Yds Sınavı Hazırlık KursuYDS SINAVI HAZIRLIK KURSU PROGRAMI 

Yds Sınavı Hazırlık Kursu Programı İçeriği

1 – Yds Sınavı Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds Sınavı Hazırlık Kursu )
2 – Yds Sınavı Hazırlık Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Sınavı Hazırlık Kursu )


1 – YDS SINAVI HAZIRLIK KURSU ( BİREBİR ÖZEL YDS SINAVI HAZIRLIK KURSU ): YDS Sınavı Hazırlık Kursu
alanında  Yds Sınavı Hazırlık Kursu verilen merkezde görev alan Yds Sınavı Hazırlık Kursu hocalarının gözetiminde yapılan Yds Sınavı Hazırlık Kursu programına, bire bir özel kurs almak amacı ile kayıt olan ve eğitim almak isteyen aday öğrenciler, birebir almak istedikleri bu eğitim karşılığında, Yds Sınavı Hazırlık Kursu programının  işleneceği günleri ve zamanı bizzat kendi belirleme hakkı kazanır. Bireysel olarak özel Yds Sınavı Hazırlık Kursu  almak isteyen bu aday öğrencilere kaç ders verilesinin gerekliliği,  uzmanlar kurulu aracılığı ile belirlenir. Öğrencinin sınavda almak istediği not ve sahip olduğu dil  bilgisi bu belirlemede , etkili olur ve ders sayısı tayin edildikten sonra kişiye özel Yds Sınavı Hazırlık Kursu ” programı devreye sokulur ve eğitim başlar.

YDS Sınavı Hazırlık Kursu dalında  Yds Sınavı Hazırlık Kursu yapılan temel birimlerdeki  Yds Sınavı Hazırlık Kursu eğitmeninin kontrolünde hazırlanan Yds Sınavı Hazırlık Kursu öğretilerine , birebir özel Yds Sınavı Hazırlık Kursu almak için başvuran öğrencilere özel hazırlanan programlarla verilen kurs sayesinde öğrenci kursun bitiminde sınava tam olarak hazır hale gelir.

YDS Sınavı Hazırlık Kursu konusunda  Yds Sınavı Hazırlık Kursu merkezinde tesis edilen  Yds Sınavı Hazırlık Kursu birimlerindeki Yds Sınavı Hazırlık Kursu  seminerlerinde, Yds Sınavı Hazırlık Kursu  programı tüm incelik ve özellikleri ile uygulanarak öğrenciye özgü ve ona özel bier şekil alır.

2 – YDS SINAVI HAZIRLIK KURSU ( 4 Kişiden Oluşan Gruplarla YDS SINAVI HAZIRLIK KURSU )YDS Sınavı Hazırlık Kursu kategorisindeki  Yds Sınavı Hazırlık Kursu birimlerimizde düzenlenen Yds Sınavı Hazırlık Kursu panellerindeki öğrenciye uygulanan Yds Sınavı Hazırlık Kursu programında, 4 kişiden oluşan ve seviyeleri olabildiğince bir birine yakın öğrencilerden kurulan bu gruplara dahil olarak, özel  YDS  Sınavı Hazırlık Kursu kalitesine çok yakın hatta aynı kalitede eğitim almak mümkün. Grubu meydana getiren öğrenci sayısını 4 kişi ile sınırlamak, öğrencinin lehine olacağı için bu şekilde bir karar alınmış ve uygulanmaya başlanmıştır. Zira sayı  az olunca, Yds Sınavı Hazırlık Kursu veren hoca 4 kişi ile rahat bir biçimde iletişim kurabilmekte ve bu durum eğitimin kalitesine yansıyarak olumlu sonuçlar elde edilmektedir. Ayrıca, kalabalık gruplarda öğrencinin soru sorma ve yanıt alma gibi bir şansı hemen, hemen imkansız denecek kadar azdır. Oysa, sayı az olunca, öğrenci bu imkandan da yararlanabilir.

YDS Sınavı Hazırlık Kursu ile ilgili branşta  Yds Sınavı Hazırlık Kursu seminerlerinde düzenlenen  Yds Sınavı Hazırlık Kursu öğretilerindeki Yds Sınavı Hazırlık Kursu programına toplu kurs almak için katılan ve 4 öğrenciden oluşturulan gruplar, tamamen birebir özel ders alır gibi değerlendirilir.

 NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • YDS  Sınavı Hazırlık Kursu birimlerimizdeki Yds Sınavı Hazırlık Kursu etkinliklerine Yds Sınavı Hazırlık Kursu almak üzere katılan öğrencilere  bizde ”  SENET imzalatma şeklinde bir uygulama yoktur. Öğrenci, kendi uygun gördüğü tarihlerde ödemesini taksitlerle yapar.
  • YDS sınavının en önemli yanlarından biri ve başarılı olabilmenin en önemli unsuru çok sayıda ” akademik kelime ” bilmektir. Bu nedenle, özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları öğrencilere verilir ve çalışmaları istenir. Böylece, öğrencinin akademik kelime haznesi genişletilir.
  • YDS  Sınavı Hazırlık Kursu  merkezinde düzenlenen Yds Sınavı Hazırlık Kursu panellerindeki YDS  Sınavı Hazırlık Kursu   programında, sadece İngilizce öğretilmez. beraberinde ”  YDS sınav teknikleri eğitimi de verilir ve öğrencinin sınavda soruları doğru ve hızlı yanıtlaması sağlanır.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.