Yds Özel Ders

Yds Özel Ders Programı

Yds Özel Ders Programı İçeriği

1 –  Yds Özel Ders ( Bireysel – Yds Özel Ders )
2 –  Yds Özel Ders ( 4 kişi Grup – Yds Özel Ders )

1 –  Yds Özel Ders ( Bireysel – Yds Özel Ders ) :  YDS özel ders faaliyetleri kapsamında YDS özel ders alanında  YDS özel ders verilen ana merkezdeki YDS özel ders platformunda yapılan YDS özel ders  etkinliklerinde, YDS özel ders için oluşturulan  bu tür YDS özel ders programlarında, dersler adaylar ile bire bir yapılır. Adaylara verilecek olan YDS özel ders sayısı adayın İngilizce de bulunduğu seviyeye göre belirlenir ve bire bir  özel dersler için hazırlanmış YDS özel ders programlarının eşliğinde derslere başlanır.

YDS özel ders etkinlikleri yapılırken kurulan YDS özel ders merkezindeki YDS özel ders öğretilerinde öğrencilere YDS özel ders programı tüm ayrıntıları, incelikleri, özellikleri ve en etkileyici şekli ile bir bütün halinde tam olarak uygulanır. YDS özel ders merkezindeki uygulama bittiğinde YDS özel ders programına katılan öğrenci YDS sınavına kesinlikle hazır hale gelir.

YDS özel ders merkezindeki YDS özel ders programının kaç dersten oluşturulacağı, tamamen öğrencinin seviyesine ve sınavda almak istediği skora göre değişiklik gösterir.

2 –  Yds Özel Ders ( 4 kişilik Gruplarla – Yds Özel Ders ) :  YDS özel ders için yapılan eğitim etkinliklerindeki YDS özel ders konusunda  YDS özel ders panellerinde oluşturulan YDS özel ders kategorisindeki YDS özel ders seminerlerinde geliştirilen,  YDS özel  dersinin grup programlarının uygulanmasında , grubu oluşturan adayların seviyeleri özel olarak olabildiğince eşit yada denk olacak şekilde ayarlanır ve YDS sınav tekniklerini de içeren, içinde öğrencilere YDS sınavı öncesi ve sınavda yararlı olacak her türlü bilgiyi barındıran YDS özel ders programları grup öğrencilerine uygulanır.

YDS özel ders programlarının toplu halde 4 öğrenci ile yapılan derslere uygulanması da aynı birebir YDS özel ders programları gibidir.

 

Yds Özel Ders Programı

Bilindiği üzere ÖSYM tarafından yapılan açıklamada, KPDS ve ÜDS imtihanları birleştirilerek YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı) imtihanı şekline sokulduğu ve bununla alakalı müfredatın neye göre oluşturulması gerektiği bildirildi. Biz YDS özel ders Akademik Eğitim Merkezi olarak, deneyli KPDS ve ÜDS hocalarımız ile bu yeni sınav  için yeni bir yol haritası belirleyerek   YDS özel ders programları hazırlanmış ve  gerekli çalışmalar bitirilmiş ve derslere başlanmıştır .

Siz de  imtihana hazırlanıyor ve dershanelerde verim alamıyorsanız,  YDS Akademik Eğitime gelin. Size en uygun gün ve saati düzenledikten ve tespit ettikten sonra YDS özel derse  derhal başlayabilir, Birebir  YDS  özel derslerden siz de faydalanma fırsatı bulabilirsiniz.