Yds UzmanıYDS UZMANI GÖZETİMİNDE EĞİTİM

Yds Uzmanı Gözetiminde Eğitimler

1 – Yds Uzmanı ( Birebir Özel Yds Dersi )
2 – Yds Uzmanı ( 4 Kişilik Gruplarla Yds Dersi)

1 – Yds Uzmanı ( Yds Uzmanı Gözetiminde Birebir Yds Dersi ): YDS uzmanı olarak YDS eğitimlerinde  YDS uzmanının eğitim merkezindeki  YDS uzmanının mekanında uygulanan ve  YDS uzmanının denetiminde birebir yapılan özel YDS dersi kapsamında, içeriğinde saklı bulunan bireysel derse özgü öğrenciyi geliştirme yöntemleri, özel bilgi, teknik, sistem ve öğrencinin başarılı olabilmesi ve iyi bir derece yapması amacı ile YDS sorularının tamamının nasıl çözüleceğine ait bilgileri,  YDS sınavının yapısı ve püf noktaları hakkında ki açıklamaları, öğrencinin seviyesini birebir yukarı taşıyacak ve ona kaliteli ders verilmesini sağlayacak  öğrenciye özgü özellikleri kapsamında bulunduran YDS uzmanının hazırladığı programların uygulanması ve bunların desteği ile YDS uzmanından birebir YDS dersi alan öğrenci, günlük yaşamına göre ders alacağı günleri kendi belirler ve özel yaşamında bir aksama oluşmaz. Böylece, YDS dersi almaktan ötürü sıkıntı yaşamadan hem normal yaşamını sürdürür hem de ders alabilir.

 YDS uzmanı tarafından bizzat hazırlanan programlar ile  YDS uzmanının görev yaptığı platformda bizzat  YDS uzmanı tarafından verilen panellerde ve YDS uzmanının birebir verdiği  YDS derslerinde, öğrencinin kaç ders alması gerektiği, YDS sınavında elde etmek istediği nota ve seviyesine, becerisine ve dersler sırasında göstereceği performansa  bağlı olarak değişim gösterir.

YDS uzmanının dershanesindeki YDS uzmanına ait  birimlerde, YDS uzmanının vermiş olduğu özel YDS dersleri, tamamen ders alan öğrencinin karakteristik özellikleri ile birebir uyum sağlayan ” kişiye özel ve özgü bir YDS eğitim ” tarzıdır.

2 – Yds Uzmanı ( Yds Uzmanı Gözetiminde 4 Kişilik Gruplarla Yds Dersi): Son günlerin YDS eğitimi konusunda en  gözde konusu toplu halde alınan dersler ve sonuçları. Bu tür ve tarzda YDS dersi almış ve sonuçta YDS sınavında başarılı olamamış bir çok öğrenci bu durumdan şikayetçi ama içlerinde yinede YDS uzmanından ucuz olduğunu sandıkları toplu YDS dersleri almak isteyenler var.

Kalabalık gruplarla YDS uzmanı tarafından yapılan toplu YDS derslerinin sonuçları bilindiğinden bizde YDS uzmanının denetiminde  toplu derslerde grubu oluşturan öğrenci sayısını düşürdük ve bu küçük gruplar için birebir öğrenci için uygulanan başarı ve yüksek skor  odaklı özel  düzenlemeler, uygulandığında gruptaki ders alan her öğrenciyi etkileme kapasitesi ve performansı olan programlar, öğrencilerin YDS sınavını aşmaları ve amacına ulaşmaları için YDS çözüm teknikleri, akademik kelime haznesini geliştirici alıştırmalar ve YDS hakkında bilgiler ve püf noktaları ile ilgili açıklamalar  hazırlayarak bu küçük bir sınıf görünümü taşıyan gruplara bu şekilde destek verdik. Artık, bundan sonra, uzman YDS hocasından seviyeleri denk olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılmak sureti ile YDS uzmanından kaliteli bir YDS eğitimi  alınabilir. Gruplar bilimsel araştırmalar sonucunda belirlenmiş olan, eğitimde en iyi sonuçların alındığı grup sayısı 4 olmalıdır fikrinden yola çıkılarak düzenlenmiştir.

Çünkü, grup YDS derslerinde öğrenci sayısı çok olunca verilen derslerin nitelikleri düşer. YDS uzmanı  hoca, kalabalık gruplarda herkesle ilgilenemez ve iletişim de kuramaz. Oysa, 4 kişilik grup derslerinde bu imkan her zaman vardır ve uzman hoca rahatça ders verebilir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • YDS uzmanının denetiminde uygulanan YDS programlarına baş vuran ve   Yds Uzmanından  grup yada birebir YDS dersi  almak üzere kayıt olan  aday öğrenciler onlara  dersi bırakmayı  yasal yolla yasaklayan ve beğenmediği bir durum olsa bile ayrılmalarını engelleyen ” SENET ” imzalamaz. Senet imzalatma gibi bir uygulama yoktur. Ödemeler, aday öğrencinin haber vermesi koşulu ile  istekleri doğrultusunda taksitle gerçekleştirilir.
  • Bu ülke çapında öneme sahip sınav,  tüm benzer akademik sınavlar gibi daha çok okuduğunu anlamaya yönelik  yüksek düzeyde  bir sınavdır. Bu tür sınavlarda ise çok sayıda akademik kelime bilmek sınavda başarılı olabilmenin en önemli unsurlarından biri sayılır.  Olaya bu şekilde bakılınca, YDS uzmanı tarafından özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili kelime alıştırmaları öğrencilere dağıtılır ve çalışmaları istenir. Çalışmayan YDS adayı öğrenci ikaz edilir.
  • Bu tür ve benzer akademik sınavlarda seviyeniz ne kadar iyi olsa da, YDS sınavının  yapısı, özellikleri ve incelikleri hakkında bilgisi olmayan, başarılı olamaz. Bu yüzden, aday öğrencilere YDS uzmanı tarafından gramer bilgisi yanında YDS sınav çözüm teknikleri ve YDS taktikleri dersleri ”  gibi program dışı bilgiler de verilir.
  • YDS dersi veren Yds uzmanları  konularında yıllarca özel veya gruplara ders vererek deneyim sahibi olmuş  ve bu nedenle   uzmanlaşmış, akademik kariyeri olan  hocalardır.