Yökdil Sınavı Hazırlık DersiYÖKDİL SINAVI HAZIRLIK DERSİ PROGRAMI

Yökdil Sınavı Hazırlık Dersi Program İçeriği

1 – Yökdil Sınavı Hazırlık Dersi ( Birebir Yökdil Sınavı Hazırlık Dersi)
2 – Yökdil Sınavı Hazırlık Dersi ( 4 Kişilik Gruplarla Yökdil Sınavı Hazırlık Dersi )

1 – Yökdil Sınavı Hazırlık Dersi ( Birebir Yökdil Sınavı Hazırlık Dersi ): YÖKDİL sınavı hazırlık  dersi verilen merkezlerdeki Yökdil sınavı hazırlık dersi dershanesinde birebir YÖKDİL sınavı hazırlık  dersi almanın yararlarının tartışıldığı şu günlerde bu tartışmalara kulak tıkayarak birebir Yökdil sınavı hazırlık dersi‘nin  olağanüstü olumlu etkilerinden ve sınav sonuçları üzerinde oynadığı olumlu etkilerden faydalanmak amacı ile birebir özel YÖKDİL sınavı hazırlık dersi  alan öğrenci, olağan üstü özellikleri ile ders alan öğrenciyi bir anda içine çeken, onun moral kondisyonunu yükselterek derslere daha sıkı çalışmasını sağlayan, hazırlık aşamasında öğrencinin aradığı tüm bilgi ve bulguları içeriğinde bulunduran, özel hazırlanmış akademik seviyede ki kelimelerle ilgili alıştırmalarla öğrencinin kelime dağarcığını inanılmaz ölçüde değiştiren ve arttıran YÖKDİL sınavı hazırlık ders programının uygulanacağı gün ve saatleri bizzat kendi belirler ve bu şekilde, ders almaktan ötürü öğrencinin günlük yaşamında meydana gelebilecek aksaklıkların önüne geçilmiş olur.

Yökdil sınavı hazırlık dersi
ana kampüslerindeki Yökdil Sınavı Hazırlık Dersi departmanlarında düzenlenen ve yüzde yüz kişiye özel YÖKDİL  sınavı hazırlık ders programı ” olan sistemin uygulamasında. dersi alan öğrencinin tüm özellikleri göz önüne alınarak hareket edilir ve program öğrenci odaklı olarak onun nasıl başarılı olabileceği düşünülerek uygulanır.


Yökdil sınavı hazırlık dersi
yapılan ünitelerdeki Yökdil sınavı hazırlık dersi verilen birimlerimizde düzenlenen YÖKDİL sınavı hazırlık  dersi öğretilerinde, öğrenciye kaç derslik bir Yökdil sınavı hazırlık dersi programı uygulanması gerektiğine,  seviyesine ve sınavda elde etmek zorunda olduğu nota göre karar verilir.

2 – Yökdil Sınavı Hazırlık Dersi ( 4 Kişilik Gruplarla Yökdil Sınavı Hazırlık Dersi ): Yökdil sınavı hazırlık dersi  merkezindeki Yökdil sınavı hazırlık dersi hakkında verilen seminerlerde oluşturulan toplu YÖKDİL sınavı hazırlık ders programlarında yapılanların pek iyi sonuçlar vermediği, verim ve performansın düşük olduğu ve YÖKDİL  sonuçlarına bu şekilde  yansıdığı şeklindeki bilgi ve söylentiler yayıldıkça öğrencilerin  daha çok, sayıca az olan ve birebir derse kıyasla daha ucuz olduğunu düşündükleri küçük gruplara doğru bir yönelişi başladı. Grup sayıları da 4 kişiden fazla olmayınca ve verilen derslerin ve  öğrencinin tüm aradıklarını  bulabileceği, kendisini geliştirecek tüm bilgilere sahip olabileceği, en son YÖKDİL hazırlanma tekniklerine ulaşabileceği hatta, çözümlerini de alabileceği  özelliklere sahip olan  Yökdil sınavı hazırlık dersi programlarının kalitesi de iyi olunca bu yöneliş meyvelerini vermeye başladı. Artık, 4 kişilik seviyeleri bir biri ile uyumlu gruplara katılarak çağdaş ve etkin ders almak ve hedefe ulaşmak mümkün.

Yökdil sınavı hazırlık dersi hazırlanan temel ünitelerdeki YÖKDİL  sınavı hazırlık dersi  konusunda düzenlenen eğitim organizasyonlarında grup halinde verilen YÖKDİL sınavı hazırlık dersi‘nin  etkin ve çağdaş olabilmesi amacı ile 4 kişilik gruplar düzenlenmiştir. Böylece, kalabalık gruplarda verilen derslere kıyasla bazı avantajlar sağlanmıştır öğrencilere.

YÖKDİL sınavı hazırlık  dersi ana kampüslerindeki YÖKDİL sınavı hazırlık  dersi seminerlerinde, 4 öğrenci grup için az bir sayı olduğundan, öğrencinin elde ettiği avantajlar oldukça önemlidir. Bu gruplarda öğrenci, soru sorabilir ve yanıt alabilir ayrıca, eğitmen her bir öğrenci ile tek, tek ilgilenebilir ve çok rahat iletişim kurabilir.

YÖKDİL SINAVI HAZIRLIK DERSİ için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

 • YÖKDİL  sınavı hazırlık dersi seminerleri bünyesinde yer alan YÖKDİL sınavı hazırlık dersi programına kayıt olan ve ders alan öğrencilere asla onları üzen, huzursuz eden ve güvenlerini kaybetmelerine neden olan ”  SENET ”  yapılmaz. Öğrenci ödemelerini isterse taksitle gerçekleştirebilir.
 • YÖKDİL sınavında başarılı olmanın en önemli anahtarlarından biri olan çok sayıda akademik kelime bilgisi için de gereken önlemler özel alıştırmaların öğrencilere verilmesi ve yapılması ile alınır. Böylece, YÖKDİL  sınavı hazırlık dersi hakkında ki YÖKDİL sınavı hazırlık ders programlarında öğrencilerin akademik kelime bilgisinin artması ve çoğalması sağlanarak sınavda daha başarılı sonuçlar elde etmelerine katkı sağlanır.
 • YÖKDİL sınavının en önemli yanlarından biri de YÖKDİL sınav teknikleri konusunda bilgi sahibi olmaktır. Ne derecede iyi İngilizce bilinirse bilinsin sınav tekniklerini bilmeden özellikle yüksek not almak mümkün değildir. O nedenle, öğrencilere ” sınav çözüm teknikleri ve taktikleri ” hakkında da bilgiler ve dersler verilir.
 • Öğrencileri YÖKDİL  sınavı hazırlık dersi  ile ilgili eğitim faaliyetleri kapsamında, sınava hazırlayan eğitmenler kesinlikle YÖKDİL deneyimi ve bilgisi çok olan ve bu konuda uzmanlaşmış kişilerdir.

ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

 • YÖKDİL  sınavı hazırlık dersi  konusunda ki YÖKDİL sınavı hazırlık dersi programlarında özellikle sınavdan yüksek bir not almayı bekleyen ve bunun için sınava girenlere ” birebir özel ders ” almaları önerilir.
 • Yüksek bir not almanın anahtarı sınavın ayrıntılarıdır. Bu nedenle, YÖKDİL  sınavı hazırlık dersi için özel kurulmuş eğitim departmanlarında uygulanan YÖKDİL sınavı hazırlık ders programlarında bu tür ayrıntılara girilebilen ve bu konuda zaman ve yöntem açısından elverişli olan özel ders öğrencilere önerilir.
 • Yökdil sınavı hazırlık dersi ünitelerinde YÖKDİL özel ders alınsa bile, kişisel çalışmalar yapmak ve özellikle akademik kelime konusunda gelişmek şarttır.
 • Bol, bol akademik seviyede gazete, dergi, makale okumak öğrenciyi özellikle okuduğunu kavrama açısından geliştirir.

YÖKDİL SINAVI HAZIRLIK DERS PROGRAMINDA  YER VERİLEN KONULAR :

 • İngilizce Zamanlar
  Edilgen Cümleler
  Şart Cümleleri
  İsim Cümleleri
  Edatlar
  Sıfatlar ve Zarflar
  Kipler
  Sıfat Cümleleri
  Dolaylı Cümleler
  Deyimsel Fiiller
  YÖKDİL Sınav Teknikleri ve Taktikleri hakkında bilgiler.