Yds Özel Ders Bahçeşehir

Yds Özel Ders Bahçeşehir Programı


Yds Özel Ders Bahçeşehir Program İçeriği


1 –  Yds Özel Ders Bahçeşehir ( Bireysel – Yds Özel Ders )

2 –  Yds Özel Ders Bahçeşehir ( 4 kişi Grup – Yds Özel Ders )

YDS Özel Ders Bahçeşehir isimli eğitimlerde YDS Özel Ders Bahçeşehir platformundaki YDS Özel Ders Bahçeşehir öğretilerinde eksikliği hissedilen  kaliteli YDS özel ders Bahçeşehir  programlarının açığını kapatmak üzere  Bireysel – Kişiye özgü ve 4 kişilik gruplar şeklinde YDS eğitimine başladık.

1 –  Yds Özel Ders Bahçeşehir ( Bireysel – Yds Özel Ders ) : YDS Özel Ders Bahçeşehir platformunda düzenlenen YDS Özel Ders Bahçeşehir etkinliklerinde, bireysel – Kişiye özgü YDS özel ders programlarımızda,eğitimini bireysel olarak alan YDS adaylarına , YDS Özel Ders Bahçeşehir programlarının  uygulanacağı gün ve saatleri seçme konusunda öncelik tanıdık. YDS Özel Ders Bahçeşehir’de bireysel YDS özel ders alacak olan YDS  aday öğrencileri alacakları ders sayısının tespiti için İngilizce seviye sınavına girerler ve ve bu sınavın sonuçlarına vede YDS adayının sınavda almak istediği puana göre adayın alması gereken YDS ders sayısı tespit edilir ve YDS Özel Ders Bahçeşehir programı uygulamaya konur.

 2 –  Yds Özel Ders Bahçeşehir ( 4 kişi Grup – Yds Özel Ders ) : YDS Özel Ders Bahçeşehir adında yapılan organizasyonlarda YDS Özel Ders Bahçeşehir bölümlerimizde ki  YDS Özel Ders Bahçeşehir eğitimlerinde uygulanan, 4 kişilik gruplar halinde yapılan YDS özel ders Bahçeşehir programına katılmak isteyen adaylara seviye sınavı yapılır ve seviyeleri bir birine yakın ,denk olan YDS adaylarından 4 kişilik gruplar oluşturulur. YDS Özel Ders Bahçeşehir  programlarının 4 kişilik gruplar şeklinde uygulanmasının nedeni,küçük gruplarla yapılan eğitimlerden daha doğru,daha verimli ve daha başarılı sonuçlar alındığındandır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZYds Özel Ders Bahçeşehir

  •  YDS Özel Ders Bahçeşehir departmanlarında 4 kişilik grup derslerinde ve bireysel YDS  özel ders programlarında YDS eğitimi veren hocalar konularında uzman olan yılların birikimine sahip gerçek YDS hocalarıdır.YDS Özel Ders Bahçeşehir eğitim seminerlerindeki  YDS Özel Ders Bahçeşehir  programlarına dahil olan ve YDS dersi alan adaylarına senet imzalatılmaz .Böyle bir uygulama yoktur.
  • YDS Özel Ders Bahçeşehir  faaliyetleri kapsamında yer alan etkinliklerde öğrenciler, YDS sınavında başarı sağlanmasına çok büyük katkılar sağlayan akademik kelime bilgisi, özel hazırlanan akademik kelime çalışmaları ile desteklenir.