Yds Özel Ders Programı

Yds Özel Ders Programı Hakkında Bilgi

Yds Özel Ders Programı İçeriği

1 –  Yds Özel Ders Programı ( Bireysel – Yds Özel Ders programı )
2 –  Yds Özel Ders Programı ( 4 kişi Grup – Yds Özel Ders programı )


1 –  Yds Özel Ders Programı ( Bireysel – Yds Özel Ders ) : YDS özel ders programı
 faaliyetleri bünyesindeki  YDS özel ders programı konusunda ve YDS özel ders programı hazırlanan merkezlerdeki YDS özel ders programı sınıflarımızda düzenlenen YDS özel ders programına bire bir YDS özel ders almak için katılan aday öğrenciler, bire bir özel ders almalarından ötürü, YDS özel ders programının uygulama günlerinde, yapılması gereken derslerin gün ve saatlerini  kendileri belirler. Bu konuda onlara bir öncelik verilir.

2 –  Yds Özel Ders Programı ( 4 kişi Grup – Yds Özel Ders ) :  YDS özel ders programı adına YDS özel ders programı için yapılan organizasyonlarda kurulan YDS özel ders programının kampüsünde ve YDS özel ders programı aktivitelerinde aday öğrenciler 4 kişiden oluşturulan gruplardaki  özel ders programına iştirak ederek bireysel ve özel  ders niteliğinde eğitim alabilir. Gruplarda verilen  ders programının bireysel YDS özel ders kalitesine ulaşması,  grubu oluşturan aday sayısının az olmasından kaynaklanır.Çünkü, gruplarda ders veren hocalar, grup sayısı az olduğu için her bir adayla bire bir ilgilenebilir.

HEDEFLENEN AMAÇ

YDS sınavına kaliteli YDS özel ders programıyla  aday öğrenci hazırlamak ve başarılarında pay sahibi olmak hedef amacımızdır.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • YDS özel ders programı için yapılan organizasyonlarda organize edilen  YDS özel ders programında görev alan hocalar, YDS konusunda yıllarca eğitim vermiş deneyimli ve uzmanlık seviyesine ulaşmış hocalardır.
  • YDS  sınavında aday öğrenciyi başarıya götürecek olan en önemli faktörlerinden bir ” çok sayıda akademik kelime bilmektir ” :Bu nedenle ” YDS özel ders programına katılan aday öğrencilere özel olarak hazırlanmış akademik kelime alıştırmaları verilerek çalışmaları istenir ve yapılan çalışmalar yakından izlenir.
  • YDS özel ders  programı platformundaki YDS özel ders programına katılan adaylara senet uygulaması yapılmaz.Ödemeler karşılıklı anlaşma ile uyum içinde taksitle yapılır. YDS özel ders programında , aday öğrencilere genel İngilizceden daha çok ve gerek kalmadıkça genel İngilizce bilgileri verilmez.Daha çok, sınavda soruların yanıtlanmasına hız kazandıran ve daha doğru cevap verilmesine katkı sağlayan, “ YDS sınav teknikleri ve sınav taktikleri ” eğitimi verilir.
  • YDS özel ders programı etkinliklerinde düzenlenen  YDS özel ders programlarında , aday öğrenciler sınav teknikleri ve  sınav taktiklerini kullanabilmeleri için yüksek seviyede 8-9 gramer kuralı verilir ve aday öğrenciler öğretilen bu gramer kuralları aracılığı ile sınav teknikleri ve  YDS sınav taktiklerini soruların çözümünde rahatça kullanır.