Yökdil Dersleri İstanbulYÖKDİL DERSLERİ İSTANBUL PROGRAMI

Yökdil  Dersleri İstanbul Programı İçeriği

1 – Yökdil  Dersleri İstanbul ( Birebir Özel Yökdil Dersleri )
2 – Yökdil Dersleri  İstanbul ( 4 Kişi ile Yökdil Dersleri )


1 –YÖKDİL DERSLERİ İSTANBUL ( Birebir Özel
Yökdil Dersleri ): YÖKDİL dersleri İstanbul merkezimizde ki YÖKDİL dersleri İstanbul platformunda yapılan özel YÖKDİL dersleri İstanbul kapsamında, benzerlerinden çok farklı ve değişik bir içeriği olan, içeriğindeki tüm bilgilerle daima öğrenci lehine çalışan ve her zaman onların yanında olan, onları her açıdan aydınlatan ve bilgi sahibi yapan, YÖKDİL sınavında başarılı olabilmeleri için içinde bulunan tüm sistem ve yöntemlerle yardım eden, akademik kelime haznelerinin gelişmesi ve bildikleri kelime sayısının artması için öğrencilere özel alıştırmalar sunan YÖKDİL dersleri İstanbul  programlarına özellikle yüksek bir not elde etmek yada daha önceki YÖKDİL sınavlarında başarılı sonuçlar alamamış öğrencilerin rağbet ettiği, YÖKDİL  sonuçları üzerinde ki inanılmaz olumlu ve doyurucu etki ve katkısı  olan YÖKDİL dersleri İstanbul öğretilerine birebir özel ders almak hedefi  ile müracaat eden ve kayıt yaptıran öğrenciye YÖKDİL derslerinin hangi günlerde yapılması gerektiği konusunda gün ve saatleri belirleme imtiyazı verilir. Öğrencinin bu tür özel bir öncelik hakkına  sahip  olması onu rahatlatır ve ders almaktan ötürü özel hayatında ortaya çıkabilecek  sıkıntı ve sorunların önüne geçmesi için ona önleme fırsatı sağlar.. Bu yolla, öğrenci hem ders alır hemde işine gücüne devam eder.

YÖKDİL dersleri İstanbul kampüslerinde yapılan YÖKDİL dersleri İstanbul  eğitim etkinliklerinde , YÖKDİL dersi almak isteyen öğrenciye kaç ders verileceği ve ne tür bir program  uygulanacağı, bilgi ve birikimine, derslerde göstereceği algılama ile ilgili performansına   ve sınavda almayı arzu ettiği nota göre belirlenir ve bu evreden sonra “ kişiye özgü ve özel YÖKDİL ders İstanbul programı “ başlar.

YÖKDİL dersleri İstanbul merkezindeki YÖKDİL dersleri İstanbul birimlerimizde uygulanacak olan birebir özel YÖKDİL dersleri İstanbul  programı, mutlak bir biçimde  öğrencinin tüm noksan ve yetersiz olan yanlarını düzelten, onaran, toplayan ve bilgi düzeyini  yukarı çeken bir özellikte olduğu gibi, bütün incelik, ayrıntı ve nitelikleri ile tam olarak uygulandığı için öğrenciyi YÖKDİL sınavına hazırlar ve başarı kazanmanın kapısına kadar taşır.  

2 – YÖKDİL  DERSLERİ İSTANBUL ( 4 Kişi ile Yökdil Dersleri ): Kalabalık gruplarla günümüze kadar  yapılan tüm YÖKDİL derslerinde başarı yüzdesinin çok düşük olduğu ve bu yüzden  birtakım eleştirilere hedef olunduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. YÖKDİL dersleri İstanbul panellerinde mevcut olan  YÖKDİL dersleri İstanbul  eğitim bölümlerinde, bu gerçeklerin ışığında ve eleştirilerden kurtulmak ve gerçekten ciddi ve kalıcı bir öğretim vermek amacı ile özel olarak kapsamında bulunan tüm veri, bilgi ve bulgularla sadece öğrenci ve onun sınav başarısına yönelik unsurların kullanıldığı, YÖKDİL sınavına hazırlanan ve ders alan öğrencinin her zaman işine yarayacak açıklamaların yapıldığı, sınavda ki soruların çözüm tekniklerinin anlaşılabilir ve basit bir biçimde anlatıldığı, öğrencinin ruh durumu düşünülerek onları rahatlatacak ve başarılı olacaklarına inandıracak önlemlerin uygulandığı YÖKDİL dersleri İstanbul programlarının eşliğinde 4 öğrenciden kurulu gruplar düzenledik.

Bundan sonra, YÖKDİL dersleri İstanbul dershanelerindeki YÖKDİL dersleri İstanbul eğitim etkinlikleri kapsamında , kalabalık gruplarla değil, seviyeleri yapılacak seviye belirleme sınavı ile belirlenen ve bir birine denk düzeyde bilgi ve beceriye sahip olan 4 öğrenciden oluşturulan küçük gruplara iştirak ederek  ders alınabilir. Birebir YÖKDİL özel ders almak istemeyen veya her hangi bir sebeple  bundan kaçınan öğrenciler için ideal bir  yöntemdir.

YÖKDİL dersleri İstanbul ünitelerimizde bulunan YÖKDİL dersleri İstanbul eğitim veren özel departmanlarımızda organize edilen YÖKDİL dersleri İstanbul panellerinde,   grupların 4 kişiden kurulması ve işler hale getirilmesi tamamen  bilimsel amaçlar ile düşünülmüş ve uygulamaya geçilmiştir. Zira, grup mevcudu 4 kişi gibi az sayıdan oluşan bu küçük gruplarda , hem öğrenci anlamadığı bir konu hakkında soru sorabilir ve yanıt alabilir hemde eğitmen ders verdiği öğrenciler ile teker, teker ilgilenebilir ve bu durum, YÖKDİL grup derslerinde bir kalite oluşmasına yol açtığı gibi çok olumlu sonuçların  da elde edilmesine neden olur.

YÖKDİL  DERSLERİ  için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

 • YÖKDİL dersleri İstanbul eğitim platformunda YÖKDİL sınavına hazırlıklar kapsamında düzenlenen YÖKDİL dersleri İstanbul içeriğinde,   öğrenciye almak istediği programın türüne  bakılmaksızın, hangi programda yer alırsa alsın  ”  SENET “ uygulaması yoktur. Öğrenci, ödemelerini taksitle, kendi belirlediği tarihlerde haber vermek koşulu ile yapabilir.
 • YÖKDİL sınavının sağlıklı bir biçimde aksaksız ve sorunsuz bir biçimde geçilmesi için yeterli bilginin beraberinde çok sayıda akademik kelime bilgisine sahip olmak gerekir. Akademik kelimelerin bu işe olan  önemli katkısı düşünülerek, YÖKDİL dersleri İstanbul  departmanlarındaki YÖKDİL dersleri İstanbul eğitim düzenlemeleri  programına katılan öğrencilere özel olarak hazırlanmış kelimeler ile ilgili alıştırmalar pratik yaparak kelime bilgilerini arttırmaları için verilir ve  bu alıştırmaların tümünün yapılması istenir. Bu aşamada öğrenciler yakından izlenerek alıştırmaları yapmaları sağlanır. yapmayanlar derhal uyarılır.
 • YÖKDİL dersleri İstanbul seminerlerinde hazırlanan YÖKDİL dersleri İstanbul programları tam olarak uygulama aşamasına geldiğinde ve tüm özellik ve ayrıntıları ile uygulamaya başlandığında,  öğrencilere sadece İngilizce bilgileri aktarılmaz bu bilgilerle beraber ” YÖKDİL sınav çözüm teknikleri eğitimi de verilerek sınavda soruları doğru yanıtlamalarına ve sınavda başarılı olmalarına % 100 katkı sağlanır.
 • YÖKDİL dersleri İstanbul öğretilerindeki YÖKDİL dersleri İstanbul programlarında yer alan ve ders veren eğitmenler, konusunda uzman olmuş,  çok tecrübeli  her şeyden önemlisi ” öğretmeyi bilen “ seçkin ve elit eğitmenlerdir.
 • YÖKDİL dersleri İstanbul  özel bölümlerimizde uygulamaya konan YÖKDİL dersleri İstanbul için verilen öğretilerde, eğer öğrenci kendisinde eksik yada yetersiz gördüğü bir bölüm olduğu kanaatini taşıyor ve sadece bu bölüm için ders almak isterse ” YÖKDİL sınav teknikleri ve taktikleri  eğitimi ” alabilir. Ders sayısı öğrencinin seviyesi ile doğru orantılıdır.

 ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER ve ÖĞÜTLER

 • YÖKDİL sınavında kaçınılmaz bir biçimde başarılı olmak  ve de yüksek bir not elde etmek gibi bir mecburiyet  varsa, öğrenciye özel YÖKDİL dersleri  İstanbul programına katılması önerilir. Zira, özel derslerde tüm ayrıntılara girilebileceği gibi işlenmesi gereken derslerin bitim süresi de kısalır.
 • Öğrenciler, ders alsalar bile, ders dışı çalışmalarla bilgi ve birikimlerini  olabildiğince yukarı taşımalı. Özellikle, akademik kelimeler üzerinde önemle durularak bilinen akademik kelime sayısı arttırılmalı.
 • Akademik seviyede okuma parçaları okunarak özellikle cümle bütünlüğü kavramı iyice yerleştirilmeli
 • SINAV TEKNİKLERİNİN ANLAŞILMASI İÇİN 
  BİLİNMESİ GEREKEN DİL BİLGİSİ KURALLARI

İngilizce Zamanlar
Kipler
Edilgen cümlelerin yapısı
Şart cümleleri
İsim cümleleri
Sıfat cümleleri
Edatlar
Bağlaçlar
Bağlayan İfadeler