Yds Özel Ders Programı

Yds Özel Ders Programı İçeriği

1 –  Yds Özel Ders ( Birebir – Yds Özel Ders )
2 –  Yds Özel Ders ( 4 kişilik Gruplarla – Yds Özel Ders )

1 – Yds Özel Ders ( Birebir – Yds Özel Ders) : YDS özel ders için hazırlanan organizasyonlarda  YDS özel ders konusunda YDS özel ders verilen ana merkezdeki YDS özel ders platformunda tesis edilen YDS özel ders sınıflarında, YDS özel ders ile verilen birebir  eğitim, hiç şüphe yok ki başarılı olmanın en etkili yoludur. YDS özel ders özellikle yasal sınır olan 50-55 puanın üstüne çıkmak isteyenlerin baş vurması gereken en kısa, etkin ve kestirme yoldur. Ayrıca, birebir YDS özel ders alan ve bu YDS özel ders programlarına katılan aday öğrencilere, içeriğinde var olan bilgilerle öğrenciyi kısa bir süre içinde geliştiren ve ona seviye atlatarak daha ileri seviyelere ulaşmasına yol açan, öğrencinin bildiği akademik kelimeleri özel yöntem ve alıştırmalarla çoğaltan, birebir derste tüm kurumlarda uygulanan YDS özel ders alanındaki  YDS özel ders programlarının tümünden çok daha değişik ve nitelikli özellikleri olan, YDS sınavına ait özellikle sorular üzerinde çok durarak öğrencinin soru çözme tekniğini geliştiren ve çözüm yolları hakkında çeşitli açıklamalarla onları sınava hazır hale getiren YDS özel ders programının uygulanacağı gün ve saatlerini kendi belirleme imtiyazı tanınır.

YDS özel ders programları kesinlikle birebir, kendine özgü ve kişisel bir nitelik ve özellik taşır. Bu programlar öğrencilere tüm ayrıntıları ile uygulanarak onları YDS sınavına hazır hale getirir. YDS özel ders programlarının taşıdığı bu özellikler nedeni ile programların uygulanması sona erdiğinde, öğrencinin artık YDS sınavı ile ilgili kafasında bir soru işareti kalmaz.

 YDS özel ders forumlarındaki  YDS özel ders hakkında  YDS özel ders  departmanlarında verilen YDS özel ders seminerlerinde bu şekilde birebir  YDS özel ders alan bir aday öğrenci günlük yaşamında bir değişikliğe gitmeksizin istediği gün ve saatlerde eğitim alarak hiç bir sıkıntı yaşamadan eğitimini tamamlayabilir. Aday öğrenciye ilişkin, kaç ders verilmesi gerektiği ise yapılan seviye belirleme sınav sonuçlarına ve adayın sınavda almak istediği nota göre düzenlenir.

2 – Yds Özel Ders Ders ( 4 kişilik gruplarla Yds Özel Ders ) : YDS özel ders seminerlerinde YDS özel ders vermek için YDS özel ders ana kampüslerinde kurulmuş YDS özel ders  bölümlerinde  gerçekleştirilen YDS özel ders öğretilerinde, isteyen aday öğrenciler, kendilerini sanki birebir YDS özel ders alırmış gibi hissettiren, içeriğinde yer alan özel yöntemlerle YDS sorularının çözüm yolları hakkında açıklamalar yapan ve öneriler getiren, akademik kelimeler konusunda çok farklı ve değişik uygulamalarla öğrencilerin kelime sayısı konusunda rahatlamalarını sağlayan, YDS hakkında verilen özel ve genel bilgilerin çok açık, net ve kolay anlaşılır olmasından dolayı YDS öncesi öğrencilerde rahatlık sağlayan ve onların tüm morallerini yükselten YDS özel ders programlarının uzman eğitmenler aracılığı ile uygulandığı 4 kişiden oluşturulan gruplara katılarak, adeta birebir YDS özel ders kalitesi ve niteliğinde ders alınabilir.

YDS özel ders forumlarındaki  YDS özel ders alanında  YDS özel ders panellerinde tertiplenen ve  YDS özel ders kategorisindeki  YDS özel dersler kapsamında verilen seminerlerde, gruplar 4 kişiden meydana geldiği için, aynı birebir özel derste aday öğrencilerin sahip olduğu avantajlara sahip olabilirler. Örneğin, eğitim sürecinde mevcut az olduğu için istedikleri gibi anlamadıkları yerlerle ilgili soru yöneltebilirler. Ayrıca, dersleri veren  hoca da mevcut azlığından yararlanarak adaylarla birebir YDS özel derste olduğu gibi ilgilenebilir ki bu imkanlar grup derslerini birebir özel derse dönüştürür.

ACAR 31BİZİ SEÇMENİZİN GEREKÇELERİ

  • YDS özel ders hususunda  YDS özel ders ile ilgili hazırlanan organizasyonlarda oluşturulan YDS özel ders programlarında, aday öğrencilere sadece İngilizce bilgisi verilmez, beraberinde, sınavda aday öğrencilerin işine çok yarayacak, daha doğru yanıt vermelerine katkı sağlayacak ve yanıt verme işlemini hızlandıracak olan ” YDS sınav teknikleri ve sınav taktikleri dersleri de ” verilir.
  • YDS özel ders hakkında gerçekleştirilen eğitimlerde ve YDS özel ders programlarında, aday öğrencilere akademik kelimelerle ilgili özel kelime çalışmaları yüklenir ve çalışmaları yapmaları istenir. Bu konuda aday öğrenciler tarafımızdan yakından izlenir. Zira, sınavda çok sayıda akademik kelime bilmek başarıyı getiren en önemli unsurlardan biridir.
  • YDS özel ders ismi ile faaliyette bulunan bölümlerimizde organize edilmekte olan YDS özel ders programlarında yer alan aday öğrencilere senet yapılmaz. Adayla karşılıklı anlaşılarak belli bir ödeme takvimi yapılır ve bu takvime göre aday öğrenci ödemeleri taksitle yapar.