YDS Özel Ders Merkezi

Yds Özel Ders MerkeziYDS ÖZEL DERS MERKEZİ HAKKINDA

Yds Özel Ders Merkezi Hakkında Bilgi

1 –  Yds Özel Ders Merkezi ( Bireysel – Yds Özel Ders )
2 –  Yds Özel Ders Merkezi ( 4 kişi Grup – Yds Özel Ders )

1 –  Yds Özel Ders Merkezi ( Bireysel – Yds Özel Ders ): YDS özel ders merkezinin bulunduğu binada YDS özel ders merkezi konusunda   YDS özel ders merkezinde düzenlenmekte olan YDS özel ders merkezi uygulamaları kapsamında kurulmuş  YDS özel ders merkezinde, birebir YDS  özel ders almak isteyen aday öğrenci, ders gün ve saatlerini kendi istediği gibi belirler. 

YDS özel ders merkezi adı ile açılan  YDS özel ders merkezindeki  YDS özel ders merkezi tarafından hazırlanan YDS özel ders merkezinin programlarıyla öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği, öğrencinin seviyesine ve sınavda almak zorunda olduğu nota göre belirlenir.

 YDS özel ders merkezinin bulunduğu kampüslerde   YDS özel ders merkezindeki  YDS özel ders merkezinin uyguladığı YDS özel ders programı, kesinlikle ” kişiye özgü ve özel YDS ders ” programıdır. YDS özel ders merkezindeki  bu program sona erdiği zaman öğrenci her açıdan YDS sınavına hazır hale gelir.

2 –  Yds Özel Ders Merkezi ( 4 kişi Grup – Yds Özel Ders ) : YDS özel ders merkezi adı altında YDS özel ders merkezi ana kampüslerinde kurulan ve YDS özel ders merkezinde organize edilmekte olan YDS özel ders sürecinde, seviyeleri bir birine eşit yada olabildiğince denk olan 4 öğrenciden oluşturulan YDS özel ders merkezindeki gruplara dahil olarak çağdaş  bir eğitim alabilirsiniz.

YDS özel ders merkezi ana birimlerimizde yer verilen ve YDS özel ders merkezinde  oluşturulan YDS özel ders eğitimleri kapsamında, grupların 4 kişiden oluşturulması nedeni ile, YDS özel ders merkezinde gruplarda verilen  eğitim birebir özel ders kalitesine çok yakındır. Ayrıca YDS özel ders merkezinde  sayının az olması öğrencilere soru sorabilme, eğitmenle  iletişim kurabilme gibi avantajlar sağlar.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ 

♥ Akademik Eğitim YDS özel ders merkezi , YDS sınavına hazırlık  programlarında görev alan sınav hazırlık  hocalarının tamamı bu konuda YDS özel ders merkezinde yıllarca eğitim vermiş   uzman hocalardır.

♥ Yds özel ders merkezi binasında kurulan YDS özel ders merkezindeki özel ders programlarının uygulama aşamasında tertiplenen YDS özel ders faaliyetleri içinde,  , aday öğrencilere sadece sınav ile ilgili temel gramer kuralları eğitimi verilmez.Bu YDS özel ders merkezinin eğitiminde beraberinde, sınavda sınava giren öğrencilerin sorulara daha doğru ve daha hızlı bir şekilde soruları yanıtlamasına   katkı sağlayan ” YDS sınav teknikleri ve   YDS sınav taktikleri dersleri  de ” verilir .