Yök Dil Özel DersYÖK DİL ÖZEL DERS PROGRAMI

Yök Dil Özel Ders  Program İçeriği

1 – Yök Dil Özel Ders  ( Birebir Yök Dil Özel Ders )
2 – Yök Dil Özel Ders ( 4 Öğrenci ile  Yök Dil Özel Ders )

1 – Yök Dil Özel Ders ( Birebir Yök Dil Özel Ders ): YÖKDİL  özel ders platformunda birebir düzenlenen  YÖKDİL  özel ders birimlerinde ki YÖKDİL özel dersleri  etkinlikleri kapsamında, etkisi ve gücü YÖKDİL sonuçları üzerinde olumlu bir şekilde görülen, öğrenci üzerinde meydana getirdiği sinerji ile onu daha çok ve yoğun bir çalışma temposuna iten, en çağdaş, yeni ve en son teknik,sistem,yöntem ve bilgilerin kullanıldığı öğrencinin hayalinde yaşattığı tüm hedefleri gerçekleştirebilecek yapı, karakter ve özelliklere sahip olan. özellikle öğrencilerin eksik bilgilerini tümü ile kapatan ve bilgi açısından onlara olağan üstü destek veren programlara katılarak YÖKDİL özel ders almak isteyenler birebir ders aldıkları için , program günlerini kendi istedikleri gibi tayin eder. YÖKDİL  özel ders programının bu şekilde uygulanması özel ders alan öğrenciye günlük rutin yaşamında bir rahatlık sağlar. Böylece, günlük yaşamına göre  YÖKDİL  özel ders programını belirleyerek hiç bir sorun ile karşılaşmadan  rahat, rahat hem ders alır hemde hayatına devam eder.

 YÖKDİL  özel ders merkezinde mevcut YÖKDİL  özel ders departmanında öğrencilere uygulanan YÖKDİL özel dersleri ile ilgili yapılan organizasyonlarda,  öğrencinin kaç ders alması gerektiği yada uygulanacak programın içeriği ve kapsamını hocalar, öğrencinin İngilizce seviyesine, bilgisine becerisine derslerdeki algılama kapasitesine bakarak  ve sınavda kaç puan almak istediğine göre belirler.

 YÖKDİL  özel ders ünitelerinde yapılan YÖKDİL  özel ders eğitim faaliyetlerinde  birebir  düzenlenmekte olan YÖKDİL özel derste uygulanan program kesinlikle, öğrencinin  bilgi seviyesini yükseltici, eksiklikleri tamamlayıcı ” birebir özel ve kendine özgü ” bir kalite ve niteliktedir.

2 – Yök Dil Özel Ders ( 4 Öğrenci ile  Yök Dil Özel Ders ):  YÖKDİL  özel ders kampüslerinde çok kalabalık gruplarla yapılan toplu derslerde ve uygulanan  YÖKDİL  özel ders etkinliklerinde YÖKDİL  özel ders programlarında her nedense nedeni bilinmeyen bir sıkıntı, karmaşa ve sorun yaşanır. Genellikle de bu olaylar öğrencilerin girdiği sınavlarda sonuçları kötü bir biçimde etkiler ve öğrenciyi mutsuz eder. Bu olumsuzluklardan kurtulmak ve öğrenciyi tüm bu sıkıntılardan arındırmak amacı ile YÖKDİL  özel ders almak isteyenlere en son tekniklerle düzenlenmiş ve  toplu olarak organize edilen YÖKDİL özel dersleri  konusunda verilen seminerlerde,  grupları az öğrenciden oluşturduk ve bu küçük gruplar için de en çağdaş, en yeni ve en son teknik, bilgi ve metotlarla donatılan, içeriğinde mevcut bilgilerle öğrenciyi en sıkıştığı zamanda kurtaran, YÖKDİL sorularının ne şekilde düzenlendiğini ve buna göre nasıl çözülmesi gerektiğini öğreten, akademik kelimeler konusunda öğrencide mevcut olan sıkıntıyı özel hazırlanmış alıştırmalarla gideren, içeriği ile öğrencide umut yaratan, moralini yükselten bilgilerin olduğu programlar düzenledik. İşte bu tarz ve mantıkla hazırlanmış YÖKDİL  özel ders programlarına baş vuran ve kayıt olanlardan İngilizce seviyeleri bir birine çok yakın ve uyumlu olan 4 öğrenci seçilir ve seçilen bu  öğrencilerle küçük gruplar oluşturulur. Bu gruplarda yer almak sureti ile  çağdaş ve güvenilir ders almak ve hedefe  ulaşmak mümkündür.

  YÖKDİL  özel ders kampüslerinde YÖKDİL  özel dersleri için çağdaş yöntemlerle hazırlanan ve mini gruplar için tertip edilen YÖKDİL  özel derslere ait öğretilerde, grupların yada sınıfların 4 öğrenciden oluşturulması fikrinin temel nedeni bilimsel araştırmalar sonucu 4 kişiden oluşan sınıflarda yapılan dersleri en iyi sonuçları vermesinden kaynaklanmaktadır. 4 öğrenciden oluşan sınıflarda verilen YÖKDİL  özel dersleri daha kalabalık gruplarla yapılanlara olanla daha avantajlıdır. Bu nedenle sınıflar öğrenciler düşünülerek 4 kişiden oluşturulur.

Böylece, YÖKDİL  özel ders bölümlerinde verilen YÖKDİL  özel ders panellerinde, sınıf mevcudu az olduğundan eğitmenler öğrencilerle ilgilenme imkanı bulabildikleri gibi YÖKDİL  özel ders eğitim çalışmalarımızda öğrenci sayısı az gruplar için uygulanan YÖKDİL  özel ders sınıflarında, öğrencilerde, dersler sırasında anlamadıkları bir konu ile ilgili sorular sorabilir ve bu verilen derslerin  sonuçlarına yansıyarak sınavlarda iyi neticeler elde edilir.

YÖK DİL ÖZEL DERS   için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

 • Çünkü biz öğrencilerimize YÖKDİL  özel ders içeriğinde yer alan eğitimle ilgili departmanlarda  hem öğrenci sayısı az gruplar  hemde bireysel dersler için uygulamaya konulan YÖKDİL  özel ders programlarına katıldıkları için onları bizden ders almaları için mecbur eden ve beğenmeseler bile ayrılmalarına engel olan ”  SENET ” imzalamaya  zorlamayız. Hatta öğrenci isterse haber vermek koşulu ile ödemelerini taksitle yapabilir.
 • YÖKDİL  özel ders  gerek mini gruplar gerekse birebir özel dersler için uygulamaya konulan YÖKDİL  özel ders ile ilgili düzenlenen aktivitelerde, akademik bir sınav özelliğini taşıyan YÖKDİL için  öğrencilerin önemini bir türlü kavrayamadığı akademik kelimeler üzerinde önemle  durulur. Bu konuda öğrencilerde oluşan açığı ve eksikliği gidermek için, özel alıştırmalar hazırlanır ve akademik kelimelerle ilgili bu alıştırmaların tümünün yapılması istenir. Bu şekilde öğrencide var olan akademik kelime açığı kapatılır ve gelişmesi sağlanır.
 • YÖKDİL  özel ders faaliyetleri kapsamında  hem küçük gruplar hemde bireysel  dersler için uygulamaya konulan YÖKDİL  özel ders programında dersleri veren eğitmenler, çok büyük bir bilgi birikimi ve deneyimine sahip gerçek eğitmenlerdir. Daha da önemlisi İngilizcenin nasıl öğretileceğini bilirler.
 • YÖKDİL  özel ders  departmanında sadece öğrenci sayısı az küçük gruplar için değil ayrıca  bireysel dersler için düzenlenmiş olan  YÖKDİL  özel ders programlarının işlendiği süreçte öğrencilere eksik İngilizce bilgilerini tamamlayıcı programların içeriğinde ”  YÖKDİL sınav çözüm tekniklerini ve taktiklerini ” de veren bilgiler vardır. Böylece öğrenci ders aldıktan ve YÖKDİL  özel ders programı sona erdikten sonra, sınavda soruları doğru ve daha hızlı yanıtlar hale gelir.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜTLER VE ÖNERİLER

 •  YÖKDİL tarihi gelmeden önce özellikle de, sınavdan yüksek bir skor elde edilmek istenirse birebir YÖKDİL  özel ders alınmasında çok büyük yarar vardır.
 • Çok sayıda akademik seviyede kitap makale ve bunun gibi yazılar okumak çok geliştiricidir.
 • Olabildiğince çok akademik kelime bilinmelidir. Bunun için özel ders bile alınsa bireysel çalışmalarla kelime haznesinin geliştirilmesi çok faydalıdır.

  YÖKDİL ÖZEL  DERS PROGRAMINDA  YER VERİLEN KONULAR
 • Sınav Teknikleri ve Taktikleri hakkında bilgiler.
 • İngilizce Zamanlar
 • Edilgen Cümleler
 • Şart Cümleleri
 • İsim Cümleleri
 • Edatlar
 • Sıfatlar ve Zarflar
 • Kipler
 • Sıfat Cümleleri
 • Dolaylı Cümleler
 • Deyimsel Fiiller