YDS SINAVI HAZIRLIK KURSU PROGRAMI İSTANBUL / BAKIRKÖY

Yds Sınavı Hazırlık Kursu Programı  İstanbul / Bakırköy İçeriği

1 – Yds Sınavı Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds Sınavı Hazırlık Kursu )
2 – Yds Sınavı Hazırlık Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplara Yds Hazırlık Kursu )


A 5001 – Yds Sınavı Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds Sınavı Hazırlık Kursu ):  YDS sınavı hazırlık  kursu
kampanyalarındaki YDS sınavı hazırlık  kursu alanında ve YDS sınavı hazırlık kursu platformundaki YDS sınavı hazırlık kursu müfredatı içinde YDS sınavı hazırlık kursu etkinlikleri kapsamında, kesinlikle YDS sınavını vermek ve başarılı olmak hatta olabildiğince yüksek bir not elde etmek amacını taşıyanların baş vurduğu YDS sınavı hazırlık kursu için yapılan organizasyonlardaki  YDS sınavı hazırlık kursu,  öğrenciye uygulanan   geliştirici kesin öğretici, hazırlayıcı, içeriğindeki bilgilerle bire bir direk etkileyici,  teşvik edici, kursa odaklayan, çağdaş öğretme teknikleri ile iş bitirici, çalıştırıcı ,  öğrencilerin kafasındaki hedeflere bire bir uygun özel yapılmış YDS sınavı hazırlık kursu programlarıdır.

YDS sınavı hazırlık kursu müfredatına uygun bir tarzda YDS sınavı hazırlık  kursu  vermek için YDS sınavı hazırlık kursu kampüslerinde yapılan YDS sınavı hazırlık kursu eğitim çalışmalarında ki YDS sınavı hazırlık kursu öğretilerindeYDS sınavı hazırlık kursu programını birebir özel olarak almak isteyen aday öğrencilere, programın hangi günler uygulanması gerektiği konusunda serbestlik verilir ve aday öğrenci, kendi günlük yaşamını da hesaba katarak, yaşamında bir değişiklik olmayacak biçimde gün ve saatleri vede başlama tarihini belirleyebilir. Kaç ders alması gerektiğine,  YDS sınavında almak istediği nota, seviyesine, anlama kapasitesine ve becerisine göre uzman hocalar karar verir. YDS sınavı hazırlık kursu merkezimizde birebir özel YDS sınavı hazırlık kursu  alan öğrenci, yapılan İngilizce seviye belirleme sınavından sonra YDS sınavı hazırlık kursuna başlar.

2 – Yds Sınavı Hazırlık Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplara Yds Hazırlık Kursu ) : YDS sınavı hazırlık kursu için yapılan etkinlikler kapsamındaki YDS sınavı hazırlık  kursu dalında YDS sınavı hazırlık kursu departmanlarında hazırlanan ve YDS sınavı hazırlık kursu verilen eğitim bölümlerinde,  kalabalık gruplarla yapılan YDS sınavı hazırlık kurslarından  olumlu ve doyurucu sonuçların elde edilemediğini bilen ve daha küçük gruplarda kalite ve garanti arayanların baş vurduğu içindeki temel bilgi, ayrıntı ve özellikleri ile öğrencinin her sorununa çözüm getiren, YDS okuma parçaları, YDS dil bilgisi soruları, YDS cümle tamamlama, YDS paragraf tamamlama, YDS benzemeyen cümleyi bulma, YDS eş anlamlı cümleyi bulma gibi YDS sınavının tüm bölümlerini kapsayan ve çok açık ve net bir dille öğrencinin anlayabileceği bir şekilde anlatan  bu YDS sınavı hazırlık kursu adına yapılan seminerlerdeki  YDS sınavına hazırlık kursu  programlarına  özel bir şekilde en son yöntem ve en çağdaş sistem ve tekniklerle hazırlanarak katılan öğrencilerin amaç ve hedefleri ile bire bir örtüşür ve  onları aldıkları doyurucu sonuçlarla mutlu eder.

 YDS sınavı hazırlık  kursu organizasyonlarındaki  YDS sınavı hazırlık  kursu konusunda  ve YDS sınavı hazırlık kursu kampüslerindeki YDS sınavı hazırlık kursu için düzenlenen eğitim etkinlikleri çerçevesinde, kalabalık gruplarla yapılan YDS sınavı hazırlık kurs programlarında,   seviyeleri denk olan aday öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplarda da YDS sınavı  hazırlık kursu  alınabilir. Bu gruplarda uygulanan  YDS sınavı hazırlık kursu programının kaliteli olabilmesi amacı ile grup sayıları 4 öğrenciden kurulmuş ve bu sayıda dondurulmuştur. Böylece,  kursu veren YDS eğitmeni her öğrenci ile bireysel olarak  ilgilenebilir ve uygulanan  YDS sınavı hazırlık kursu programı kalite kazanır  Ayrıca, öğrenciler bilmedikleri yada anlatılan konularla ilgili olarak soru sorabilme olanağına kavuşur.

YDS SINAVI HAZIRLIK İÇİN NEDEN BİZ

 • İlk aşamada, YDS sınavı hazırlık kursu birimlerindeki  YDS sınavı hazırlık kursu eğitim platformunda grup yada birebir Yds sınavı hazırlık kursu almak üzere baş vuran aday öğrenciler onlara kurstan ayrılmayı yasal yolla yasaklayan ve beğenmediği bir durum olursa ayrılmalarını engelleyen ” SENET ” imzalamaz. Senet imzalatma gibi bir uygulama yoktur. Ödemeler, aday öğrencinin istekleri doğrultusunda taksitle gerçekleştirilir.
 • Bu ülke çapında öneme sahip sınav,  tüm benzer akademik sınavlar gibi daha çok okuduğunu anlamaya yönelik akademik bir sınavdır. Bu tür sınavlarda ise çok sayıda akademik kelime bilmek sınavda başarılı olabilmek için  çok yararlıdır. Bu nedenle YDS sınavı hazırlık kursu için yapılan forumlardaki YDS sınavı hazırlık kursu eğitim etkinliklerinde uyarlanan YDS sınavı hazırlık kursu programlarında özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili kelime alıştırmaları öğrencilere dağıtılır ve çalışmaları istenir. Çalışmayan aday öğrenci uyarılır.
 • YDS sınavlarında çok iyi seviyede İngilizce bilinse bile, sınavın karakteristikleri hakkında bilgi yoksa, başarılı olunamaz. Bu yüzden, YDS sınavı hazırlık kursu departmanında verilen YDS sınavı hazırlık kursu programlarında, aday öğrencilere gramer bilgisi yanında YDS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri ve Yds sınavı hazırlık kursları  ” da verilir.
 •  YDS sınavı hazırlık kursu  vermek için hazırlanan organizasyonlarda YDS sınavı hazırlık kurslarını veren eğitmenler, konularında yıllarca YDS sınavı hazırlık kursu  vererek deneyim sahibi olmuş  ve bu nedenle   uzmanlaşmış hocalardır.

AMAÇ

 • YDS sınavı hazırlık kursu  konusunda özellikle İstanbul da mevcut olan YDS sınavına hazırlık için oluşan kaliteli eğitim açığını kapatmak ve bu alanda iyi bir isim sahibi olmak.

ÖĞRENCİLERE TAVSİYE

 • YDS sınavı hazırlık kursunda özellikle yüksek bir not elde etmek amacı ile hazırlık yapan aday öğrenciler, bu amaca daha kolay ve kısa sürede ulaşabilmeleri için özel bireysel kurs almaları tavsiye edilir. Zira, özel kurs karşılıklı birebir yapılacağından ve yüksek bir not elde edebilmek için YDS sınav  hazırlığında ayrıntılara girmek gerektiğinden bu  yöntem çok daha uygundur. Anlaşılmayan bir çok konu bu şekilde özel kurs sistemi  ile açıklığa kavuşturulur ve adayın varmak istediği hedefe daha rahat ulaşılır.

KURS PROGRAMININ İÇERİĞİ

 • İngilizce Zamanlar
  Edatlar
  Sıfatlar ve Zarflar
  Edilgen Cümleler
  Şart Cümleleri
  İsim Cümleleri
  Deyimsel Fiiller
  Kipler
  Sıfat Cümleleri
  Dolaylı Cümleler
  Yds Sınav Teknikleri ve Taktikleri hakkında bilgiler.