Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler

YDS HAZIRLIK KURSU BAHÇELİEVLER HAKKINDA BİLGİ

Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler Programı

1 – Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler ( Birebir Özel Yds Hazırlık Kursu )
2 – Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler ( 4 Kişilik Gruplarla Yds Hazırlık Kursu )

1 – Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler ( Birebir Özel Yds Hazırlık Kursu ) :  Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler birimlerindeki Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler programlarına katılan aday öğrenciler bire bir ders aldıklarından ötürü, Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler programlarının uygulanacağı gün ve saatleri özgürce belirleme hakkı kazanır. Bu şekilde aday öğrenciler yaşamlarında bir değişiklik yapmadan rahat bir şekilde  Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler programlarına katılabilir. Bire bir Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler programlarında yer alan adaylara kaç ders verilmesi gerektiği yapılan İngilizce seviye sonuçlarına ve aynı zamanda aday öğrencinin sınavda kaç puan elde etmek isteğine göre belirlenir.

2 – Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler ( 4 Kişilik Gruplarla Yds Hazırlık Kursu ) : Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler temel birimlerimizdeki  Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler öğretilerinde, 4 kişilik gruplara katılarak bireysel ders kalitesinde ve özelliklerinde yds özel ders eğitimi alabilirsiniz. Grupların küçük olması Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler öğretilerinde aday öğrencileri  pozitif olarak etkiler. Zira, yds hocaları gruptaki aday öğrencilerle sayı az olduğundan bire bir ilgilenebilir ve ayrıca, aday öğrenciler eğitim sürecinde anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında, grup sayısı az olduğundan rahatlıkla soru sorabilirler. Bu soru sorma imkanı kalabalık gruplarda pek bulunmaz.

YDS HAZIRLIK KURSU İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • İlk neden,  Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler programlarında hem bire bir hem de grup eğitimlerinde eğitim veren hocalar, Çok deneyimli yıllardır yds eğitimi veren gerçek yds hocalarıdır.
  • İkinci neden, Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler programlarında sadece gramer bilgisi verilmez ayrıca sınavda aday öğrencilerin işlerini kolaylaştıran ve soruların daha rahat, daha doğru ve daha hızlı yanıtlanmasını sağlayan yds sınav teknikleri ve yds sınav taktikleri eğitimi de verilir.
  • Yds sınavlarını başarmanın kökeninde akademik kelime bilgisinin fazlalığı yer alır. Ne kadar çok akademik kelime bilinirse, o denli sınavda başarı sağlanır. Bu nedenle Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler öğretilerinde  aday öğrencilere akademik kelime çalışmaları özel olarak verilir ve yapılan çalışmalar yakından izlenir aksi hallerde aday öğrenciler uyarılır.
  • Bahçelievler  Yds Hazırlık Kursu Bahçelievler özel ders programlarında yer alan ve yds eğitimi gören aday öğrencilere ” senet ” yapılmaz. Ödemeler taksitle alınır.