YökDil Sosyal BilimlerYÖKDİL SOSYAL BİLİMLER PROGRAMI 

YökDil Sosyal Bilimler Programı İçeriği

1 – YökDil Sosyal Bilimler ( Birebir Özel YökDil Sosyal Bilimler Dersi )
2 – YökDil Sosyal Bilimler  ( 4 Kişilik Grupla YökDil Sosyal Bilimler Dersi )

1 – YökDil Sosyal Bilimler ( Birebir Özel YökDil Sosyal Bilimler Dersi ): YÖKDİL sosyal bilimler ana kampüslerinde bulunan YÖKDİL sosyal bilimler eğitim merkezindeki YÖKDİL sosyal bilimler uygulamaları kapsamında düzenlenen YÖKDİL sosyal bilimler dersi kapsamında , özellikle sınavlarda yüksek bir not elde etmeyi tasarlayan öğrencilerin baş vurduğu bir yol olan ve özel içerikli etkin programlarla takviye edilen içeriğinde bu sınava ait YÖKDİL sorularının nasıl çözülmesi gerektiğini anlatan bilgiler, YÖKDİL öncesi öğrencinin yapmak zorunda olduğu çalışmaları anlatan açıklamalar, YÖKDİL sosyal  bilimler sorularının nasıl çözüldüğünü anlatan tüyolar, kelime haznesini geliştirici özel çalışmalar, okuma parçalarının çözümü için kullanılması gereken bilgiler,  öğrencilere YÖKDİL  öncesi ne yapmaları gerektiğini  anlatan tavsiyeler içeren bilgilerle yüklü YÖKDİL sosyal bilimler programlarının  uygulandığı   birebir YÖKDİL özel ders almak sınavda kazanmanın en güvenli yollarından biridir. Birebir YÖKDİL sosyal bilimler dersi alanlar  öncelikle karşılaşır ve program günlerini kendi belirler.  Diğer bir deyimle YÖKDİL sosyal bilimler derslerinin ne zaman işleneceği konusunda söz sahibi olur. Bu tür bir yöntemle ders verilmesinin sebebi, ders almak isteyen öğrenciye ders  aldığı için yaşanması ihtimal dahilinde  olan bazı karmaşık durumlardan kurtulmasını ve ders aldığı için, bir sıkıntı yaşamasını önlemek içindir.

YÖKDİL sosyal bilimler ana kampüslerindeki YÖKDİL sosyal bilimler etkinlikleri bünyesinde öğrencilere verilen  YÖKDİL sosyal bilimler özel programına, birebir dahil olan öğrencinin  kaç ders alması  gerektiğine , öğrencinin İngilizce seviyesi ve sınavda almak  istediği puan ile doğrudan bağlantılıdır. Öğrencinin bu iki sahip olduğu unsura göre ders sayısı belirlenir ve kendisine mutlaka tüm  noksan İngilizce  bilgilerini gideren ve tamamlayan bir ” kişiye özel ve özgü YÖKDİL sosyal bilimler “ programı uygulanır.

2 – YökDil Sosyal Bilimler  ( 4 Kişilik Grupla YökDil Sosyal Bilimler Dersi ): YÖKDİL sosyal bilimler dershanesindeki YÖKDİL sosyal bilimler  hakkında ki seminerlerde organize edilen  YÖKDİL sosyal bilimler derslerinde, dolu, dolu içeriği  ile YÖKDİL sınavına hazırlananların tüm isteklerini yerine getirebilecek seviyede bilgilerle dolu ve sınava hazırlanan öğrencilere sıkıştıkları her durumda yardım edebilecek kapasiteye sahip olan,  öğrenciyi her açıdan destekleyerek onu sınava % 100 hazırlayan, kapsamındaki bilgilerin kolay anlaşılabilir olması nedeni ile her öğrenciye hitap edebilen, verdiği tüyolarla sınava hazırlanan öğrencide rahatlık yaratan programların uygulandığı 4 kişilik gruplardan elde edilen YÖKDİL  sonuçları harika. YÖKDİL sosyal bilimler uygulamaları kapsamında bu program için baş vuran ve kayıt olan tüm öğrenciler arasından  seviyeleri ve bilgi düzeyleri bir birine çok yakın olan 4 öğrenci seçilir ve bu öğrencilerden sınıf oluşturulur.

YÖKDİL sosyal bilimler temel birimlerimizde yer alan  YÖKDİL sosyal bilimler  eğitim departmanında ki derslerin içeriğinde yer alan   YÖKDİL sosyal bilimler programlarında sınıfların 4 kişiden oluşturulması bilinçli bir seçim ve akıllı bir organizasyondur.Çünkü, yapılan bilimsel deneyimler, eğitim amaçlı grupların 4 kişiden kurulması ve ders yapılması durumunda diğer kalabalık gruplara kıyasla çok daha etkili sonuçlar elde edildiği ispat edilmiştir. Öğrenciye avantaj sağlayan  bu durumu hayata geçirmeyi görev bildik ve uygulamaya koyduk.

YÖKDİL sosyal bilimler ana kategorisine giren YÖKDİL sosyal bilimler için verilen eğitimlerde grubu oluşturan öğrenci sayısı düşük olunca elbette YÖKDİL sosyal bilimler derslerini veren eğitmenler öğrencilerle rahat bir şekilde iletişim kurabilmekte ve ilgilenmektedir. Bunlarda, verilen derslerin sonucuna olumlu etkiler yaratmakta ve sınavda elde edilen sonuçlar çok daha başarılı olmaktadır.

 YÖKDİL SOSYAL BİLİMLER  için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR

 • Öğrencilere dahil oldukları  YÖKDİL sosyal bilimler eğitim departmanında ki YÖKDİL sosyal bilimler programının türü ne olursa olsun onları bağlayıcı bir karakter taşıyan  ”  SENET ” yapılmaz ve uygulanmaz. Öğrenci ödemelerini istediği zamanlarda daha önceden bildirmek  şartı ile düzenler ve ödemesini yapar.
 • Akademik seviyedeki sınavlarda kelime bilgisi başarılı olabilmek için yaşamsal  önem taşır. Bu yüzden,  YÖKDİL sosyal bilimler eğitim bölümlerinde tertip edilen YÖKDİL sosyal bilimler uygulamaları kapsamında sınava girecek olanların bu konuda gelişmiş olmaları yani kelime dağarcıklarının akademik kelimeler açısından zengin, çeşitli ve geniş olması sınavda başarılı olmanın altın anahtarlarından biridir. Öğrencilere en çağdaş yöntem ve sistemlerle destek olunur . Özel hazırlanmış alıştırmalar verilir mesela.
 •  YÖKDİL sosyal bilimler etkinlikleri çerçevesinde uygulanan YÖKDİL sosyal bilimler programlarının uygulama evresinde öğrencilere İngilizce bilgisi açısından eksik yanlarını kavrayan ve tamamlayan bilgilerin yanı sıra, sınavda soruların doğru ve daha hızlı yanıtlanmasına imkan sağlayan ” YÖKDİL sınav çözüm teknik ve taktikleri eğitimi de ” verilir.

ÖĞRENCİLERE YARARLI ÖĞÜT VE ÖNERİLER

 • İngilizce seviyenizi gerçek bir seviye sınavından geçerek kesin olarak belirleyin.
  YÖKDİL sınavından başarı  ile ayrılmak istiyorsanız kimsenin söylediklerine aldırış etmeden ne kadar iyi İngilizce bilirseniz bilin. bu işi çok iyi bilen uzman bir hocadan birebir özel ders alın.
 • Olabildiğince çok sayıda, bol, bol akademik seviyede makale, dergi, kitap ve gazeteler okuyun.
 • Akademik kelimeleri bilgi ve dağarcığınızı kişisel çalışmalar yaparak mutlaka geliştirin ve genişletin.
 • YÖKDİL sosyal bilimler dersi almak istediğiniz hocayı çok iyi seçin.YÖKDİL SOSYAL BİLİMLER PROGRAMINDA YER VERİLEN KONULAR:
  İngilizce Zamanlar
  Edilgen Cümleler
  Şart Cümleleri
  İsim Cümleleri
  Edatlar
  Sıfatlar ve Zarflar
  Kipler
  Sıfat Cümleleri
  Dolaylı Cümleler
  Deyimsel Fiiller
  YökDil  Sınav Teknikleri ve Taktikleri hakkında bilgiler.