye verilen bu imtiyaz sayesinde,  öğrenci günlük rutin çalışmalarından ödün vermeden ihtiyaç duyduğu  YDS eğitimini alır.

2 – Yds Eğitimi ( 4 kişilik gruplarla Yds Eğitimi) : YDS eğitimi vermek amacı ile düzenlenen organizasyonlarda kurulan YDS eğitimi merkezinde YDS eğitimi verilen bölümlerdeki YDS eğitimi için kurulan departmanlarda hazırlanan YDS eğitimi panellerinde, İngilizce seviyeleri bir birine çok yakın olan 4 kişiden oluşan homojen gruplara katılarak, birebir özel YDS eğitimi kalitesinde ders alabilirsiniz. Grup eğitimlerinin , bire bir özel YDS eğitimi kalitesinde olabilmesi için , gruplar 4 kişi gibi düşük sayıda aday öğrencilerden oluşturulmuştur. Bu şekilde, grubu oluşturan aday öğrenci sayısı az olduğundan, YDS eğitimi alan aday öğrenciler, kalabalık gruplarda pek bulunmayan anlamadıkları bir konu hakkında soru sorabilme imkanına kavuşur. Ayrıca, eğitmenler  de bu tür sayısı az kişiden oluşan gruplarda aday öğrenci ile bire bir ilgilenebilme imkanını bulur ve grup halinde gerçekleştirilen YDS eğitimi sanki bire bir özel ders eğitimine dönüşerek  kalite kazanır.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK ?

 • YDS eğitimi programında yer alan aday öğrenciler karşılarında eğitim aldıkları süre boyunca daima bu tür eğitim  vermede uzmanlaşmış , deneyimli ve kaliteli ve de sınav  konularına gerçekten vakıf ve bu konuları tam hakkıyla öğretebilen gerçek hocalar bulacaktır.
 • Bu sınavda  başarılı olabilmek, bilinen akademik kelime sayısı ile doğru orantılıdır. Ne kadar çok sayıda akademik kelime bilinirse başarı o kadar kolay ve sağlam gelir. Bu nedenle,bu tarz bir  eğitim almak üzere YDS eğitimi kampüslerindeki  YDS eğitimi programlarında yer alan aday öğrencilere özel hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar verilerek aday öğrencilerin bu çalışmaları yapmaları istenir. Yapılan çalışmalar çok yakından izlenir ve çalışmaları yapmayanlar uyarılır.
 • Aday öğrencilerin  sınav ve teknik ve taktiklerini kolaylıkla ve hatasız uygulamaları için Tenses ( İngilizce Zamanlar )
  Modals ( Kipler )
  Active and Passive Voice ( Etken ve Edilgen Cümleler )
  If Clauses ( Şart Cümleleri )
  Noun Claauses ( İsim Cümleleri )
  Reported Speech ( Dolaylı Konuşma )
  Realative Clauses ( Sıfat Cümleleri )
  Prepositions ( Edatlar )
  Conjunctions and Transitions ( Bağlaçlar ve Geçiş İfadeleri )
  gibi temel konularda çok iyi eğitim alırlar.
 • Çoğu kurum tarafından uygulanan ” senet imzalatma ” olayı uygulanmaz.