Yds Özel Ders Ücretleri

Yds Özel Ders Ücretleri Konusu

Yds Özel Ders Ücretleri Konusu Hakkında Bilgi

1 –  Yds Özel Ders ( Bireysel – Yds Özel Ders )
2 –  Yds Özel Ders ( 4 kişi Grup – Yds Özel Ders )

1 –  Yds Özel Ders ( Bireysel – Yds Özel Ders ) : YDS özel ders ücretleri konusundaki  YDS özel ders ücretlerinin belirlenmesi YDS özel ders ücretlerinin  miktarı,   YDS adayının  katılmak istediği programa göre şekillenir. YDS özel ders programlarına bire bir ,tek başına katılmak isteyen aday öğrencilere,programın uygulanacağı günleri ve saatleri belirleme imtiyazı verilir.Bu şekilde,çalışma hayatı olan yada çalışmayanlar özel yaşamlarında bir değişiklik yapmaksızın ,  özel ders programına bire bir katılabilir ve ihtiyacı olan eğitimi az bir YDS özel ders ücretleri karşılığında  alabilir.

YDS özel ders platformunda bire bir uygulanan YDS özel ders programlarında YDS özel ders ücretleri, teke tek eğitim almak isteyen adaya kaç ders verilmesi gerektiği,yapılan seviye belirleme sonuçlarına yada adayın YDS sınavında elde etmek istediği puana göre belirlenir. Bireysel-birebir  eğitim alanlar 1 ders için YDS özel ders ücreti olarak 100 lira öder.Ders süresi 45 dakikadır.

2 –  Yds Özel Ders ( 4 kişi Grup – Yds Özel Ders ) : YDS özel ders ücretleri konusu ile ilgili  Yds Özel Ders Ücretleri aşağıda açıklandığı gibidir. Bu sınava gruplara katılarak hazırlanmak isteyen aday öğrenciler, bire bir  özel ders programı kalitesinde eğitim alabilir.Bu kalitenin sağlanması için, eğitiminin yapıldığı grupların sayısı ,4 kişi ile sınırlandırılarak kalite konusunda gereken önlem alınmıştır.

YDS özel ders platformunda gruplar 4 kişi olduğundan, eğitim sürecinde,aday öğrenciler,kalabalık gruplarda bulamadıkları,anlamadıkları bir konu ile ilgili olarak soru sorma imkanına sahip olur.Ayrıca,yine grupların 4 kişi olması eğitmenlere her bir öğrenci ile bire bir ilgilenebilme olanağı sağlar.Bu özellikler de,grup şeklinde yapılan özel ders programlarına bireysel nitelik kazandırır.Grup eğitimlerinde grubu oluşturan aday öğrencilerin seviyelerinin denk olmasına özel bir önem verilir ve homojen gruplar oluşturulur.Gruplar,seviye açısından ikiye ayrılır :

1 – Seviyeleri intermediate üzeri olanlar : Bu grupta yer alan öğrenciler ” 60 ” derslik bir YDS programına tabi tutulur ve ücret kişi başı : 1 500 lira ödenir.

2 – Seviyeleri intermediate altında olanlar : Bu grupta yer alan öğrenciler ” 80 ” derslik bir YDS programına tabi tutulur ve ücret kişi başı : 1 750 lira ödenir.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK 

  • YDS özel ders platformunda YDS özel ders programlarında, eğitim veren hocalar eğitim konusunda yıllarca eğitim vermiş,alanlarında çok deneyimli ve uzmanlık mertebesine ulaşmış gerçek sınav hazırlık  hocalarıdır.
  • YDS özel ders platformunda özel ders programları sırasında,aday öğrencilere, gerekmedikçe genel İngilizceye dönmeksizin, ” YDS sınav teknikleri ve  sınav taktikleri ” konusunda özel eğitim verilerek, adayların sınavda soruları doğru ve en kısa zamanda yanıtlaması sağlanır.