Yds Kursu


YDS KURSU PROGRAMI HAKKINDA BİLGİ

Yds Kursu Programı İçeriği

 1 –  Yds Kursu ( Bireysel – Yds  Kursu)
2 –  Yds Kursu( 4 kişi Grup – Yds Kursu )

1 –  Yds Kursu ( Bireysel – Yds Kursu ) :

YDS Kursu için yapılan panellerde düzenlenen  Yds Kursu alanında ve  Yds Kursu merkezlerindeki Yds Kursu panellerinde hazırlanan Yds Kursu  hazırlık programlarında bire bir  eğitimi almak üzere YDS Kursu için yapılan panellerde Yds Kursu alanında Yds Kursu merkezlerindeki Yds Kursu panellerinde yer alan aday öğrenciler, YDS kursu  programlarının uygulanacağı gün ve saatleri kendileri belirler ve bu şekilde,günlük yaşamlarında her hangi bir değişikliğe gitmeden YDS Kursu programlarına katılabilirler. Yds Kursu programlarını bire bir almak için müracaat eden aday öğrencilere verilmesi gereken derslerin sayısı ,yapılan seviye sınavı sonuçlarından ve aday öğrencinin almak istediği puan öğrenildikten sonra belirlenir ve Yds Kursu programı uygulama aşamasına geçer.

2 –  Yds  Kursu ( 4 kişi Grup – Yds  Kursu ) :

 Yds Kursu ile ilgili olarak Yds Kursu birimlerinde tesisi edilen Yds Kursu departmanlarındaki Yds Kursu öğretilerinde, 4 kişiden meydan gelen gruplara katılarak, bire bir  özel YDS Kursu kalitesinde  eğitim  alabilirsiniz. Bu gruplarda YDS Kursu  programlarının bire bir özel YDS Kursu  kalite ve standartında olmasının nedeni grubu oluşturan aday öğrenci sayısının az olmasından kaynaklanan bir durumdur. Gruplar 4 kişiden oluştuğu için, Yds Kursu programını uygulayan  eğitmenler, aday öğrencilerle YDS Kursu için yapılan panellerde düzenlenen  Yds Kursu alanında ve  Yds Kursu merkezlerinde bire bir ilgilenebilir ve aynı zamanda, aday öğrencilerde, grubun küçük olmasından yararlanarak, eğitim sürecinde anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında rahatlıkla bu konu hakkında soru sorabilirler. Böylece grup şeklinde uygulanan   Yds Kursu programı YDS Kursu için yapılan panellerde Yds Kursu alanında Yds Kursu merkezlerindeki Yds Kursu panellerinde bireysel bir nitelik ve özellik kazanmış olur.

YDS KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  •  Yds Kursu organizasyonlarındaki  Yds Kursu içeriğine uygun Yds Kursu hazırlık programlarında, konusunda yılların tecrübesine ve büyük bir bilgi birikimine sahip, gerçek hocalar görev yapar.
  •  Yds Kursu etkinlikleri kapsamında Yds Kursu hususundaki Yds Kursu programlarının uygulama aşamasında, aday öğrencileri akademik kelime bilgilerini geliştirmeleri için ve bilinen akademik kelime sayısını arttırmak için , özel kelime çalışmaları verilerek yakından izlenir ve YDS Kursu  programlarının uygulama aşamasında üzerinde önemle durulan konulardan diğeri de ” YDS  sınav teknikleri ve sınav taktikleri ” eğitimidir. Verilen bu YDS Kursu aracılığı ile öğrencilerin sınavda soruları doğru ve hızlı yanıtlamalarına katkı sağlayarak, sınavdan başarılı olmaları sağlanır.
  • Sınavda başarılı olmada en önemli rolü oynayan unsur çok sayıda akademik kelime bilmektir. Bu nedenle, daha önceden özel olarak hazırlanmış olan kelime ile ilgili alıştırmalar Yds Kursu programlarında öğrencilere verilir ve tümünün çözülmesi istenir.
  • İngilizceniz ne derecede iyi olursa olsun, YDS sınavının teknik ve yapısını , sınavda nasıl hareket etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız iyi İngilizce bilgisine sahip olmanız sizi kurtarmaz.